Prethodni članak
Sljedeći članak

Pregled svih izbornih lista u Zagorju

Donosimo liste za sve gradove i općine kao i za Županiju

KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA


REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-26
ZLATAR, 3. svibnja 2013.


Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: STANKO MAJDAK

Kandidatkinje/kandidati:

1. STANKO MAJDAK; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA 134; rođ. 02.10.1952; OIB: 57381276422; M
2. ALOJZ HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 7; rođ. 26.08.1959; OIB: 16439289644; M
3. STJEPAN LOJNA; HRVAT; V. TRGOVIŠĆE, V. NAZORA 1; rođ. 16.12.1941; OIB: 86131419905; M
4. BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA; HRVAT; VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 52/ 002; rođ. 09.11.1947; OIB: 00180550628; M
5. STJEPAN HRŠAK; HRVAT; PREGRADA, JANKA LESKOVARA 41/ 001; rođ. 16.09.1955; OIB: 40014008178; M
6. NEDELJKO BRZAJ; HRVAT; M. BISTRICA, KOLODVORSKA 57/ 001; rođ. 19.07.1970; OIB: 08518247771; M
7. STJEPAN GRMOVŠEK; HRVAT; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 119/A; rođ. 06.12.1955; OIB: 88098507472; M
8. ZVONKO PAVRLIŠAK; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 380; rođ. 03.03.1959; OIB: 62783475910; M
9. JOSIP DEBELJAK; HRVAT; OREŠJE HUMSKO, OREŠJE HUMSKO 51; rođ. 22.01.1951; OIB: 98505234738; M
10. JOSIP SMREKAR; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 44; rođ. 26.02.1973; OIB: 15797165525; M
11. IVAN LICITAR; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA 142/A; rođ. 02.04.1949; OIB: 25895951603; M
12. ŠTEFANIJA GRMOVŠEK; HRVATICA; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 119/A; rođ. 03.09.1959; OIB: 57845536253; Ž
13. STANKO SUNTEŠIĆ; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 187; rođ. 28.08.1947; OIB: 16370661835; M
14. STIPO JAKIĆ; HRVAT; V. TRGOVIŠĆE, ZVONIMIROVA 4/E; rođ. 08.11.1963; OIB: 70199357732; M
15. IVANA ŠAŠKO; HRVATICA; ZLATAR, BANA I. MAŽURANIĆA 5; rođ. 29.05.1986; OIB: 87607909131; Ž
16. MLADEN ČEFKO; HRVAT; M. BISTRICA, TUGONICA 168; rođ. 20.12.1970; OIB: 81709294641; M
17. ZDRAVKO PRUGOVEČKI; HRVAT; M. BISTRICA, GLOBOČEC 137; rođ. 27.03.1966; OIB: 28283964460; M
18. MARIO ŠALAMUN; HRVAT; M. BISTRICA, GLOBOČEC 95; rođ. 31.08.1981; OIB: 24847928643; M
19. MARIO VARJAČIĆ; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 56/ 001; rođ. 11.03.1973; OIB: 26313176367; M
20. MAJA PISK; HRVATICA; M. BISTRICA, PODGORJE BISTRIČKO 78; rođ. 25.05.1990; OIB: 82378863142; Ž
21. FRANJO TEPEŠ; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 32/ 001; rođ. 15.05.1942; OIB: 58711169130; M
22. JANKO KRALJ; HRVAT; OROSLAVJE, M. J. ZAGORKE 35; rođ. 02.12.1937; OIB: 36839833937; M
23. BOŽENA SLUNJSKI; HRVATICA; ZLATAR, VLADIMIRA NAZORA 5; rođ. 01.01.1952; OIB: 30396886804; Ž
24. TOMISLAV ŠALA; HRVAT; BELEC, REPNO 69; rođ. 05.04.1989; OIB: 64050600165; M
25. JOSIP PAVLIN; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA 44; rođ. 11.01.1968; OIB: 31031752634; M
26. STJEPAN PEH; HRVAT; DOMAHOVO, DOMAHOVO 42; rođ. 12.11.1965; OIB: 12184082947; M
27. BRANKA TOTOVIĆ; HRVATICA; M. BISTRICA, PODGRAĐE 76/A; rođ. 22.06.1958; OIB: 93890369487; Ž
28. IVAN KLEMAR; HRVAT; M. BISTRICA, TUGONICA 82; rođ. 31.10.1981; OIB: 28969777759; M
29. JASMINA PETRIC; HRVATICA; M. BISTRICA, PODGRAĐE 63; rođ. 14.08.1974; OIB: 25813748011; Ž
30. MARIJAN PALEJ; HRVAT; BELEC, BELEC 50; rođ. 22.02.1959; OIB: 04472469482; M
31. DARKO GAŠPAR; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 55; rođ. 22.01.1964; OIB: 72627612740; M
32. NIKOLINA PUKLIN; HRVATICA; BELEC, BELEC 49/A; rođ. 19.03.1983; OIB: 96731663674; Ž
33. JOSIP HANŽEK; HRVAT; ZLATAR, VLADIMIRA NAZORA 8; rođ. 12.12.1954; OIB: 66032416080; M
34. JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK; HRVATICA; ZLATAR, SAJMIŠNA 45; rođ. 22.07.1974; OIB: 09804886670; Ž
35. HRVOJE OZIMEC; HRVAT; M. BISTRICA, PODGRAĐE 27; rođ. 02.11.1982; OIB: 60630186220; M
36. IVAN GABUD; HRVAT; M. BISTRICA, LAZ BISTRIČKI 12/A; rođ. 26.02.1960; OIB: 84293155064; M
37. JOSIP PRUGOVEČKI; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 126/B; rođ. 23.12.1991; OIB: 23850661985; M
38. JANKO AUGUŠTAN; HRVAT; ZLATAR, SAJMIŠNA 45; rođ. 25.02.1950; OIB: 94881461539; M
39. MARIJA DOMINIĆ; HRVATICA; ZLATAR, MARTINEČKA 29; rođ. 15.02.1953; OIB: 79283858461; Ž
40. ŽELJKO PISK; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 78; rođ. 25.11.1959; OIB: 25057245203; M
41. IVAN ŠAŠKO; HRVAT; ZLATAR, BANA IVANA MAŽURANIĆA 5; rođ. 14.07.1953; OIB: 81062988143; M

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-23
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI

Nositelj liste: ŽARKO TUŠEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽARKO TUŠEK; HRVAT; KRAPINA, ANTUNA MIHANOVIĆA 2; rođ. 10.09.1981; OIB: 55404602277; M
2. STANKO BELINA; HRVAT; ZABOK, IVANA I CVJETE HUIS 8; rođ. 24.01.1954; OIB: 72525198154; M
3. MIROSLAV KOPJAR; HRVAT; ZLATAR, HRVATSKIH BRANITELJA 2; rođ. 24.04.1945; OIB: 48407193546; M
4. VILMICA KAPAC; HRVATICA; PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 19.05.1962; OIB: 76143812602; Ž
5. MIRKO KRZNAR; HRVAT; KONJŠČINA, ZAGREBAČKA 14; rođ. 09.10.1969; OIB: 22046650680; M
6. MILJENKO JERNEIĆ; HRVAT; ZABOK, RADNIČKO NASELJE 17; rođ. 31.12.1959; OIB: 50963557376; M
7. BRANKO VARJAČIĆ; HRVAT; KRAPINA, BREGOVITA 13; rođ. 19.08.1950; OIB: 67597131448; M
8. MIŠO GRILEC; HRVAT; HROMEC, HROMEC 119; rođ. 22.12.1987; OIB: 58704934441; M
9. MLADEN POPOVIĆ; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 18; rođ. 30.05.1951; OIB: 45202057540; M
10. STJEPAN RANOGAJEC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 57/A; rođ. 05.09.1955; OIB: 75384996825; M
11. DAMIR HUBAK; HRVAT; VINIPOTOK, VINIPOTOK 4/C; rođ. 01.06.1968; OIB: 00428096537; M
12. MILAN KRALJ; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ANTUNA MIHANOVIĆA 6; rođ. 03.01.1957; OIB: 26026806923; M
13. NINA GRADIŠKI ZRINSKI; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 6; rođ. 29.01.1968; OIB: 45916395679; Ž
14. ZDRAVKO TUŠEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 06.06.1974; OIB: 67448831348; M
15. STJEPAN MERKAŠ; HRVAT; SV. KRIŽ ZAČRETJE, ANTUNA POLANŠČAKA 4; rođ. 01.01.1958; OIB: 36777141611; M
16. MATO REGVAR; HRVAT; DESINIĆ, STJEPANA RADIĆA 10; rođ. 20.02.1959; OIB: 85651678653; M
17. ŽELJKO HRASTINSKI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 47/A; rođ. 31.05.1957; OIB: 07083519420; M
18. RADOVAN HERCIGONJA; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 18; rođ. 14.11.1972; OIB: 94158839897; M
19. FRANJO JAGIĆ; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 10/B; rođ. 18.09.1966; OIB: 29125544803; M
20. ANĐELKO GLIVAR; HRVAT; DONJA STUBICA, TRG MATIJE GUPCA 17; rođ. 11.09.1965; OIB: 20337319113; M
21. MARIO DRAGANIĆ; HRVAT; ZABOK, 103. BRIGADE 4; rođ. 20.12.1965; OIB: 13535115779; M
22. ANTUN HRELJA; HRVAT; STRMEC SUTLANSKI, STRMEC SUTLANSKI 39; rođ. 09.02.1957; OIB: 10253126531; M
23. MARKO LJUBIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, BREGOVITA 13/A; rođ. 20.06.1977; OIB: 77097499112; M
24. JELENA GALIC; HRVATICA; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 87; rođ. 12.08.1988; OIB: 10779008401; Ž
25. NEVENKA VNUK; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 1; rođ. 11.06.1974; OIB: 08386519174; Ž
26. FRANJO BABIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 50/A; rođ. 17.06.1969; OIB: 07252678035; M
27. ROBERT ŠPOLJAR; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, STJEPANA RADIĆA 25; rođ. 03.05.1976; OIB: 25508136337; M
28. NATALIJA KNEZIĆ-MEDVEDEC, prof.; HRVATICA; ČREŠNJEVEC, STUBIČKA 8/F; rođ. 15.01.1971; OIB: 80150233060; Ž
29. NEDJELJKO BABIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 11.06.1968; OIB: 36229982276; M
30. IVAN MILJAN; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 193; rođ. 08.03.1986; OIB: 28076846310; M
31. KARLO HABJANEC; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 141; rođ. 27.07.1987; OIB: 58599741423; M
32. DRAGUTIN BUREK; HRVAT; BEDEKOVČINA, STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 29.10.1948; OIB: 71573390551; M
33. FRANJO ŠANJUG; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 18; rođ. 31.05.1963; OIB: 02687851987; M
34. JOSIP KUNŠTEK; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 67; rođ. 29.07.1962; OIB: 33275490406; M
35. KRUNOSLAV TUŠEK; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 286; rođ. 12.11.1987; OIB: 90153473426; M
36. FRANJO BARIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 8; rođ. 01.09.1981; OIB: 44701235328; M
37. DAMIR BELOŠEVIĆ; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 72; rođ. 13.04.1974; OIB: 76066008008; M
38. MILJENKO HRENEK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 22.12.1966; OIB: 95682867747; M
39. ŽARKO MEZAK; HRVAT; SELNICA, SELNICA 84; rođ. 24.06.1961; OIB: 74919831139; M
40. JOSIP MILIČKI; HRVAT; MARIJA BISTRICA, LJUDEVITA GAJA 8; rođ. 21.09.1969; OIB: 94645315646; M
41. ZORAN GREGUROVIĆ; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 47/A; rođ. 19.10.1978; OIB: 72003571492; M

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-21
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE


HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Nositeljica liste: NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.

