12. kolo Međužupanijske ženske rukometne lige : Poraz Zlatar Bistrice u Samoboru

Ovo je bila zadnja utakmica neobične sezone sa samo 4 ekipe u startu

U 12. kolu ženske Međužupanijske rukometne lige, rukometašice Zlatar Bistrice poražene su kod Samobora 2 16:32. Domaće su rukometašice od početka stvarale prednost, od početnih 3:0, preko 12:5, do na poluvremenu plus 11 (18:7). I u nastavku slična priča, prednost domaćina još raste, sve do konačnih 32:16. Kod Zlatar Bistrice po 4 gola postigle su Petra Glavač i Mateja Franjčec, dok je najefikasnija kod Samoborki bila Anja Haramina sa 9 golova. Ovo je bila zadnja utakmica neobične sezone sa samo 4 ekipe u startu, a na kraju nakon odustajanja Trnine, sa samo tri. No, ekipi Zlatar Bistrice ostala je još od jeseni zaostala utakmica protiv Samoborki, a za sada nije poznato hoće li se i kada odigrati.

ŽRK SAMOBOR 2 - ŽRK ZLATAR BISTRICA 32:16 (18:7)

SAMOBOR – SD Bogumil Toni GLEDATELJA: 50; SUCI: Čačić i Josić, oba Zagreb

SAMOBOR 2: Šeper, Grubišić 2(1), Tomašković 2, Kanceljak 3(1), Vapnar 2, Ladan 1, Haramina 9(1), Karasman 2, Kovač 1, Božić 5(1), Lucević 5; TRENERICA: Nikolina Pavković

ZLATAR BISTRICA: Jalšavečki, Keravica, Bačani, Čiček 3(1), Margetić 2, Topolovec, Glavač 4, Crnički 1, Lugarić 2, Franjčec 4; TRENER: Darko Škrlec