[BRAVO BARAKUDE] Hrvatski vaterpolisti ušli u polufinale Svjetskog prvenstva

Hrvatska vaterpolo reprezentacija u polufinalu je Svjetskog prvenstva. Pobjedom 10:8 protiv Njemačke, hrvatski su vaterpolisti ušli u borbu za medalju. Utakmica protiv Nijemaca nije bila laka. Hrvatska je bolje otvorila susret no Njemačka se vratila i zaključila prvu četvrtinu s 2:1. U drugoj se četvrtini igralo za svaki gol, no završila je rezultatom 4:3 za naše. I treća četvrtina počela je sjajno za naše i to serijom 3:0. Ipak njemački su se reprezentativci opet približili, no u drama završnici hrvatski su vaterpolisti pokazali iskustvo i kvalitetu.

Maro Joković s tri gola te Ante Vukičević i Andro Bušlje s po dva pogotka predvodili su strijelce hrvatske reprezentacije. Hrvatska polufinale sa Španjolcima igra 25. srpnja u 10 sati.