Kandidatkinje/kandidati:
1. NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.; HRVATICA; OROSLAVJE, KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 10.04.1975; OIB: 26184184705; Ž
2. TOMISLAV KONČEVSKI; HRVAT; ZABOK, GREDICE 2; rođ. 08.06.1970; OIB: 12938234105; M
3. BOJAN CEBOCI, mag.oec.; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG HRVATSKE KRALJICE JELENE 11; rođ. 13.03.1985; OIB: 66998876100; M
4. DAMIR HRŠAK, prof.dr.sc.; HRVAT; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 42; rođ. 24.08.1969; OIB: 61537943925; M
5. TEA VDOVIĆ, mag.psych.; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/A; rođ. 06.12.1987; OIB: 19714474183; Ž
6. JOSIP GREBLIČKI; HRVAT; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 4; rođ. 05.12.1988; OIB: 58306220123; M
7. MARKO PEŠTAJ; HRVAT; MATENCI, MATENCI 78; rođ. 02.04.1985; OIB: 05481385269; M
8. ROBERT PERNJEK; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 92; rođ. 11.07.1973; OIB: 93859820873; M
9. KRUNOSLAV GOČEN; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA 48; rođ. 12.01.1982; OIB: 12835047430; M
10. DINKA BAJČIĆ; HRVATICA; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 45; rođ. 30.11.1985; OIB: 27701490007; Ž
11. MARINA BENČIĆ; HRVATICA; POZNANOVEC, MARIJE HABULIN 7; rođ. 28.07.1989; OIB: 83220013465; Ž
12. STJEPAN MEŠTROVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 47/C; rođ. 05.09.1968; OIB: 25321564659; M
13. GORDANA VOJAKOVIĆ; HRVATICA; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 20; rođ. 30.04.1974; OIB: 88617947758; Ž
14. EMANUEL PLAHUTAR; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 3/H; rođ. 02.03.1988; OIB: 18895251174; M
15. ROBERT KOS; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, MARIJE JURIĆ ZAGORKE 83; rođ. 11.11.1972; OIB: 26136257467; M
16. ERNEST OREMUŠ; HRVAT; GUBAŠEVO, GUBAŠEVO 31/D; rođ. 27.09.1981; OIB: 78088569326; M
17. GEORG GAL, dipl.ing.agr.; HRVAT; KRAPINA, ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 17.01.1964; OIB: 53363857796; M
18. ŽARKO KONJIĆ; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 69; rođ. 25.04.1964; OIB: 66638141406; M
19. ANAMARIJA HERIČ; HRVATICA; OROSLAVJE, ŠUKOVA 14; rođ. 09.07.1986; OIB: 27270672676; Ž
20. LJILJANA VRANIĆ, mag.med.biokemije; HRVATICA; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 39; rođ. 06.05.1974; OIB: 12349383497; Ž
21. DRAGAN BOSEC; HRVAT; MATENCI, MATENCI 63; rođ. 08.03.1989; OIB: 90598230392; M
22. SUZANA HERCEG; HRVATICA; KRAPINA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 3; rođ. 22.05.1964; OIB: 35172818693; Ž
23. MARIO PELIN; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 4; rođ. 07.02.1983; OIB: 96335456365; M
24. VESNA VORIH; HRVATICA; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 36; rođ. 01.03.1983; OIB: 25418953060; Ž
25. RANKO KUŠEC; HRVAT; ZABOK, MATIJE GUPCA 218; rođ. 24.10.1968; OIB: 69966036803; M
26. JASMINA MATEJAŠ KEREP; HRVATICA; LOBOR, AUGUSTA ŠENOE 3; rođ. 27.04.1988; OIB: 72546467242; Ž
27. VLADO LELJAK; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 42; rođ. 30.08.1992; OIB: 05639681472; M
28. SUZANA PETRAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 21.09.1981; OIB: 41221710660; Ž
29. ZDRAVKO MRKOCI; HRVAT; POZNANOVEC, NARODNIH HEROJA 14; rođ. 14.02.1974; OIB: 21627870459; M
30. MARINA VALENT; HRVATICA; RAVNINSKO, RAVNINSKO 6; rođ. 08.05.1976; OIB: 74702152940; Ž
31. SILVIJA MUŠICA; HRVATICA; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA 14; rođ. 23.03.1978; OIB: 50673535349; Ž
32. VJEKOSLAV VIDOVIĆ, prof.; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 26.11.1961; OIB: 84243139909; M
33. INES CAKOL, mag.oec.; HRVATICA; ZABOK, MATIJE GUPCA 28; rođ. 22.09.1986; OIB: 93525247156; Ž
34. TIHOMIR GMAZ; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA C. 14; rođ. 05.11.1989; OIB: 44404866089; M
35. VALENTINA JAGARČEC; HRVATICA; VUČAK, VUČAK 14; rođ. 13.02.1991; OIB: 57445172026; Ž
36. IVANA SLAKOPER; HRVATICA; BEZAVINA, BEZAVINA 28; rođ. 23.06.1973; OIB: 44397546780; Ž
37. VALENTINA VUTMEJ; HRVATICA; ZABOK, MATIJE GUPCA 47; rođ. 04.06.1985; OIB: 51100528859; Ž
38. ALEN SPIEGL, dipl.ing.mat.; HRVAT; KRAPINA, KRALJA TOMISLAVA 57; rođ. 18.05.1965; OIB: 87169746402; M
39. DRAGUTIN TURNIŠKI; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 110; rođ. 22.04.1947; OIB: 10643917020; M
40. DIJANA KOLAR; HRVATICA; SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 13; rođ. 20.11.1990; OIB: 62212568767; Ž
41. SANDRA BELINIĆ, dipl.kineziolog, profesor; HRVATICA; DONJA STUBICA, NASELJE KAMENJAK 79/D; rođ. 21.01.1984; OIB: 50073406150; Ž

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-25
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Nositelj liste: ŽELJKO KOLAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO KOLAR; HRVAT; KLANJEC, A. AUGUSTINČIĆA 3; rođ. 10.08.1967; OIB: 65752464796; M
2. VLASTA HUBICKI; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, NOVA CESTA 13; rođ. 22.08.1953; OIB: 78301006819; Ž
3. KLEMENTINA ČAVUŽIĆ; HRVATICA; LEPAJCI, LEPAJCI 107; rođ. 05.02.1979; OIB: 57256619946; Ž
4. JOSIP KOVAČIĆ; HRVAT; MARIJA BISTRICA, STUBIČKA CESTA 4; rođ. 14.01.1940; OIB: 63979492236; M
5. TAJANA BROZ; HRVATICA; PREGRADA, LJ. GAJA 28; rođ. 14.10.1980; OIB: 76833272856; Ž
6. DRAGICA FEREK-JAMBREK; HRVATICA; JAZVINE, JAZVINE 98; rođ. 20.07.1978; OIB: 48857482851; Ž
7. ŽARKO BROZ; HRVAT; KLANJEC, LIJEPE NAŠE 24; rođ. 13.04.1959; OIB: 46888653382; M
8. ANA GREGUROVIĆ; HRVATICA; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 92; rođ. 10.03.1951; OIB: 09451859393; Ž
9. STJEPAN HORVAT; HRVAT; SOPOT, SOPOT 156; rođ. 14.02.1953; OIB: 18008894005; M
10. TIHOMIR VRANČIĆ; HRVAT; ZABOK, MATIJE GUPCA 186; rođ. 20.08.1972; OIB: 09076522871; M
11. MARIO ŠKRNJUG; HRVAT; PETROVSKO, PETROVSKO 24; rođ. 21.03.1985; OIB: 05494714301; M
12. JURAJ MATKUN; HRVAT; VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 127; rođ. 12.02.1945; OIB: 29996227008; M
13. GORAN GROBOTEK; HRVAT; KONJŠČINA, IVICE GLUHAKA 14; rođ. 15.09.1986; OIB: 75274960263; M
14. LEONARD FULIR; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, VLADIMIRA NAZORA 44; rođ. 06.01.1974; OIB: 07534470868; M
15. TANJA TUKAČ; HRVATICA; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA TRGOVIŠĆE 38; rođ. 12.12.1987; OIB: 60010461578; Ž
16. mr.sc. BRANKO ČIČKO; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 239; rođ. 02.01.1969; OIB: 73641593767; M
17. ZDENKA GRILEC; HRVATICA; KRAPINA, ZAGREBAČKA 7; rođ. 29.03.1942; OIB: 15163980482; Ž
18. ŽELJKO ZOZOLI; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, KRALJEVEC GORNJI 2/C; rođ. 17.10.1950; OIB: 06849104879; M
19. MILAN BREZINŠĆAK; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 125; rođ. 27.06.1965; OIB: 22224424305; M
20. IVAN BOCEK; HRVAT; KLIMEN, KLIMEN 36; rođ. 19.09.1947; OIB: 18872486197; M
21. MARKO CURMAN; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 70; rođ. 16.07.1983; OIB: 49955515522; M
22. MIRKO HORVAT; HRVAT; HROMEC, HROMEC 10; rođ. 05.11.1952; OIB: 44851037919; M
23. NEVENKA SINKOVIĆ; HRVATICA; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA 5; rođ. 24.06.1958; OIB: 91741897738; Ž
24. IVAN HABULIN; HRVAT; POZNANOVEC, ZAGORSKE BRIGADE 29; rođ. 25.07.1984; OIB: 81815679508; M
25. MARTINA JANTOL; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC 7/A; rođ. 03.09.1981; OIB: 87948931124; Ž
26. IVAN PAVLEKOVIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 35; rođ. 01.08.1957; OIB: 10463650433; M
27. IVAN MIKUŠIĆ; HRVAT; BRESTOVEC OREHOVIČKI, BRESTOVEC OREHOVIČKI 20; rođ. 08.08.1946; OIB: 48311337975; M
28. MATEJA TOPOLOVEC; HRVATICA; OREHOVEC RADOBOJSKI, OREHOVEC RADOBOJSKI 67/B; rođ. 22.02.1990; OIB: 22408741018; Ž
29. SNJEŽANA ŽELEZNIK; HRVATICA; BEZAVINA, BEZAVINA 7; rođ. 08.02.1971; OIB: 29296122984; Ž
30. STJEPAN JAKUŠ; HRVAT; POZNANOVEC, M. HABULIN 8; rođ. 10.10.1951; OIB: 28022277405; M
31. ŽELJKA LEVAK; HRVATICA; GORNJA STUBICA, GUPČEVOJ LIPI 4; rođ. 27.02.1987; OIB: 70418815280; Ž
32. IVAN HERCEG; HRVAT; MAČE, MAČE 154/A; rođ. 11.06.1959; OIB: 54359367892; M
33. IVICA FRAJTAK; HRVAT; GORNJA STUBICA, LOVAČKA ULICA 14; rođ. 24.11.1978; OIB: 57145302013; M
34. GORAN KRIŽANEC; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 74/ 001; rođ. 06.06.1969; OIB: 73217326448; M
35. RENATA NOVAK; HRVATICA; HROMEC, HROMEC 83; rođ. 16.07.1973; OIB: 92749604811; Ž
36. DAVOR BARIĆ; HRVAT; KLUPCI-DIO, KLUPCI ZAČRETSKI 83/A; rođ. 27.02.1967; OIB: 77482125018; M
37. ANDRIJA JUREKOVIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 16; rođ. 27.11.1942; OIB: 07022859786; M
38. DARKO MIRT; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKA 8; rođ. 01.06.1966; OIB: 89211310081; M
39. MARIJAN HORVAT; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 32; rođ. 14.02.1946; OIB: 51469698507; M
40. LJUBICA ŽEINSKI; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, STJEPANA RADIĆA 76; rođ. 14.03.1942; OIB: 30096551110; Ž
41. ANICA HLABAN; HRVATICA; RISVICA, RISVICA 100; rođ. 23.11.1944; OIB: 28529443781; Ž

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-31
ZLATAR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: STANKO MAJDAK

2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: ŽARKO TUŠEK

3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositeljica liste: NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.

4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ŽELJKO KOLAR

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-24
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR ŽUPANA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

Kandidat:

ŽELJKO KOLAR; KLANJEC, A. AUGUSTINČIĆA 3; rođ. 10.08.1967; OIB: 65752464796; M
Zamjenica kandidata:
JASNA PETEK; KRAPINSKE TOPLICE, CVJETNO NASELJE 9; rođ. 04.11.1966; OIB: 37079732607; Ž
Zamjenik kandidata:
ANĐELKO FEREK-JAMBREK; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 41; rođ. 01.09.1973; OIB: 56574022967; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-20
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR ŽUPANA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

Kandidatkinja:
NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.; OROSLAVJE, KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 10.04.1975; OIB: 26184184705; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
TOMISLAV KONČEVSKI; ZABOK, GREDICE 2; rođ. 08.06.1970; OIB: 12938234105; M
Zamjenica kandidatkinje:
TEA VDOVIĆ, mag.psych.; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/A; rođ. 06.12.1987; OIB: 19714474183; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-22
ZLATAR, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR ŽUPANA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

Kandidat:
ŽARKO TUŠEK; KRAPINA, ANTUNA MIHANOVIĆA 2; rođ. 10.09.1981; OIB: 55404602277; M
Zamjenik kandidata:
STANKO BELINA; ZABOK, IVANA I CVJETE HUIS 8; rođ. 24.01.1954; OIB: 72525198154; M
Zamjenik kandidata:
MIROSLAV KOPJAR; ZLATAR, HRVATSKIH BRANITELJA 2; rođ. 24.04.1945; OIB: 48407193546; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
ŽUPANIJSKO IZBORNO POVJERENSTVO
KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

KLASA: 013-01/13-01-01
URBROJ: 2140/01-02/13-32
ZLATAR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),  Županijsko izborno povjerenstvo KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR ŽUPANA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE

1.Kandidat: ŽELJKO KOLAR
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenica kandidata: JASNA PETEK
Zamjenik kandidata: ANĐELKO FEREK-JAMBREK

2.Kandidatkinja: NATALIJA LUKEC, mag.pol.,prof.
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenik kandidatkinje: TOMISLAV KONČEVSKI
Zamjenica kandidatkinje: TEA VDOVIĆ, mag.psych.

3.Kandidat: ŽARKO TUŠEK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Zamjenik kandidata: STANKO BELINA
Zamjenik kandidata: MIROSLAV KOPJAR

Predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva Krapinsko-zagorske županije
MARINA KUNIĆ STIPČIĆ

OPĆINA BEDEKOVČINA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-24
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja DARKO BAN, JANKO BUZJAK, JOSIP ŠENJUG, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DARKO BAN, ing.građ.

