Derbi Ivancu 2

Odbojka, 3. HOL sjever: 9. kolo: Ivanec 2 – Bedex 2 3:1; Toplice 1 – Cratis Varaždin 2 odgođeno

Odigrano je i 9. kolo u 3. HOL sjever, u kojem su od dva zagorska predstavnika igrale samo odbojkašice Bedexa 2. Toplice 1 su trebale dočekati Cratis Varaždin 2 no utakmica je odgođena zbog korone u redovima Varaždinki. Bedex 2 je gostovao kod Ivanca 2. Bio je to derbi ekipa iz vrha. Domaće su odbojkašice bolje otvorile susret i prvi set riješile u svoju korist sa 25:20. U drugom je bilo još neizvjesnije, a završio je 25:23, opet za Ivanec 2. Bedex 2 se vraća u trećem setu, kojeg dobiva sa 25:19. No, u četvrtom setu dominacija Ivanca 2, koji sa 25:8 dolazi do konačnih 3:1. Utakmica se trebala inače igrati u Bedekovčini, ali na molbu Ivanca odigrana je u Ivancu. Na žalost, u zadnje vrijeme u Bedexu su se zaredale ozljede i bolesti, tako da su ovu utakmicu odigrali bez kapetanice i još par djevojaka, točnije sa njih šest. Djevojke su se dobro držale do 4. seta, a onda su umor i dekoncentracija uzeli svoje. Za Bedex 2 igrale su: Doroteja Prančić, Ema Ocvirek (kap.), Marta Vurnek, Gabriela Vurnek, Lucija Mrkoci, Laura Mrkoci; trenerica: Ivana Čehulić. Bedex 2 je na 3. mjestu sa 12 bodova, Toplice 1 su osme sa 4 boda. U 10. kolu Bedex 2 dočekuje Kaštel 2, a Toplice 1 gostuju kod Vinice 1.