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO BAN, ing.građ.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ALEJA DRAGUTINA DOMJANIĆA 12/B; rođ. 31.01.1965; OIB: 17868495979; M
2. JANKO BUZJAK, dipl.ing.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 72; rođ. 09.07.1956; OIB: 72676961937; M
3. JOSIP ŠENJUG; HRVAT; LUG OREHOVIČKI, LUG OREHOVIČKI 27; rođ. 17.03.1970; OIB: 35701745293; M
4. VALENTINA VUČKOVIĆ, dipl.oec.; HRVATICA; POZNANOVEC, ULICA ALOJZA ČLEKOVIĆA 9; rođ. 11.07.1984; OIB: 76860642618; Ž
5. KRISTIJAN LEŽAIĆ, mag.EU st. i međ.odnosa; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA LJUDEVITA GAJA 1/B; rođ. 24.04.1983; OIB: 80233542688; M
6. IVICA PAVLEK (BAKUŠ); HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 31; rođ. 14.05.1969; OIB: 90924987681; M
7. MIRJANA LONČARIĆ; HRVATICA; LUG POZNANOVEČKI, ULICA PALIH BORACA 4; rođ. 07.10.1967; OIB: 78327929737; Ž
8. MILJENKO HERCEG; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE SOVINJAK 20; rođ. 30.08.1979; OIB: 49238757333; M
9. JOSIP SIKETIĆ; HRVAT; PUSTODOL OREHOVIČKI, PUSTODOL OREHOVIČKI 22; rođ. 15.01.1967; OIB: 16697315614; M
10. IVANA HANŽEK; HRVATICA; BEDEKOVČINA, ULICA MATIJE GUPCA 22; rođ. 17.04.1972; OIB: 24675915623; Ž
11. SINIŠA MIHOLIĆ; HRVAT; POZNANOVEC, UL.BRAĆE A. I J. SAJKO 4; rođ. 04.11.1968; OIB: 73777731161; M
12. STJEPAN KOTARSKI; HRVAT; KRIŽANČE, KRIŽANČE 22; rođ. 12.11.1958; OIB: 26206033014; M
13. DRAGUTIN KRZNAR; HRVAT; MARTINEC OREHOVIČKI, MARTINEC OREHOVIČKI 38/A; rođ. 18.09.1947; OIB: 72644030543; M
14. MIROSLAV BAN; HRVAT; KEBEL, KEBEL 1/G; rođ. 19.10.1984; OIB: 81927456843; M
15. VLADIMIR HORVAT; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA TONKE I JOSIPA JURIN 8; rođ. 06.05.1960; OIB: 25890529557; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-20
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 06.06.1974; OIB: 67448831348; M
2. IVICA PAVLEK, ing.građ.; HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 68; rođ. 28.02.1980; OIB: 71783856666; M
3. IGOR KOVAČ, dipl.soc.radnik; HRVAT; BEDEKOVČINA, ČAJKOVLJANSKO NASELJE 11/A; rođ. 09.04.1974; OIB: 54777031258; M
4. DRAŽEN PETROVEČKI, dipl.ing.el.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ČAJKOVLJANSKO NASELJE 13/B; rođ. 08.12.1980; OIB: 09776767275; M
5. NIKOLA VUKIĆ, mag.ing.aedif.; HRVAT; BEDEKOVČINA, ZAGORSKA ULICA 17; rođ. 30.07.1980; OIB: 66078292608; M
6. DAMIR MOHAČ; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 45; rođ. 01.08.1978; OIB: 21979552853; M
7. ŽELJKO MOŠTAK; HRVAT; POZNANOVEC, ZAGORSKE STAZE 1/A; rođ. 03.10.1963; OIB: 51514885538; M
8. IVICA OMERZA; HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 23; rođ. 13.06.1988; OIB: 27194242914; M
9. MARTINA BARTOLEC, všs-odgajatelj; HRVATICA; BEDEKOVČINA, ALEJA DRAGUTINA DOMJANIĆA 7/C; rođ. 31.12.1979; OIB: 11868249980; Ž
10. mr.sc. NATALIJA ČEHULIĆ, oec.; HRVATICA; LUG OREHOVIČKI, LUG OREHOVIČKI 51; rođ. 12.01.1979; OIB: 65454890005; Ž
11. MARIO VUČKOVIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, OREHOVIČKA CESTA 1/A; rođ. 19.10.1979; OIB: 78358030912; M
12. KAROLINA GALIC; HRVATICA; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 60/F; rođ. 18.10.1978; OIB: 09570647591; Ž
13. NINO SKOZRIT, mag.inf.; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE SOVINJAK 27; rođ. 11.08.1988; OIB: 86487177916; M
14. KREŠIMIR HORVAT; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 18; rođ. 29.08.1972; OIB: 76760733275; M
15. VLADIMIR JAKUŠ; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA PALIH BORACA 32; rođ. 14.10.1974; OIB: 52232559238; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

 REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-22
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: STJEPAN JAKUŠ

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN JAKUŠ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA MARIJE HABULIN 8; rođ. 10.10.1951; OIB: 28022277405; M
2. MARIJAN VURNEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 46; rođ. 14.06.1960; OIB: 01782420818; M
3. IGOR PAVETIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, ZAGREBAČKA ULICA 4; rođ. 22.02.1979; OIB: 74251449642; M
4. NIKOLA MOHAČ; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE JALŠEVEC 30/C; rođ. 06.12.1982; OIB: 13055911236; M
5. MARIO HABLJAK; HRVAT; KEBEL, KEBEL 83/A; rođ. 25.08.1978; OIB: 25002076144; M
6. EMIL MIHOLIĆ; HRVAT; GRABE, GRABE 17; rođ. 31.07.1958; OIB: 50382924621; M
7. IVAN CAR; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 60; rođ. 18.06.1953; OIB: 10875282034; M
8. DEJAN SEDAK; HRVAT; POZNANOVEC, UL.BRAĆE A. I J. SAJKO 6; rođ. 15.06.1982; OIB: 53918740660; M
9. DAVOR PILJEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, ZAGORSKA ULICA 80; rođ. 31.12.1969; OIB: 12702600008; M
10. DRAGUTIN SINKOVIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 86; rođ. 04.11.1965; OIB: 99608005625; M
11. VALENTINA GROŠ; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 33; rođ. 20.04.1988; OIB: 99254070251; Ž
12. BRANKO JADAN; HRVAT; BEDEKOVČINA, RADNIČKA ULICA 5; rođ. 11.12.1974; OIB: 14807618274; M
13. ŽELJKO BENČIĆ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA MARIJE HABULIN 12; rođ. 22.08.1970; OIB: 27140381989; M
14. JELENA BREZAK; HRVATICA; KRIŽANČE, KRIŽANČE 20/A; rođ. 14.09.1981; OIB: 65941965647; Ž
15. GABRO MUTAK; HRVAT; GRABE, GRABE 126/A; rođ. 25.10.1970; OIB: 07147302248; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-21
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: DAVORIN RUKLJAČ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVORIN RUKLJAČ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA ZAGORSKE BRIGADE 5; rođ. 27.04.1969; OIB: 58987770452; M
2. FRANJO MOHAČ; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/C; rođ. 23.09.1953; OIB: 66120364108; M
3. MARKO SOTOŠEK; HRVAT; BRESTOVEC OREHOVIČKI, BRESTOVEC OREHOVIČKI 1/B; rođ. 22.11.1983; OIB: 64035227778; M
4. BISERKA VIDIČEK; HRVATICA; BEDEKOVČINA, OREHOVIČKA CESTA 1/H; rođ. 24.09.1956; OIB: 85675679744; Ž
5. ZLATKO POZAIĆ; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA RUDOLFA JAKUŠA-ŠPANCA 15; rođ. 26.11.1974; OIB: 44279354180; M
6. ZDRAVKO MRKOCI; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA NARODNIH HEROJA 14; rođ. 14.02.1974; OIB: 21627870459; M
7. IVAN VIDIČEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, OREHOVIČKA CESTA 1/H; rođ. 07.09.1956; OIB: 56130746594; M
8. MARINA BENČIĆ; HRVATICA; POZNANOVEC, ULICA MARIJE HABULIN 7; rođ. 28.07.1989; OIB: 83220013465; Ž
9. MARKO RUKLJAČ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA NARODNIH HEROJA 27; rođ. 26.03.1986; OIB: 81647427581; M
10. MARTINA KLETUŠ; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/C; rođ. 27.05.1979; OIB: 25014651273; Ž
11. NIKOLA JUREC; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, NASELJE JURCI 5; rođ. 23.11.1985; OIB: 93072406673; M
12. MAJA MOHAČ; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/C; rođ. 06.08.1981; OIB: 34914921914; Ž
13. NATAŠA MRKOCI; HRVATICA; POZNANOVEC, ULICA NARODNIH HEROJA 14; rođ. 04.11.1977; OIB: 02944284674; Ž
14. NEVENKA MOHAČ; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/C; rođ. 15.07.1958; OIB: 54685961409; Ž
15. ZDRAVKO ČEHULIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, OREHOVIČKA CESTA 3; rođ. 26.09.1972; OIB: 42225168932; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-19
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: RAJKO VIDIČEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. RAJKO VIDIČEK; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA NARODNIH HEROJA 2; rođ. 17.11.1957; OIB: 42885739017; M
2. MATO PETROVEČKI; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE PETROVEČKI 7; rođ. 27.10.1956; OIB: 34762539502; M
3. DRAGUTIN JAKUŠ; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA PALIH BORACA 16; rođ. 19.09.1959; OIB: 16720472000; M
4. ZLATKO NOVOSEL, ing.; HRVAT; LUG POZNANOVEČKI, ULICA ZAGORSKI PUT 5; rođ. 28.10.1962; OIB: 02542498732; M
5. DRAGUTIN GALIC, ing.prometa; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA MATIJE GUPCA 3/A; rođ. 17.04.1954; OIB: 91580656148; M
6. BRANKA VRAČEVIĆ; HRVATICA; BRESTOVEC OREHOVIČKI, BRESTOVEC OREHOVIČKI 41/A; rođ. 31.10.1976; OIB: 13129767155; Ž
7. DANIJEL SINKOVIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE KOMARI 13; rođ. 16.07.1989; OIB: 67490949338; M
8. MLADEN VALJAK; HRVAT; LUG OREHOVIČKI, LUG OREHOVIČKI 46; rođ. 03.03.1963; OIB: 97120286247; M
9. DRAGICA JADAN; HRVATICA; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 16; rođ. 30.09.1938; OIB: 31778867086; Ž
10. VLADIMIR JAKUŠ; HRVAT; BELOVAR ZLATARSKI, BELOVAR ZLATARSKI 12/C; rođ. 05.07.1963; OIB: 00575469082; M
11. JADRANKA VIDIČEK; HRVATICA; BEDEKOVČINA, NASELJE MALEKOVEC 10; rođ. 28.08.1963; OIB: 43720772121; Ž
12. LJUDEVIT PAVETIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, III. JANKOVČICA 7; rođ. 12.02.1934; OIB: 90822984928; M
13. BOŽICA PTIČAR; HRVATICA; LUG POZNANOVEČKI, ULICA RUDOLFA JAKUŠA-ŠPANCA 23; rođ. 10.05.1962; OIB: 74463146428; Ž
14. DARKO DRUŽINEC; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 31; rođ. 18.04.1972; OIB: 92992815382; M
15. MILJENKO KOVAČIĆ; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA ZAGORSKE BRIGADE 15; rođ. 16.05.1973; OIB: 41650858641; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-23
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DRAGUTIN BUREK

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGUTIN BUREK; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 29.10.1948; OIB: 71573390551; M
2. KREŠIMIR PAVETIČEK; HRVAT; ŽIDOVINJAK, ŽIDOVINJAK 12; rođ. 31.05.1972; OIB: 77632141327; M
3. MILAN SEVER; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 64; rođ. 08.12.1946; OIB: 20472555899; M
4. DAMIR GORIČKI; HRVAT; KEBEL, KEBEL 68; rođ. 15.09.1975; OIB: 92962249892; M
5. ZLATKO ŠARONJA; HRVAT; POZNANOVEC, ULICA ALOJZA ČLEKOVIĆA 31; rođ. 10.08.1962; OIB: 92473555765; M
6. IVAN JURINA; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE CERINA 10; rođ. 15.01.1957; OIB: 74817752786; M
7. IVAN SVIBEN; HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 59/A; rođ. 06.07.1988; OIB: 00661388584; M
8. SNJEŽANA ČAJKO; HRVATICA; LUG POZNANOVEČKI, ULICA RUDOLFA JAKUŠA-ŠPANCA 19/A; rođ. 28.01.1970; OIB: 23730201369; Ž
9. MARIJAN MACENIĆ; HRVAT; GRABE, GRABE 38/A; rođ. 13.11.1969; OIB: 80221186773; M
10. GORAN GULIJA; HRVAT; KEBEL, KEBEL 10; rođ. 24.02.1990; OIB: 16312587435; M
11. BRANKO MIHOLIĆ; HRVAT; POZNANOVEC, UL.BRAĆE A. I J. SAJKO 4; rođ. 20.01.1947; OIB: 89050766454; M
12. DARKO SIKETIĆ; HRVAT; BEDEKOVČINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 16/A; rođ. 20.08.1973; OIB: 40463724076; M
13. MARIO VURNEK; HRVAT; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 31/F; rođ. 27.11.1977; OIB: 76843284965; M
14. NENAD SIKETIĆ; HRVAT; OREHOVICA, OREHOVICA 102; rođ. 07.09.1989; OIB: 72203328313; M
15. IVICA VALJAK; HRVAT; ZADRAVEC, ZADRAVEC 31; rođ. 20.07.1993; OIB: 70665258945; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-29
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BEDEKOVČINA

1.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DARKO BAN, ing.građ.
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.
3.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: STJEPAN JAKUŠ
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: DAVORIN RUKLJAČ
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: RAJKO VIDIČEK
6.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DRAGUTIN BUREK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-28
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja DARKO BAN, JANKO BUZJAK, JOSIP ŠENJUG, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

Kandidat:
DARKO BAN, ing,građ.; BEDEKOVČINA, ALEJA DRAGUTINA DOMJANIĆA 12/B; rođ. 31.01.1965; OIB: 17868495979; M
Zamjenica kandidata:
IVANA NOVOSEL, dipl.oec.; LUG POZNANOVEČKI, ULICA RUDOLFA JAKUŠA-ŠPANCA 29/C; rođ. 17.12.1983; OIB: 67398343501; Ž

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-26
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

Kandidat:
TIHOMIR HALAMBEK, ing.el.; BEDEKOVČINA, ZAGREBAČKA ULICA 3; rođ. 27.07.1962; OIB: 14108283513; M
Zamjenik kandidata:
IVAN BELOŠEVIĆ; MARTINEC OREHOVIČKI, MARTINEC OREHOVIČKI 76; rođ. 18.02.1963; OIB: 24498396781; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-27
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

Kandidat:
STJEPAN JAKUŠ; POZNANOVEC, ULICA MARIJE HABULIN 8; rođ. 10.10.1951; OIB: 28022277405; M
Zamjenik kandidata:
MARIJAN VURNEK; BEDEKOVČINA, NASELJE GRBOVEC 46; rođ. 14.06.1960; OIB: 01782420818; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2197-02-01/13-25
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

Kandidat:
ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.; BEDEKOVČINA, ULICA STJEPANA RADIĆA 12; rođ. 06.06.1974; OIB: 67448831348; M
Zamjenik kandidata:
IVICA PAVLEK, ing.građ.; OREHOVICA, OREHOVICA 68; rođ. 28.02.1980; OIB: 71783856666; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BEDEKOVČINA
KLASA:013-01/13-01/03
URBROJ:2197-02-01/13-30
BEDEKOVČINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BEDEKOVČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BEDEKOVČINA

1.Kandidat: DARKO BAN, ing,građ.
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenica kandidata: IVANA NOVOSEL, dipl.oec.
2.Kandidat: TIHOMIR HALAMBEK, ing.el.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: IVAN BELOŠEVIĆ
3.Kandidat: STJEPAN JAKUŠ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenik kandidata: MARIJAN VURNEK
4.Kandidat: ZDRAVKO TUŠEK, dipl.ing.agr.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: IVICA PAVLEK, ing.građ.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Bedekovčina MARIJAN SENTE

OPĆINA BUDINŠĆINA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA

KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-21
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: RADOVAN HERCIGONJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. RADOVAN HERCIGONJA; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 18; rođ. 14.11.1972; OIB: 94158839897; M
2. DIJANA MARGETIĆ; HRVATICA; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 7; rođ. 19.02.1967; OIB: 77783246286; Ž
3. VJEKOSLAV PREPOLEC; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 41; rođ. 17.08.1960; OIB: 37587416141; M
4. JOSIP BRUČIĆ; HRVAT; GRTOVEC, GRTOVEC 65; rođ. 28.07.1961; OIB: 33869093190; M
5. ŠTEFICA SREMEC; HRVATICA; PAŽUROVEC, PAŽUROVEC 13; rođ. 27.11.1960; OIB: 47578828784; Ž
6. JOSIP FERENĐA; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 84; rođ. 03.11.1963; OIB: 58845634111; M
7. ŽELJKO KOLEDIĆ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 8/A; rođ. 10.03.1961; OIB: 02841050782; M
8. BOŽICA MAKOPEK-PUŠEC; HRVATICA; PECE, PECE 75; rođ. 08.06.1975; OIB: 53381383859; Ž
9. FRANJO PLENAR; HRVAT; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 6/B; rođ. 07.04.1962; OIB: 94793907822; M
10. DRAGUTIN BRUČIĆ-MATIC; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 31; rođ. 23.07.1964; OIB: 10805390781; M
11. ZDRAVKO ŠANTAK; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 84/E; rođ. 18.06.1964; OIB: 77105634176; M
12. SLAVKO VALJAK; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 17/B; rođ. 10.08.1966; OIB: 36579467296; M
13. TOMO ŽABČIĆ; HRVAT; PECE, PECE 39; rođ. 21.08.1956; OIB: 42925563726; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA

KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-22
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: DAMIR FRIDELJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR FRIDELJ; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 51; rođ. 17.02.1961; OIB: 53615613624; M
2. DENIS SAMBOLIĆ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 10; rođ. 29.07.1970; OIB: 62647731669; M
3. DAMIR BURIĆ; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 80; rođ. 12.08.1965; OIB: 76528143231; M
4. VLADO VERTUŠ; HRVAT; GRTOVEC, GRTOVEC 72; rođ. 28.04.1970; OIB: 37837145372; M
5. ZVONIMIR CERAJ-CERIĆ; HRVAT; PECE, PECE 113/B; rođ. 17.02.1967; OIB: 93974389053; M
6. KATICA HUSINEC; HRVATICA; KRAPINICA, KRAPINICA 84/H; rođ. 25.11.1960; OIB: 62718567518; Ž
7. DRAGUTIN PUČAK; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 19; rođ. 05.10.1958; OIB: 52975906145; M
8. IVAN ŠIPAK; HRVAT; MARIGUTIĆ, MARIGUTIĆ 15; rođ. 31.07.1963; OIB: 84406996567; M
9. DAMIR ŠANTAK; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 26; rođ. 11.07.1965; OIB: 77262405732; M
10. MIRJANA POSAVEC; HRVATICA; ZAJEZDA, ZAJEZDA 55; rođ. 03.09.1971; OIB: 55699364146; Ž
11. SUZANA BEVETEK ĐOPAR; HRVATICA; PECE, PECE 7; rođ. 27.07.1991; OIB: 36437697055; Ž
12. MAJA PEPELKO; HRVATICA; TOPLIČICA, TOPLIČICA 20/A; rođ. 18.06.1982; OIB: 76705773060; Ž
13. DARKO PUNEK; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 32; rođ. 10.03.1971; OIB: 44469814357; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA

KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-23
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: DRAGUTIN DUGAN

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGUTIN DUGAN; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 44; rođ. 27.01.1963; OIB: 80814337245; M
2. STJEPAN FULIR; HRVAT; TOPLIČICA, TOPLIČICA 8; rođ. 04.04.1963; OIB: 68838056684; M
3. TOMO ČIVRAG-GAŠPAR; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 63/A; rođ. 24.09.1952; OIB: 24531827969; M
4. DUBRAVKA MEŠNJAK; HRVATICA; PECE, PECE 41; rođ. 26.11.1968; OIB: 62114085890; Ž
5. GORAN KAPITAN; HRVAT; KRAPINICA, KRAPINICA 36; rođ. 21.01.1979; OIB: 50663039542; M
6. MARINA JAGIĆ; HRVATICA; ZAJEZDA, ZAJEZDA 10/B; rođ. 14.07.1978; OIB: 03126253568; Ž
7. IVAN KOCIJAN; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 7/F; rođ. 02.01.1964; OIB: 60090719694; M
8. SNJEŽANA MIKULEK; HRVATICA; PAŽUROVEC, PAŽUROVEC 30; rođ. 11.02.1970; OIB: 48618240579; Ž
9. IVAN DUGAN; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 123/A; rođ. 04.06.1962; OIB: 44303396773; M
10. MARIO GLADOIĆ; HRVAT; GOTALOVEC, GOTALOVEC 50; rođ. 06.11.1987; OIB: 24273885600; M
11. DRAGUTIN JAGIĆ; HRVAT; ZAJEZDA, ZAJEZDA 10/A; rođ. 02.06.1964; OIB: 47546960227; M
12. LANA NOVOSELEC; HRVATICA; KRAPINICA, KRAPINICA 56; rođ. 03.09.1990; OIB: 97326176542; Ž
13. GABRO ČUKELJ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 78; rođ. 31.08.1930; OIB: 84362084115; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA

KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-24
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STJEPAN ČUKELJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN ČUKELJ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 80; rođ. 04.09.1949; OIB: 49306083408; M
2. IVICA PLENAR; HRVAT; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 6/A; rođ. 23.11.1986; OIB: 21586270081; M
3. MARIJA POSAVEC; HRVATICA; GOTALOVEC, GOTALOVEC 42/A; rođ. 01.04.1992; OIB: 05977081387; Ž
4. NIKOLA MUCKO; HRVAT; PECE, PECE 117/A; rođ. 02.10.1994; OIB: 27060017367; M
5. DARIO HRUŠKAR; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 54; rođ. 21.03.1995; OIB: 72253011613; M
6. TEA HRUŠKAR; HRVATICA; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 21/A; rođ. 17.06.1994; OIB: 03994000821; Ž
7. DRAŽEN BAKŠAJ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 114; rođ. 22.10.1986; OIB: 10212940419; M
8. LEA HRUŠKAR; HRVATICA; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 21/A; rođ. 17.06.1994; OIB: 06890074745; Ž
9. RAJKO VIDAK; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 54; rođ. 18.02.1992; OIB: 08217611534; M
10. VLADIMIR PETRINIĆ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 64; rođ. 08.10.1990; OIB: 70486301336; M
11. ANTONIO BAKŠAJ; HRVAT; BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 101; rođ. 24.05.1994; OIB: 48383778513; M
12. MARIO HORVATIĆ; HRVAT; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 14; rođ. 02.02.1987; OIB: 84416427491; M
13. MILAN HORVATIĆ; HRVAT; PREPUŠTOVEC, PREPUŠTOVEC 21/A; rođ. 26.03.1956; OIB: 13900093516; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ:2211/02-13-25
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE BUDINŠČINA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: RADOVAN HERCIGONJA
2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: DAMIR FRIDELJ
3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: DRAGUTIN DUGAN
4. ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STJEPAN ČUKELJ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-18
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BUDINŠČINA

Kandidat:
DAMIR FRIDELJ; TOPLIČICA, TOPLIČICA 51; rođ. 17.02.1961; OIB: 53615613624; M
Zamjenik kandidata:
DARKO PUNEK; TOPLIČICA, TOPLIČICA 32; rođ. 10.03.1971; OIB: 44469814357; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/02-13-19
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BUDINŠČINA

Kandidat:
RADOVAN HERCIGONJA; ZAJEZDA, ZAJEZDA 18; rođ. 14.11.1972; OIB: 94158839897; M
Zamjenik kandidata:
DRAGUTIN DUGAN; KRAPINICA, KRAPINICA 44; rođ. 27.01.1963; OIB: 80814337245; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE BUDINŠČINA
KLASA:013-01/13-01/02
URBROJ:2211/02-13-20
BUDINŠČINA, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine BUDINŠČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE BUDINŠČINA

1. Kandidat: DAMIR FRIDELJ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidata: DARKO PUNEK
2. Kandidat: RADOVAN HERCIGONJA
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: DRAGUTIN DUGAN

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Budinščina
KORALJKA POLAK MEDAKOVIĆ

OPĆINA DESINIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2214/03-13-17
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DESINIĆ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MLADEN ŠURBEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN ŠURBEK; HRVAT; DESINIĆ, PUT KARLA LUGARIĆA 2; rođ. 03.11.1962; OIB: 14172878695; M
2. MATO REGVAR, dipl.oec.; HRVAT; DESINIĆ, UL. STJEPANA RADIĆA 10; rođ. 20.02.1959; OIB: 85651678653; M
3. MILJENKO LJUBIĆ; HRVAT; VELIKA HORVATSKA, VELIKA HORVATSKA 31; rođ. 14.09.1965; OIB: 54338123976; M
4. SONJA VUKMANIĆ; HRVATICA; DESINIĆ, TABORGRADSKA ULICA 4; rođ. 17.09.1973; OIB: 66445173834; Ž
5. DRAŽEN ŠURBEK; HRVAT; DESINIĆ GORA, DESINIĆ GORA 52; rođ. 06.07.1987; OIB: 89881606057; M
6. BRANKO NOVAKOVIĆ; HRVAT; NEBOJSE, NEBOJSE 17; rođ. 08.10.1966; OIB: 53449845645; M
7. MILIVOJ KRALJ; HRVAT; TURNIŠĆE DESINIĆKO, TURNIŠĆE DESINIĆKO 17; rođ. 27.12.1971; OIB: 55065410202; M
8. ZLATKO BIRUŠ; HRVAT; KOŠNICA, KOŠNICA 10/ 001; rođ. 14.11.1956; OIB: 90689387081; M
9. SLAVKO ŠLOGAR; HRVAT; DUBRAVICA DESINIĆKA, DUBRAVICA DESINIĆKA 11/ 001; rođ. 10.03.1957; OIB: 09997008677; M
10. BRANKO LJUBIĆ; HRVAT; VELIKA HORVATSKA, VELIKA HORVATSKA 34; rođ. 07.08.1959; OIB: 25102934716; M
11. VALENTINA KRIZMANIĆ, mag.oec.; HRVATICA; GOSTENJE, GOSTENJE 24/ 001; rođ. 25.12.1987; OIB: 78353236716; Ž
12. BOŽO BRUNDIĆ, dipl.iur.; HRVAT; DESINIĆ, UL. STJEPANA RADIĆA 9; rođ. 15.11.1961; OIB: 50179572838; M
13. DRAGUTIN GLUHAK; HRVAT; GORNJI JALŠOVEC, GORNJI JALŠOVEC 32; rođ. 11.10.1952; OIB: 48408669756; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2214/03-13-17
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DESINIĆ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: VLATKA CRNIĆ FIKET, mag.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLATKA CRNIĆ FIKET, mag.oec.; HRVATICA; IVANIĆ DESINIĆKI, IVANIĆ DESINIĆKI 10/ 002; rođ. 11.08.1986; OIB: 77442111165; Ž
2. mr. DUŠKO JERČIĆ, dr.med.vet.; HRVAT; JELENJAK, JELENJAK 9; rođ. 26.08.1963; OIB: 40553160751; M
3. SANDI ŠTEHEC; HRVAT; GABER, GABER 47; rođ. 15.12.1986; OIB: 99812741421; M
4. MIROSLAV LJUBIĆ, ing.prom.; HRVAT; DONJI ZBILJ, DONJI ZBILJ 88; rođ. 27.08.1973; OIB: 31263467937; M
5. IRENA MLAKAR; HRVATICA; DESINIĆ, RATKAJEVA ULICA 22; rođ. 26.11.1959; OIB: 03080609626; Ž
6. STJEPAN POSLEK; HRVAT; HUM KOŠNIČKI, HUM KOŠNIČKI 1/ 004; rođ. 15.08.1957; OIB: 96089854230; M
7. MARIJAN ZBILJSKI; HRVAT; RAVNICE DESINIĆKE, RAVNICE DESINIĆKE 79; rođ. 20.11.1975; OIB: 40764586334; M
8. TOMISLAV SPORIŠ; HRVAT; VELIKA HORVATSKA, VELIKA HORVATSKA 62; rođ. 30.05.1991; OIB: 98923674510; M
9. BISERKO POPOVIĆ; HRVAT; KOŠNICA, KOŠNICA 23; rođ. 02.07.1955; OIB: 26583171675; M
10. MARKO PECIGUS; HRVAT; GABER, GABER 54; rođ. 23.11.1988; OIB: 77338831877; M
11. JOSIP PASARIĆ; HRVAT; HUM KOŠNIČKI, HUM KOŠNIČKI 11; rođ. 01.07.1956; OIB: 84698684236; M
12. RUŽICA ŠARČEVIĆ; HRVATICA; DESINIĆ, PUT VERONIKE DESINIČKE 8; rođ. 21.11.1964; OIB: 30390953687; Ž
13. FRIDERIK HAJDINJAK; HRVAT; NEBOJSE, NEBOJSE 12; rođ. 15.03.1980; OIB: 05835078515; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2214/03-13-17
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DESINIĆ

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MILIVOJ DRAVINEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILIVOJ DRAVINEC; HRVAT; DESINIĆ, TABORGRADSKA ULICA 18; rođ. 15.08.1974; OIB: 99929116281; M
2. JOSIP ŠLOGAR; HRVAT; DUBRAVICA DESINIĆKA, DUBRAVICA DESINIĆKA 10; rođ. 03.12.1958; OIB: 48095777703; M
3. VELIMIR ŠLOGAR; HRVAT; DUBRAVICA DESINIĆKA, DUBRAVICA DESINIĆKA 10; rođ. 13.01.1984; OIB: 15109039438; M
4. DARKO ŠTROK; HRVAT; KOŠNICA, KOŠNICA 1; rođ. 13.12.1968; OIB: 03955580996; M
5. DARINKA VUKMANIĆ; HRVATICA; DESINIĆ, TABORGRADSKA ULICA 2; rođ. 01.03.1961; OIB: 35541176735; Ž
6. KRISTIJAN ŠPLAJT; HRVAT; RAVNICE DESINIĆKE, RAVNICE DESINIĆKE 2; rođ. 22.02.1982; OIB: 79787880459; M
7. MARIJAN HUBEJ; HRVAT; GABER, GABER 30; rođ. 07.05.1961; OIB: 44536704901; M
8. KREŠIMIR KLARIĆ; HRVAT; TRNOVEC DESINIĆKI, TRNOVEC DESINIĆKI 32/ 003; rođ. 20.05.1977; OIB: 34691405875; M
9. ZVONKO PTIČAR; HRVAT; TRNOVEC DESINIĆKI, TRNOVEC DESINIĆKI 24; rođ. 31.03.1960; OIB: 63419946857; M
10. VJEKOSLAV KRALJ; HRVAT; GROHOT, GROHOT 1/ 002; rođ. 29.05.1967; OIB: 27193886649; M
11. LEOPOLD HRUP; HRVAT; GORNJI ZBILJ, GORNJI ZBILJ 13; rođ. 11.12.1957; OIB: 22056963120; M
12. ROBERT FIKET; HRVAT; TRNOVEC DESINIĆKI, TRNOVEC DESINIĆKI 25; rođ. 04.08.1968; OIB: 66044809454; M
13. MARIJO KAJBA; HRVAT; GORA KOŠNIČKA, GORA KOŠNIČKA 1/ 003; rođ. 21.11.1975; OIB: 08903380342; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA:013-01/13-01/01
URBROJ:2214/03-13-17
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE DESINIĆ

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MLADEN ŠURBEK
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: VLATKA CRNIĆ FIKET, mag.oec.
3.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MILIVOJ DRAVINEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA:
URBROJ:
DESINIĆ,
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE DESINIĆ

Kandidatkinja:
VLATKA CRNIĆ FIKET, mag. oec.; IVANIĆ DESINIĆKI, IVANIĆ DESINIĆKI 10/ 002; rođ. 11.08.1986; OIB: 77442111165; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
SANDI ŠTEHEC; GABER, GABER 47; rođ. 15.12.1986; OIB: 99812741421; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA:
URBROJ:
DESINIĆ,
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE DESINIĆ

Kandidat:
ZVONKO ŠKREBLIN; IVANIĆ DESINIĆKI, IVANIĆ DESINIĆKI 17; rođ. 01.03.1956; OIB: 31269115420; M
Zamjenik kandidata:
MILIVOJ DRAVINEC; DESINIĆ, TABORGRADSKA ULICA 18; rođ. 15.08.1974; OIB: 99929116281; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

 REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE DESINIĆ
KLASA:
URBROJ:
DESINIĆ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine DESINIĆ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE DESINIĆ

1.Kandidatkinja: VLATKA CRNIĆ FIKET, mag. oec.
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidatkinje: SANDI ŠTEHEC
2.Kandidat: ZVONKO ŠKREBLIN
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: MILIVOJ DRAVINEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Desinić TANJA PAVELIN

GRAD DONJA STUBICA
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-23
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ANĐELKO GLIVAR dr.med.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANĐELKO GLIVAR, dr.med.; HRVAT; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 17; rođ. 11.09.1965; OIB: 20337319113; M
2. TOMISLAV ČIČKO, dipl.oec.; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 82; rođ. 25.08.1962; OIB: 23323045336; M
3. JURAJ SREBAČIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 36; rođ. 18.01.1950; OIB: 73193154349; M
4. STANKO REPAR; HRVAT; DONJA STUBICA, PARK M.VRHOVCA 2; rođ. 10.10.1935; OIB: 29920308862; M
5. ROBERT HREN; HRVAT; DONJA STUBICA, ULICA ŽUPANA VRATISLAVA 4; rođ. 27.07.1969; OIB: 86262076727; M
6. DARKO KUZMAN; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKO NASELJE 29; rođ. 13.08.1965; OIB: 64079833680; M
7. IVICA MLINARIĆ; HRVAT; VUČAK, VUČAK 52; rođ. 06.07.1972; OIB: 85416915714; M
8. MIRJANA EBNER-KARAŽIJA, dipl.iur.; HRVATICA; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 8; rođ. 15.12.1962; OIB: 99189440509; Ž
9. MIRKO GRDEN; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 22/A; rođ. 15.02.1981; OIB: 26769305861; M
10. BOJANA BEZIK, dipl.iur.; HRVATICA; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 73; rođ. 22.01.1983; OIB: 87542670145; Ž
11. KREŠIMIR FIŠTER, ing.; HRVAT; DONJA STUBICA, NOVA ULICA 17/ 001; rođ. 14.03.1974; OIB: 42584343428; M
12. ANDREJA KRUPA KUCELJ, dr.med.; HRVATICA; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 27; rođ. 18.08.1981; OIB: 18015553415; Ž
13. ŽELJIMIR MATUŠA; HRVAT; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 30.01.1957; OIB: 23017180574; M
14. IVA SMRČEK; HRVATICA; PUSTODOL, PUSTODOL 138; rođ. 06.03.1984; OIB: 65925138768; Ž
15. MLADEN MIRT; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 162; rođ. 06.01.1969; OIB: 90300228575; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE

KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-24
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: MLADEN MEZDIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN MEZDIĆ; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 188; rođ. 06.02.1969; OIB: 02812727841; M
2. LJILJANA ŽUKINA; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 7; rođ. 13.03.1963; OIB: 49169810267; Ž
3. JOSIP ČUPAR; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 08.05.1963; OIB: 09739135888; M
4. MARKO HORVATEK; HRVAT; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 32/A; rođ. 01.08.1988; OIB: 96194631038; M
5. SANJA ŽUKINA; HRVATICA; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 37/A; rođ. 26.12.1962; OIB: 77240900438; Ž
6. DRAGAN ŽUKINA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 7; rođ. 15.11.1983; OIB: 86269095174; M
7. DJURDJICA DARAPI; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 07.05.1960; OIB: 42698096011; Ž
8. DARKO ŠTEFEK; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 27; rođ. 12.06.1983; OIB: 43077426518; M
9. INGA FLEGAR; HRVATICA; LEPA VES, LEPA VES 50/B; rođ. 09.10.1983; OIB: 81521224264; Ž
10. DANIJEL ČUPAR; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 14.01.1990; OIB: 04836951421; M
11. RENATO MEZDIĆ; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 187; rođ. 02.05.1990; OIB: 78127517321; M
12. MARINA DARAPI; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 21; rođ. 21.12.1975; OIB: 57129308125; Ž
13. MIRKO GUDAN; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 172; rođ. 26.07.1994; OIB: 66174376068; M
14. VESNA ANTOLIĆ HORVATEK; HRVATICA; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 32/A; rođ. 17.02.1990; OIB: 11495643298; Ž
15. DANIJELA ČUPAR; HRVATICA; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 54/A; rođ. 26.08.1992; OIB: 51627747899; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-20
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: BRANKO KEBET

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO KEBET; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 43; rođ. 15.04.1951; OIB: 40402785858; M
2. TIHOMIR LANDRIPET; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 39; rođ. 10.08.1972; OIB: 87191581833; M
3. MILJENKO SAČER; HRVAT; MATENCI, MATENCI 57; rođ. 06.12.1978; OIB: 22099464235; M
4. MARINA ZNIKA; HRVATICA; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 25; rođ. 04.08.1992; OIB: 84724585622; Ž
5. MLADEN SMRČEK; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 118; rođ. 03.03.1966; OIB: 31660440289; M
6. STJEPAN BUBANKO; HRVAT; MATENCI, MATENCI 55; rođ. 16.02.1947; OIB: 39254211449; M
7. JOSIP GRDEN; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 66; rođ. 22.12.1967; OIB: 48245211231; M
8. ŽELJKO JAPEC; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 112/B; rođ. 01.11.1957; OIB: 34399122897; M
9. IVAN DREMPETIĆ; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 36; rođ. 16.12.1961; OIB: 09613609733; M
10. IVICA MORDEJ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 22; rođ. 12.08.1976; OIB: 61394022283; M
11. VLADIMIR FRANČINA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 6/B; rođ. 08.07.1949; OIB: 68416138850; M
12. IVAN PRIPELJAŠ; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 83; rođ. 20.06.1965; OIB: 73528136439; M
13. DAMIR ŠTEFEK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 54; rođ. 14.03.1979; OIB: 33184547214; M
14. IVAN HORVAT; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 28; rođ. 16.11.1959; OIB: 08478508754; M
15. ANTUN MLINARIĆ; HRVAT; VUČAK, VUČAK 54; rođ. 13.01.1972; OIB: 75790664100; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-21
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: LUKA GRABUŠIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. LUKA GRABUŠIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 1/A; rođ. 05.06.1985; OIB: 01947682742; M
2. ROMANO GLAVAČ; HRVAT; DONJA STUBICA, NASELJE VUKŠINEC 75; rođ. 18.02.1990; OIB: 85119816290; M
3. SANDRA BELINIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.STUB.KAMENJAK 79/D; rođ. 21.01.1984; OIB: 50073406150; Ž
4. DRAGAN BOSEC; HRVAT; MATENCI, MATENCI 63; rođ. 08.03.1989; OIB: 90598230392; M
5. BOŽICA IVANČIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.VUKŠINEC 38; rođ. 29.03.1961; OIB: 33253283998; Ž
6. ZDENKICA DREMPETIĆ; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 57; rođ. 04.01.1969; OIB: 64827999649; Ž
7. DARIO MATUŠA; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 63; rođ. 31.03.1988; OIB: 37921930030; M
8. DARIO JURINA; HRVAT; MILEKOVO SELO, MILEKOVO SELO 10; rođ. 23.07.1985; OIB: 93206291638; M
9. DANIJEL MARINA; HRVAT; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 13; rođ. 20.09.1983; OIB: 16587686386; M
10. ZORICA DREMPETIĆ; HRVATICA; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 57; rođ. 21.04.1991; OIB: 35608676210; Ž
11. ŽELJKO NOVAK; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 95; rođ. 16.10.1983; OIB: 78549961551; M
12. DAVOR GLAVAČ; HRVAT; DONJA STUBICA, PODGORSKA 72; rođ. 29.11.1981; OIB: 53615334038; M
13. ANDREJA OČKO; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 73; rođ. 12.07.1985; OIB: 99978518947; Ž
14. VALENTINA JAGARČEC; HRVATICA; VUČAK, VUČAK 14; rođ. 13.02.1991; OIB: 57445172026; Ž
15. MARKO PEŠTAJ; HRVAT; MATENCI, MATENCI 78; rođ. 02.04.1985; OIB: 05481385269; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-18
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja VJEKOSLAV MATUŠA, KRUNOSLAV VNUČEC, ZVONIMIR LENDREC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: VJEKOSLAV MATUŠA

Kandidatkinje/kandidati:
1. VJEKOSLAV MATUŠA; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 24; rođ. 28.05.1954; OIB: 77843257642; M
2. KRUNOSLAV VNUČEC; HRVAT; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 24; rođ. 24.06.1971; OIB: 73001963185; M
3. ZVONIMIR LENDREC; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 117; rođ. 04.09.1954; OIB: 39823510698; M
4. STJEPAN KURELJA; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 68; rođ. 02.03.1957; OIB: 82879146790; M
5. VELJKO VNUČEC; HRVAT; DONJA STUBICA, KOLODVORSKA 2; rođ. 19.08.1976; OIB: 60617708550; M
6. BRANKO VAGAN; HRVAT; VUČAK, VUČAK 109; rođ. 10.04.1961; OIB: 39553623331; M
7. LIDIJA KURELJA; HRVATICA; PUSTODOL, PUSTODOL 68; rođ. 08.07.1982; OIB: 79358728068; Ž
8. STJEPAN ZNIKA; HRVAT; MATENCI, MATENCI 31/ 001; rođ. 09.11.1961; OIB: 46291989143; M
9. NINOSLAVA ČAJKO PEŠTAJ; HRVATICA; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 100; rođ. 14.07.1981; OIB: 25318951607; Ž
10. SINIŠA ZNIKA; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 53/A; rođ. 21.10.1973; OIB: 42674832854; M
11. MLADEN BUBANKO; HRVAT; DONJA STUBICA, I.PEŠTAJA 4; rođ. 11.10.1961; OIB: 84901547504; M
12. MARIJA KRUŠELJ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NOVA ULICA 5; rođ. 01.01.1941; OIB: 52093092132; Ž
13. ZDRAVKO RUK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 155; rođ. 01.02.1972; OIB: 84185628011; M
14. MARIO CESAREC; HRVAT; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 225; rođ. 25.04.1978; OIB: 43838619512; M
15. MIRKO VIDIČEK; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 159; rođ. 26.10.1980; OIB: 28912707679; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-22
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositeljica liste: RENATA DOLENEC dipl.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. RENATA DOLENEC, dipl.oec.; HRVATICA; DONJA STUBICA, PODGORSKA 51/C; rođ. 21.08.1977; OIB: 44738648177; Ž
2. MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva; HRVAT; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 38; rođ. 15.02.1974; OIB: 61071523130; M
3. NIKOLA BOROMISA, struč.spec.građevinarstva; HRVAT; LEPA VES, LEPA VES 57; rođ. 11.01.1985; OIB: 78320923646; M
4. JASMINKA MARIJA CERC, dipl.ing.; HRVATICA; DONJA STUBICA, TRG M.GUPCA 22; rođ. 09.12.1940; OIB: 84960892326; Ž
5. NADA DOGAN, dr.med.; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 2/A; rođ. 28.02.1957; OIB: 54496501567; Ž
6. MARKO PEŠTAJ; HRVAT; PUSTODOL, PUSTODOL 16; rođ. 23.08.1979; OIB: 72443015914; M
7. NATALIJA KNEZIĆ, dipl.ing.; HRVATICA; DONJA STUBICA, PARK M.VRHOVCA 1; rođ. 17.11.1978; OIB: 98087043885; Ž
8. MARINKO RADIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, NAS.STUB.KAMENJAK 34/B; rođ. 02.06.1990; OIB: 15085299979; M
9. JOSIP HORJAN, bacc.upr.; HRVAT; DONJA STUBICA, OBRTNIČKA 26; rođ. 26.05.1948; OIB: 10311081068; M
10. DUBRAVKA MIRT, dipl.oec.; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.VUKŠINEC 14; rođ. 09.05.1987; OIB: 05900390759; Ž
11. DRAGICA POČUČA; HRVATICA; HRUŠEVEC, HRUŠEVEC 195; rođ. 27.05.1943; OIB: 82900030937; Ž
12. STJEPAN BEZIK; HRVAT; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 49; rođ. 17.08.1951; OIB: 35968655250; M
13. DANIJELA BEZIK, bacc.oec.; HRVATICA; DONJA PODGORA, DONJA PODGORA 77; rođ. 28.05.1983; OIB: 99051441793; Ž
14. MARKO ŠTEFEK; HRVAT; MATENCI, MATENCI 144; rođ. 13.07.1980; OIB: 89585775142; M
15. VIŠNJA ZADRAVEC; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 26; rođ. 01.10.1938; OIB: 70595274350; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-19
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA STRANKA - ZS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

ZAGORSKA STRANKA - ZS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: MILJENKO HRENEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILJENKO HRENEK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 22.12.1966; OIB: 95682867747; M
2. ZVEZDANA ZNIKA; HRVATICA; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 23; rođ. 02.06.1969; OIB: 29417109528; Ž
3. BRANKICA BUBANKO; HRVATICA; DONJA STUBICA, IVANA PEŠTAJA 4; rođ. 10.01.1968; OIB: 82331487890; Ž
4. JOSIP TUČKAR; HRVAT; DONJA STUBICA, MARČINKOVO 13; rođ. 10.05.1979; OIB: 44881023287; M
5. BOŽICA MARTINIĆ; HRVATICA; DONJA STUBICA, NAS.MARTINIĆI 11; rođ. 25.09.1973; OIB: 57992803760; Ž
6. JOSIP LISAK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 40/A; rođ. 28.03.1963; OIB: 60188745014; M
7. LAHORKA VEŠLIGA; HRVATICA; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 40; rođ. 31.03.1971; OIB: 91398451433; Ž
8. SINIŠA FARKAŠ; HRVAT; GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 107; rođ. 20.09.1991; OIB: 85635420517; M
9. GORANA TURK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 44; rođ. 01.04.1983; OIB: 81186210200; Ž
10. TATJANA TUČKAR; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 21/A; rođ. 26.12.1987; OIB: 68252080273; Ž
11. GORDANA HRENEK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 06.10.1971; OIB: 95678107350; Ž
12. DAVOR TURK; HRVAT; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 44; rođ. 15.06.1979; OIB: 49849139599; M
13. KATARINA PETRIC; HRVATICA; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 29; rođ. 10.01.1973; OIB: 42644285895; Ž
14. MARIJA LISAK; HRVATICA; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 40/A; rođ. 20.10.1993; OIB: 86984329306; Ž
15. ANTONIO MARTINIĆ; HRVAT; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 36/A; rođ. 10.06.1989; OIB: 45000717986; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA:014-03/13-01/2
URBROJ:2113/01-13-30
DONJA STUBICA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA DONJE STUBICE

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ANĐELKO GLIVAR dr.med.
2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: MLADEN MEZDIĆ
3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: BRANKO KEBET
4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: LUKA GRABUŠIĆ
5. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: VJEKOSLAV MATUŠA
6. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositeljica liste: RENATA DOLENEC dipl.oec.
7. ZAGORSKA STRANKA - ZS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: MILJENKO HRENEK

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-27
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidatkinja:
RENATA DOLENEC, dipl.oec.; DONJA STUBICA, PODGORSKA 51/C; rođ. 21.08.1977; OIB: 44738648177; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva; DONJA STUBICA, TOPLIČKA 38; rođ. 15.02.1974; OIB: 61071523130; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-25
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidat:
LUKA GRABUŠIĆ, dipl.oec.; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 1/A; rođ. 05.06.1985; OIB: 01947682742; M
Zamjenica kandidata:
SANDRA BELINIĆ, prof.kineziologije; DONJA STUBICA, NASELJE STUBIČKI KAMENJAK 79/D; rođ. 21.01.1984; OIB: 50073406150; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-26
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidat:
MILJENKO HRENEK; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3; rođ. 22.12.1966; OIB: 95682867747; M
Zamjenica kandidata:
ZVEZDANA ZNIKA; DONJA STUBICA, GOLUBOVEČKA 23; rođ. 02.06.1969; OIB: 29417109528; Ž

Predlagatelj:
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-29
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidat:
BRANKO MUČNJAK; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 19; rođ. 18.03.1953; OIB: 43609349586; M
Zamjenica kandidata:
ŽELJKA VAN DER MEER; PUSTODOL, PUSTODOL 30/C; rođ. 17.06.1971; OIB: 09258268161; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA: 014-03/13-01/2
URBROJ: 2113/01-13-28
DONJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

Kandidat:
JURAJ SREBAČIĆ; DONJA STUBICA, PODGORSKA 36; rođ. 18.01.1950; OIB: 73193154349; M
Zamjenik kandidata:
LUKA TEPEŠ, ing.građ.; DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 13; rođ. 10.03.1981; OIB: 73350208667; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA DONJE STUBICE
KLASA:014-03/13-01/2
URBROJ:2113/01-13-31
DONJA STUBICA, 03.svibnja 2013
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada DONJE STUBICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA DONJE STUBICE

1. Kandidatkinja: RENATA DOLENEC, dipl.oec.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidatkinje: MILJENKO JAGARČEC, ing.strojarstva
2. Kandidat: LUKA GRABUŠIĆ, dipl.oec.
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenica kandidata: SANDRA BELINIĆ, prof.kineziologije
3. Kandidat: MILJENKO HRENEK
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenica kandidata: ZVEZDANA ZNIKA
4. Kandidat: BRANKO MUČNJAK
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenica kandidata: ŽELJKA VAN DER MEER
5. Kandidat: JURAJ SREBAČIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: LUKA TEPEŠ, ing.građ.

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva Grada Donje Stubice NIKOLA GOSPOČIĆ

OPĆINA ĐURMANEC
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/17
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DAMIR BELOŠEVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMIR BELOŠEVIĆ; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 72; rođ. 13.04.1974; OIB: 76066008008; M
2. IVANČICA HRČEK; HRVATICA; ĐURMANEC, ĐURMANEC 205/B; rođ. 23.07.1968; OIB: 11422231772; Ž
3. JOSIP PETROVIĆ; HRVAT; HROMEC, HROMEC 93; rođ. 19.07.1966; OIB: 54986231670; M
4. STJEPAN VARJAČIĆ; HRVAT; PUTKOVEC, PUTKOVEC 6; rođ. 23.05.1954; OIB: 38524507166; M
5. MARIJAN KOPRIVNJAK; HRVAT; KOPRIVNICA ZAGORSKA, KOPRIVNICA ZAGORSKA 10; rođ. 21.07.1960; OIB: 23927375169; M
6. RAJKO VARJAČIĆ; HRVAT; JEZERIŠĆE, JEZERIŠĆE 19; rođ. 10.07.1969; OIB: 79949286826; M
7. DARIO HERAK; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 96; rođ. 01.06.1977; OIB: 32942645615; M
8. ZVONIMIR VARJAČIĆ; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 66; rođ. 27.06.1989; OIB: 86134272590; M
9. JOSIP MUŽAR; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 34; rođ. 30.12.1971; OIB: 72232444449; M
10. MARIJAN CVRTILA; HRVAT; HLEVNICA, HLEVNICA 22/A; rođ. 27.02.1962; OIB: 41364028724; M
11. MARIJAN VUZMEK; HRVAT; GORNJI MACELJ, GORNJI MACELJ 14; rođ. 02.09.1972; OIB: 91987089583; M
12. DARKO KOPRIVNJAK; HRVAT; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 113; rođ. 15.08.1984; OIB: 76306705023; M
13. MIŠO GRILEC; HRVAT; HROMEC, HROMEC 119; rođ. 22.12.1987; OIB: 58704934441; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/16
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MIRKO HORVAT ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO HORVAT, ing.; HRVAT; HROMEC, HROMEC 10; rođ. 05.11.1952; OIB: 44851037919; M
2. IVAN TOPLAK; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 69; rođ. 30.07.1965; OIB: 02842997901; M
3. BOJAN PETEK; HRVAT; HROMEC, HROMEC 2/A; rođ. 27.03.1981; OIB: 57004559503; M
4. NENAD KRSNIK; HRVAT; PUTKOVEC, PUTKOVEC 27; rođ. 26.03.1992; OIB: 88609289575; M
5. ŽELJKO TURNIŠKI; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 65/A; rođ. 25.09.1965; OIB: 14394301662; M
6. NIKOLA PELIN; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 20; rođ. 09.01.1992; OIB: 40815511215; M
7. DRAŽEN PETEK; HRVAT; JEZERIŠĆE, JEZERIŠĆE 38; rođ. 01.01.1976; OIB: 52932891891; M
8. DEJAN SMILJANEC; HRVAT; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 46; rođ. 27.12.1977; OIB: 54679144142; M
9. MILAN KABLAR; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 12; rođ. 21.12.1965; OIB: 44610897559; M
10. MILAN VRHOVSKI; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 103; rođ. 03.04.1959; OIB: 29857069209; M
11. IVAN KRKLEC; HRVAT; HLEVNICA, HLEVNICA 34; rođ. 06.08.1985; OIB: 49174270351; M
12. MARIJAN PEČEK; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 6/A; rođ. 28.12.1973; OIB: 95820321199; M
13. RUDOLF PALATINUŠ; HRVAT; PUTKOVEC, PUTKOVEC 63; rođ. 07.05.1958; OIB: 16274324255; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/09
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 30. travnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: IVICA PELIN

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVICA PELIN; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 4; rođ. 17.11.1957; OIB: 58180934712; M
2. VELIMIR KLASIĆ, dipl.ing.; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 64; rođ. 29.12.1967; OIB: 16559514949; M
3. TOMISLAV ANTOLIĆ, ing.; HRVAT; HROMEC, HROMEC 49; rođ. 25.02.1973; OIB: 64260436058; M
4. BRANKO PAVIĆ; HRVAT; LUKOVČAK, LUKOVČAK 16; rođ. 25.08.1951; OIB: 87558086376; M
5. VERONA CESAREC; HRVATICA; HLEVNICA, HLEVNICA 2; rođ. 03.06.1959; OIB: 30470609333; Ž
6. MILJENKO PRACAIĆ; HRVAT; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 31; rođ. 07.04.1963; OIB: 77778538545; M
7. ANITA BELOŠEVIĆ; HRVATICA; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 23; rođ. 16.10.1984; OIB: 93130132888; Ž
8. IVAN PRESEČKI; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 37/A; rođ. 25.04.1959; OIB: 68147136916; M
9. DARIO ŠAFRANKO, ing.; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 67; rođ. 19.08.1990; OIB: 35233444369; M
10. DRAGUTIN TURNIŠKI; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 110; rođ. 22.04.1947; OIB: 10643917020; M
11. JOSIP BOŽIČEK; HRVAT; GORNJI MACELJ, GORNJI MACELJ 2; rođ. 15.10.1954; OIB: 27929501548; M
12. PATRICIJA BELOŠEVIĆ; HRVATICA; PUTKOVEC, PUTKOVEC 70; rođ. 23.10.1992; OIB: 92384161683; Ž
13. DANICA KONJIĆ; HRVATICA; RAVNINSKO, RAVNINSKO 86; rođ. 30.05.1971; OIB: 30437608494; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/12
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: BRANKO HORVAT ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO HORVAT, ing.; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 156; rođ. 31.05.1949; OIB: 86621034739; M
2. MARIJAN HORVAT; HRVAT; RAVNINSKO, RAVNINSKO 32; rođ. 14.02.1946; OIB: 51469698507; M
3. MIJO CVILKO; HRVAT; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 36; rođ. 04.12.1967; OIB: 01778933992; M
4. MIRJANA PRACAIĆ; HRVATICA; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 41; rođ. 23.01.1982; OIB: 24806372569; Ž
5. MILAN VARJAČIĆ; HRVAT; HROMEC, HROMEC 3; rođ. 11.02.1951; OIB: 68415833673; M
6. MARIO PELIN; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 12; rođ. 16.07.1987; OIB: 02984765798; M
7. STJEPAN KOPRIVNJAK; HRVAT; KOPRIVNICA ZAGORSKA, KOPRIVNICA ZAGORSKA 25; rođ. 25.01.1958; OIB: 33110604778; M
8. FANIKA VEŠLIGAJ; HRVATICA; ĐURMANEC, ĐURMANEC 88; rođ. 27.07.1955; OIB: 47319314233; Ž
9. ALOJZ HERAK; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 89; rođ. 07.06.1951; OIB: 25007253348; M
10. STJEPAN OVČARIČEK; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 36; rođ. 29.10.1951; OIB: 62849221989; M
11. RENATA NOVAK; HRVATICA; HROMEC, HROMEC 83; rođ. 16.07.1973; OIB: 92749604811; Ž
12. MILKA GMAJNIĆ; HRVATICA; RAVNINSKO, RAVNINSKO 52; rođ. 11.05.1940; OIB: 56017659099; Ž
13. DRAGUTIN PALATINUŠ; HRVAT; PUTKOVEC, PUTKOVEC 68; rođ. 10.11.1953; OIB: 40687220877; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/14
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: ZVONIMIR BELOŠEVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONIMIR BELOŠEVIĆ; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 68/B; rođ. 06.03.1954; OIB: 64028419330; M
2. IVAN HRŠAK; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 88/A; rođ. 07.02.1954; OIB: 89207431647; M
3. ROBERT BELOŠEVIĆ; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 68/B; rođ. 20.05.1985; OIB: 82231043661; M
4. MARIO HMELINA; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 119; rođ. 11.08.1992; OIB: 20027019809; M
5. MARIO DRENŠKI; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 53/ 001; rođ. 29.09.1988; OIB: 64004986502; M
6. DANIJEL DRENŠKI; HRVAT; PRIGORJE, PRIGORJE 74; rođ. 17.05.1990; OIB: 50613586175; M
7. RATKO PAVIĆ; HRVAT; ĐURMANEC, ĐURMANEC 84; rođ. 20.04.1968; OIB: 66991450836; M
8. BRANKA PAVIĆ; HRVATICA; ĐURMANEC, ĐURMANEC 84; rođ. 10.07.1974; OIB: 98366812223; Ž
9. DANIJEL PAVIĆ; HRVAT; LUKOVČAK, LUKOVČAK 55; rođ. 04.01.1984; OIB: 31375496486; M
10. IRENA TEPEŠ; HRVATICA; HROMEC, HROMEC 118; rođ. 26.05.1987; OIB: 55659436507; Ž
11. TOMISLAV TEPEŠ; HRVAT; HROMEC, HROMEC 118; rođ. 20.03.1974; OIB: 21143766882; M
12. BOŠTJAN CESAREC; HRVAT; HROMEC, HROMEC 113; rođ. 30.01.1975; OIB: 41775176041; M
13. MIJO PAVIĆ; HRVAT; GORIČANOVEC, GORIČANOVEC 71; rođ. 24.07.1958; OIB: 12014520778; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

 

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA:013-01/13-01/19
URBROJ:2140/02-13-1
ĐURMANEC, 02.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ĐURMANEC

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DAMIR BELOŠEVIĆ
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MIRKO HORVAT ing.
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: IVICA PELIN
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: BRANKO HORVAT ing.
5.SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: ZVONIMIR BELOŠEVIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/18
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
DAMIR BELOŠEVIĆ; PODBREZOVICA, PODBREZOVICA 72; rođ. 13.04.1974; OIB: 76066008008; M
Zamjenica kandidata:
IVANČICA HRČEK; ĐURMANEC, ĐURMANEC 205/B; rođ. 23.07.1968; OIB: 11422231772; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/15
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
ZVONIMIR BELOŠEVIĆ; ĐURMANEC, ĐURMANEC 68/B; rođ. 06.03.1954; OIB: 64028419330; M
Zamjenik kandidata:
IVAN HRŠAK; ĐURMANEC, ĐURMANEC 88/A; rođ. 07.02.1954; OIB: 89207431647; M

Predlagatelj:
SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/08
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 30. travnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
IVICA PELIN; RAVNINSKO, RAVNINSKO 4; rođ. 17.11.1957; OIB: 58180934712; M
Zamjenik kandidata:
VELIMIR KLASIĆ; ĐURMANEC, ĐURMANEC 64; rođ. 29.12.1967; OIB: 16559514949; M

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/13
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
BOJAN PETEK; HROMEC, HROMEC 2/A; rođ. 27.03.1981; OIB: 57004559503; M
Zamjenik kandidata:
NENAD KRSNIK; PUTKOVEC, PUTKOVEC 27; rođ. 26.03.1992; OIB: 88609289575; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA: 013-01/13-01/11
URBROJ: 2140/02-13-2
ĐURMANEC, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

Kandidat:
DRAGUTIN SUK; DONJI MACELJ, DONJI MACELJ 95/C; rođ. 20.09.1953; OIB: 82960595100; M
Zamjenik kandidata:
VLADO KRKALO, mag.polit.; ĐURMANEC, ĐURMANEC 115; rođ. 20.01.1947; OIB: 19023522616; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ĐURMANEC
KLASA:013-01/13-01/20
URBROJ:2140/02-13-1
ĐURMANEC, 02.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ĐURMANEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ĐURMANEC

1.Kandidat: DAMIR BELOŠEVIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenica kandidata: IVANČICA HRČEK
2.Kandidat: ZVONIMIR BELOŠEVIĆ
SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Zamjenik kandidata: IVAN HRŠAK
3.Kandidat: IVICA PELIN
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenik kandidata: VELIMIR KLASIĆ
4.Kandidat: BOJAN PETEK
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: NENAD KRSNIK
5.Kandidat: DRAGUTIN SUK
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: VLADO KRKALO, mag.polit.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Đurmanec KREŠIMIR BOŽIĆ

OPĆINA GORNJA STUBICA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-6
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MLADEN BOSAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN BOSAK; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 17/A; rođ. 02.01.1953; OIB: 12521882581; M
2. DRAGUTIN SVIBEN; HRVAT; GORNJA STUBICA, BREZANSKA CESTA 18; rođ. 24.05.1954; OIB: 62999132463; M
3. JOSIP SINKOVIĆ; HRVAT; SAMCI, SAMCI 69; rođ. 31.10.1961; OIB: 06556737401; M
4. IVICA MILEK; HRVAT; SAMCI, SAMCI 61; rođ. 25.08.1955; OIB: 51996665821; M
5. VLADIMIR KELEMEN; HRVAT; BREZJE, BREZJE 19; rođ. 20.09.1964; OIB: 68465206522; M
6. DRAGAN BAČANI; HRVAT; BREZJE, BREZJE 39; rođ. 09.11.1976; OIB: 72969067202; M
7. ŽELJKO IVANIĆ; HRVAT; JAKŠINEC, JAKŠINEC 8; rođ. 25.04.1972; OIB: 93014872916; M
8. SLAVKO BARIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, BREZANSKA CESTA 6; rođ. 16.01.1939; OIB: 13465071187; M
9. JOSIP BOČKAJ; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 109; rođ. 20.05.1953; OIB: 87797386407; M
10. KREŠO BAČANI; HRVAT; BREZJE, BREZJE 39; rođ. 19.05.1961; OIB: 99887368386; M
11. KRUNOSLAV ĐURĐEVIĆ; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 20; rođ. 19.11.1989; OIB: 52391387037; M
12. JOSIP FUČKAR; HRVAT; GORNJA STUBICA, ODVOJAK KORMANI 14; rođ. 02.09.1963; OIB: 88822020564; M
13. IVAN IVANIĆ; HRVAT; JAKŠINEC, JAKŠINEC 9/A; rođ. 21.10.1964; OIB: 98665352669; M
14. VLADO BEDEKOVIĆ; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 29; rođ. 08.01.1958; OIB: 21605856747; M
15. ZLATKO ILINIĆ; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 54; rođ. 16.04.1967; OIB: 44237133759; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-7
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: PETAR PTIĆ dr.med.

Kandidatkinje/kandidati:
1. PETAR PTIĆ, dr.med.; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 58; rođ. 01.08.1985; OIB: 71239054893; M
2. VLADIMIR HREN; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 47; rođ. 15.09.1958; OIB: 87159586008; M
3. ALEKSANDAR ŠKUDAR, dipl.ing.; HRVAT; SAMCI, SAMCI 42/A; rođ. 17.03.1960; OIB: 10180882385; M
4. ANA ALEKSANDRA KORMAN; HRVATICA; GORNJA STUBICA, ULICA JOSIPA HARAMUSTEKA 11; rođ. 13.11.1986; OIB: 32152394990; Ž
5. NENAD BARIMAC; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 6; rođ. 25.09.1956; OIB: 32662852924; M
6. IVAN LEŠKOVIĆ; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 7/A; rođ. 31.05.1983; OIB: 84361153131; M
7. IVICA MARTINIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 35; rođ. 19.04.1988; OIB: 53174629008; M
8. KRISTIJAN POŠTEK; HRVAT; DOBRI ZDENCI, DOBRI ZDENCI 56; rođ. 12.08.1986; OIB: 68748770059; M
9. BRANKO SOVIĆ; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 1/B; rođ. 12.10.1982; OIB: 33336476854; M
10. MARIJAN KUHTA; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 55/A; rođ. 26.02.1940; OIB: 52548683826; M
11. STJEPAN KLETUŠ; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 145; rođ. 06.08.1967; OIB: 63452357375; M
12. IVAN TIŠLJAR; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 90; rođ. 16.09.1959; OIB: 38173956917; M
13. IVAN STAKOR; HRVAT; SAMCI, SAMCI 59; rođ. 04.04.1951; OIB: 92998546164; M
14. JURAJ NOVINA; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 89; rođ. 24.04.1989; OIB: 32679778493; M
15. MATEJA PIKEC; HRVATICA; MODROVEC, MODROVEC 52/L; rođ. 15.09.1990; OIB: 00594404174; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-1
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: JASMIN KRIZMANIĆ dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. JASMIN KRIZMANIĆ, dipl.ing.; HRVAT; BREZJE, BREZJE 22/B; rođ. 29.03.1961; OIB: 41353751199; M
2. ĐURĐICA LABAŠ, uprav.prav.; HRVATICA; SAMCI, SAMCI 14; rođ. 16.03.1957; OIB: 57427393900; Ž
3. VLADIMIR ŠKVORC, uprav.prav.; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 31; rođ. 02.12.1983; OIB: 49497563733; M
4. ŽELJKO LUKINA; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 95/B; rođ. 24.04.1958; OIB: 80239474310; M
5. IVAN BIGEC; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 117/B; rođ. 22.09.1957; OIB: 94107770397; M
6. DARKO OREŠIĆ; HRVAT; REPIĆEVO SELO, REPIĆEVO SELO 15; rođ. 17.01.1965; OIB: 72343299301; M
7. BRANKO KORMAN; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA JOSIPA HARAMUSTEKA 16; rođ. 21.11.1965; OIB: 07225863475; M
8. DARKO HARAMUSTEK; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 34/E; rođ. 06.02.1973; OIB: 06015392989; M
9. DRAGUTIN LEŠKOVIĆ; HRVAT; JAKŠINEC, JAKŠINEC 29/A; rođ. 16.01.1962; OIB: 25795586520; M
10. STJEPAN DIJANIĆ; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 140/D; rođ. 30.06.1963; OIB: 90611628344; M
11. ZDENKO LABAŠ; HRVAT; GUSAKOVEC, GUSAKOVEC 33; rođ. 01.02.1971; OIB: 45826172860; M
12. SINIŠA BRLEK; HRVAT; KARIVAROŠ, KARIVAROŠ 88; rođ. 14.03.1985; OIB: 83030313805; M
13. DALIBOR ČEMERIN; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 48; rođ. 15.11.1981; OIB: 45948397483; M
14. JOSIP SVIBEN; HRVAT; PASANSKA GORICA, PASANSKA GORICA 5; rođ. 26.02.1989; OIB: 01952385547; M
15. TOMISLAV HARAMUSTEK, mag.oec.; HRVAT; BREZJE, BREZJE 34; rođ. 17.02.1986; OIB: 89002467089; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-5
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ŽELJKO LISAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO LISAK; HRVAT; SAMCI, SAMCI 1/A; rođ. 29.07.1955; OIB: 71408751660; M
2. JOSIP LEŠKOVIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA GROFOVA ORŠIĆ 7/A; rođ. 10.02.1959; OIB: 03665099212; M
3. MILAN BIGEC; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 118; rođ. 02.01.1959; OIB: 04431703089; M
4. IVAN SLIVAR; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 106; rođ. 31.01.1968; OIB: 68108198761; M
5. JOSIP ŠOBAK; HRVAT; DOBRI ZDENCI, DOBRI ZDENCI 35/A; rođ. 05.10.1959; OIB: 52108308856; M
6. STJEPAN DREMPETIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 3; rođ. 10.01.1968; OIB: 05381286422; M
7. IVANA JAKŠIĆ-HREN; HRVATICA; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 160/ 001; rođ. 23.05.1979; OIB: 50975879410; Ž
8. IVICA FRAJTAK; HRVAT; GORNJA STUBICA, LOVAČKA CESTA 14; rođ. 24.11.1978; OIB: 57145302013; M
9. GORAN KLANJČIĆ; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 5; rođ. 30.04.1973; OIB: 76834214207; M
10. MIRJANA SAČER; HRVATICA; BREZJE, BREZJE 63; rođ. 07.02.1969; OIB: 71877545624; Ž
11. MARIJA ČEHKO; HRVATICA; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 99; rođ. 06.07.1969; OIB: 97323317554; Ž
12. MARICA KUREN; HRVATICA; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 9/ 001; rođ. 10.03.1963; OIB: 27649871626; Ž
13. ŽELJKO HORVATINČIĆ; HRVAT; GUSAKOVEC, GUSAKOVEC 73; rođ. 14.05.1989; OIB: 58464820065; M
14. ANDREJA BRNARDIĆ BOČKAJ; HRVATICA; BANŠĆICA, BANŠĆICA 32; rođ. 01.12.1985; OIB: 43244869855; Ž
15. BOŽIDAR HARAMUSTEK; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 45; rođ. 28.03.1970; OIB: 79879261819; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-2
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: FRANJO KUKAS ing.građ.

Kandidatkinje/kandidati:
1. FRANJO KUKAS, ing.građ.; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 72; rođ. 23.01.1981; OIB: 75548635350; M
2. IVAN MATIJA; HRVAT; KARIVAROŠ, KARIVAROŠ 10; rođ. 01.01.1957; OIB: 89676986208; M
3. HRVOJE PIŽIR, bacc.radiol.techn.; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 21; rođ. 02.02.1989; OIB: 07761979143; M
4. STJEPAN BORONJEK, ing.; HRVAT; SAMCI, SAMCI 17; rođ. 25.02.1952; OIB: 71538535206; M
5. MARICA MIKULEC; HRVATICA; GUSAKOVEC, GUSAKOVEC 44; rođ. 26.03.1952; OIB: 30517273210; Ž
6. ŽELJKA LEVAK, mag.pol.; HRVATICA; GORNJA STUBICA, ULICA GUPČEVOJ LIPI 4; rođ. 27.02.1987; OIB: 70418815280; Ž
7. DAMIR JAKOPOVIĆ, oec.; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 137/A; rođ. 11.10.1982; OIB: 70922319605; M
8. LIDIJA SMRČEK; HRVATICA; GORNJA STUBICA, TRG SVETOG JURAJA 14/A; rođ. 11.06.1970; OIB: 29897158435; Ž
9. JOSIP LEŠKOVIĆ; HRVAT; PASANSKA GORICA, PASANSKA GORICA 33/ 001; rođ. 07.01.1953; OIB: 36514440548; M
10. IVAN TUPEK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 13; rođ. 05.01.1968; OIB: 62595388908; M
11. MARTINA CAREK; HRVATICA; GORNJA STUBICA, ULICA GROFOVA ORŠIĆ 9; rođ. 30.03.1984; OIB: 77895641057; Ž
12. DARKO PEŠEC; HRVAT; JAKŠINEC, JAKŠINEC 58; rođ. 03.01.1971; OIB: 60005367412; M
13. TOMICA TIŠLJAR; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 100/A; rođ. 08.10.1980; OIB: 89380513461; M
14. ZVONKO PAVALIĆ; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 59; rođ. 30.04.1950; OIB: 72330695849; M
15. MARIJAN TUPEK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 180; rođ. 04.12.1960; OIB: 44943978181; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-3
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MARIJAN TUPEK, ZLATKO ŠAGUD, MELINDA LEONIA TUPEK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIJAN TUPEK dipl.s.sc.

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN TUPEK, dipl.s.sc.; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 88/A; rođ. 21.02.1965; OIB: 20109241749; M
2. ZLATKO ŠAGUD, dipl.ing.; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 38; rođ. 17.07.1964; OIB: 89620816150; M
3. MELINDA LEONIA TUPEK, prof.; HRVATICA; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 181; rođ. 16.11.1964; OIB: 51356455414; Ž
4. ANA POTOČKI-ŠAGUD, dipl.oec.; HRVATICA; BANŠĆICA, BANŠĆICA 38; rođ. 05.01.1966; OIB: 32817898284; Ž
5. IVAN SMETKO; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 210; rođ. 23.04.1956; OIB: 35341876780; M
6. STJEPAN PUTAK-IVIĆ; HRVAT; SLANI POTOK, SLANI POTOK 14/B; rođ. 20.09.1971; OIB: 58056088608; M
7. IVAN KUREN; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 122; rođ. 14.10.1965; OIB: 93197466078; M
8. STJEPAN SEVER; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 61; rođ. 01.01.1968; OIB: 33186357612; M
9. DANIJEL SEVER; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 60; rođ. 11.10.1986; OIB: 79667503197; M
10. STJEPAN KOVAČIĆ; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 80; rođ. 07.02.1969; OIB: 59025118366; M
11. VEDRAN HUNJAK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 88/A; rođ. 10.08.1993; OIB: 39850917450; M
12. STJEPAN VLAHOVIĆ; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 162/A; rođ. 02.06.1968; OIB: 09384341074; M
13. MARIO FUČEK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 76; rođ. 24.08.1987; OIB: 91641574565; M
14. BRANKO LABAŠ; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 132; rođ. 02.11.1968; OIB: 16078398300; M
15. ZLATKO TUPEK; HRVAT; SVETI MATEJ, SVETI MATEJ 181; rođ. 09.04.1966; OIB: 40531332396; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-4
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MARIJAN OBESTAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN OBESTAR; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 23/A; rođ. 21.07.1957; OIB: 53008396452; M
2. DARKO BOSAK, dipl.oecc.; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA MATIJE GUPCA 17/A; rođ. 23.10.1975; OIB: 08994133155; M
3. IVAN STAKOR, bacc.ing.el.; HRVAT; MODROVEC, MODROVEC 66; rođ. 21.06.1988; OIB: 53495461480; M
4. DRAŽEN BOČKAJ, dipl.ing.stroj.; HRVAT; GORNJA STUBICA, ULICA GROFOVA ORŠIĆ 17; rođ. 18.10.1980; OIB: 83269425600; M
5. ZLATKO CIKOVIĆ; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 24; rođ. 20.07.1960; OIB: 58659921154; M
6. SONITA IVANIĆ; HRVATICA; JAKŠINEC, JAKŠINEC 8; rođ. 10.01.1966; OIB: 33508502833; Ž
7. STANKO PEREŠIN; HRVAT; HUM STUBIČKI, HUM STUBIČKI 166/A; rođ. 26.02.1961; OIB: 54996690796; M
8. IVAN BEKINA; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 7; rođ. 30.07.1962; OIB: 24224276083; M
9. RUŽICA IVANIĆ; HRVATICA; JAKŠINEC, JAKŠINEC 9/A; rođ. 29.05.1965; OIB: 17506792917; Ž
10. DARKO DOMINKUŠ; HRVAT; ŠAGUDOVEC, ŠAGUDOVEC 7/C; rođ. 15.02.1964; OIB: 29380629902; M
11. STJEPAN BEKINA; HRVAT; DUBOVEC, DUBOVEC 3; rođ. 01.01.1956; OIB: 95303704345; M
12. ŽELJKO HEGOL; HRVAT; GORNJA STUBICA, VOLAVEČKA CESTA 17; rođ. 07.10.1972; OIB: 86586608127; M
13. ZDRAVKO GRDEN; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 11; rođ. 22.10.1963; OIB: 27863428153; M
14. TIHOMIR JAMBREČINA; HRVAT; GORNJA STUBICA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 30.09.1975; OIB: 61141619991; M
15. KRISTIJAN BREBER; HRVAT; BANŠĆICA, BANŠĆICA 14; rođ. 16.03.1984; OIB: 07026972773; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA:014-03/13-01/07
URBROJ:2113/05-01-13-10
GORNJA STUBICA, 03. svibnja 2013. godine
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJA STUBICA

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MLADEN BOSAK
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: PETAR PTIĆ dr.med.
3.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: JASMIN KRIZMANIĆ dipl.ing.
4.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ŽELJKO LISAK
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: FRANJO KUKAS ing.građ.
6.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIJAN TUPEK dipl.s.sc.
7.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MARIJAN OBESTAR

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-8
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE GORNJA STUBICA

Kandidat:
JASMIN KRIZMANIĆ, dipl.ing.; BREZJE, BREZJE 22/B; rođ. 29.03.1961; OIB: 41353751199; M
Zamjenik kandidata:
VLADIMIR ŠKVORC, uprav.prav.; DUBOVEC, DUBOVEC 31; rođ. 02.12.1983; OIB: 49497563733; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA: 014-03/13-01/07
URBROJ: 2113/05-01-13-9
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE GORNJA STUBICA

Kandidat:
ŽELJKO LISAK; SAMCI, SAMCI 1/A; rođ. 29.07.1955; OIB: 71408751660; M
Zamjenik kandidata:
FRANJO KUKAS; MODROVEC, MODROVEC 72; rođ. 23.01.1981; OIB: 75548635350; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE GORNJA STUBICA
KLASA:014-03/13-01/07
URBROJ:2113/05-01-13-11
GORNJA STUBICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine GORNJA STUBICA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE GORNJA STUBICA

1.Kandidat: JASMIN KRIZMANIĆ, dipl.ing.
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: VLADIMIR ŠKVORC, uprav.prav.
2.Kandidat: ŽELJKO LISAK
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: FRANJO KUKAS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Gornja Stubica NIVES ŠKUDAR

OPĆINA HRAŠĆINA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/26
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: RADOVAN KOVAČIĆEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. RADOVAN KOVAČIĆEK; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 8; rođ. 17.09.1966; OIB: 33365411385; M
2. FRANJO FUTAČ; HRVAT; GORNJAKI, GORNJAKI 47; rođ. 01.09.1954; OIB: 61666364774; M
3. MIRICA DRNETIĆ; HRVATICA; DOMOVEC, DOMOVEC 16; rođ. 27.09.1966; OIB: 72984633586; Ž
4. MARIO KROK; HRVAT; MARETIĆ, MARETIĆ 47; rođ. 20.10.1981; OIB: 26364752559; M
5. DARKO BEJUK; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 35/A; rođ. 03.05.1982; OIB: 47693507952; M
6. HRVOJE PERAIĆ; HRVAT; TRGOVIŠĆE, TRGOVIŠĆE 4/A; rođ. 29.03.1990; OIB: 57965961787; M
7. MATIJA ČAĆKO; HRVAT; GORNJAKI, GORNJAKI 33; rođ. 02.05.1989; OIB: 85415544848; M
8. MARIJAN ČUKOIĆ; HRVAT; MARETIĆ, MARETIĆ 63; rođ. 29.10.1957; OIB: 99906476903; M
9. ŽELJKO HUBLIN; HRVAT; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA 41; rođ. 20.12.1972; OIB: 21532185991; M
10. IVANKA HUBLIN; HRVATICA; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA 42; rođ. 12.11.1962; OIB: 64189327709; Ž
11. IVAN HANŽEK; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 117; rođ. 16.09.1965; OIB: 93257310792; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/27
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ZDRAVKO ANDRAŠEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO ANDRAŠEK; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 116; rođ. 12.02.1973; OIB: 40078399179; M
2. DAVOR ONDRAŠEK; HRVAT; MARETIĆ, MARETIĆ 28; rođ. 07.06.1973; OIB: 21423614210; M
3. DARKO JERTEC; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 1/L; rođ. 13.09.1967; OIB: 37239415053; M
4. DANIJEL VIDANEC; HRVAT; DOMOVEC, DOMOVEC 24/C; rođ. 29.12.1970; OIB: 52409471762; M
5. MLADEN KURTOIĆ; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 3/B; rođ. 14.08.1965; OIB: 06433900978; M
6. DRAŽEN VIDANEC; HRVAT; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA 51; rođ. 22.12.1976; OIB: 31274486328; M
7. DARKO ANDRAŠEK; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 116; rođ. 03.05.1975; OIB: 82577938754; M
8. BOŽICA KEŠĆEC-BESEK; HRVATICA; VRBOVO, VRBOVO 105; rođ. 31.12.1973; OIB: 57493526634; Ž
9. BOŽIDAR CIMIĆ; HRVAT; HUSINEC, HUSINEC 10; rođ. 03.06.1975; OIB: 42897314402; M
10. ZORAN KLEMEN; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 9; rođ. 12.08.1973; OIB: 84641372340; M
11. MIRJANA ANDRAŠEK; HRVATICA; VRBOVO, VRBOVO 116; rođ. 26.07.1978; OIB: 09988241197; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/28
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ŽELJKO ZOZOLI

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO ZOZOLI; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 2/C; rođ. 17.10.1950; OIB: 06849104879; M
2. BRANKO TUKAČ; HRVAT; TRGOVIŠĆE, TRGOVIŠĆE 38; rođ. 22.07.1957; OIB: 07880783049; M
3. ŽELJKO ŽUNEC; HRVAT; GORNJAKI, GORNJAKI 44; rođ. 01.03.1969; OIB: 98202626598; M
4. MARIJAN ĐUREK; HRVAT; TRGOVIŠĆE, TRGOVIŠĆE 3; rođ. 22.12.1957; OIB: 66906602657; M
5. MILAN KOVAČIĆEK; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 6; rođ. 27.09.1962; OIB: 24599900584; M
6. STJEPAN MARKOVIĆ-ĐURIN; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 142; rođ. 03.05.1965; OIB: 45057446344; M
7. BRANKO CERINSKI; HRVAT; HUSINEC, HUSINEC 36; rođ. 03.11.1959; OIB: 69768798431; M
8. IVAN BABOK; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 110; rođ. 16.12.1982; OIB: 95150979041; M
9. IVAN PETRINIĆ; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 53; rođ. 23.01.1960; OIB: 31344305353; M
10. ZDRAVKO VUK-ŠAVORIĆ; HRVAT; HUSINEC, HUSINEC 17; rođ. 26.12.1967; OIB: 29649773509; M
11. TOMISLAV IVANČAN; HRVAT; HRAŠĆINA, HRAŠĆINA 30; rođ. 21.04.1976; OIB: 83472844421; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/29
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: LJUBICA MIKULČIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. LJUBICA MIKULČIĆ; HRVATICA; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 36; rođ. 05.04.1971; OIB: 08518517815; Ž
2. JOSIP POHULEK; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 18/D; rođ. 30.01.1990; OIB: 26947267114; M
3. NIKOLA SALAJ; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 117; rođ. 04.09.1986; OIB: 15382260074; M
4. JURICA ŽUPAN; HRVAT; VRBOVO, VRBOVO 74; rođ. 15.09.1986; OIB: 15907290066; M
5. EMIL BABOK; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 1/C; rođ. 28.01.1992; OIB: 17204216328; M
6. MATIJA SALAJ; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 117; rođ. 05.11.1988; OIB: 03094908945; M
7. DANIJEL BOŽIĆ; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 18; rođ. 04.10.1991; OIB: 08707886718; M
8. DARKO BABOK; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 90; rođ. 15.05.1979; OIB: 89940937277; M
9. IVICA MIKULČIĆ; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 36; rođ. 30.06.1971; OIB: 56550495583; M
10. DARKO SALAJ; HRVAT; GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 117; rođ. 26.03.1961; OIB: 67959997703; M
11. NIKOLA BOŽIĆ; HRVAT; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 18/A; rođ. 15.10.1990; OIB: 72126072689; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/30
HRAŠĆINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HRAŠĆINA

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: RADOVAN KOVAČIĆEK
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ZDRAVKO ANDRAŠEK
3.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ŽELJKO ZOZOLI
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: LJUBICA MIKULČIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13/22
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HRAŠĆINA

Kandidat:
RADOVAN KOVAČIĆEK; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 8; rođ. 17.09.1966; OIB: 33365411385; M
Zamjenik kandidata:
MARIJAN ČUKOIĆ; MARETIĆ, MARETIĆ 63; rođ. 29.10.1957; OIB: 99906476903; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13-23
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HRAŠĆINA

Kandidatkinja:
LJUBICA MIKULČIĆ; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 36; rođ. 05.04.1971; OIB: 08518517815; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
JOSIP POHULEK; DONJI KRALJEVEC, DONJI KRALJEVEC 18/D; rođ. 30.01.1990; OIB: 26947267114; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13-24
HRAŠĆINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HRAŠĆINA

Kandidat:
BRANKO TUKAČ; TRGOVIŠĆE, TRGOVIŠĆE 38; rođ. 22.07.1957; OIB: 07880783049; M
Zamjenik kandidata:
ZDRAVKO ANDRAŠEK; VRBOVO, VRBOVO 116; rođ. 12.02.1973; OIB: 40078399179; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HRAŠĆINA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/03-13-25
HRAŠĆINA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HRAŠĆINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HRAŠĆINA

1.Kandidat: RADOVAN KOVAČIĆEK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: MARIJAN ČUKOIĆ
2.Kandidatkinja: LJUBICA MIKULČIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidatkinje: JOSIP POHULEK
3.Kandidat: BRANKO TUKAČ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: ZDRAVKO ANDRAŠEK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Hrašćina KARMEN KUREŠIĆ

OPĆINA HUM NA SUTLI
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-18
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA; HRVAT; VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 52/ 002; rođ. 09.11.1947; OIB: 00180550628; M
2. FRANJO TEPEŠ; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 32/ 001; rođ. 15.05.1942; OIB: 58711169130; M
3. DANICA SEMENIĆ; HRVATICA; VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 4/ 002; rođ. 29.07.1961; OIB: 54701074549; Ž
4. JOSIP PODHRAŠKI; HRVAT; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 32; rođ. 15.02.1958; OIB: 91952011871; M
5. JOSIP DEBELJAK; HRVAT; OREŠJE HUMSKO, OREŠJE HUMSKO 51; rođ. 22.01.1951; OIB: 98505234738; M
6. MARTIN LIPNJAK; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 21; rođ. 28.10.1954; OIB: 38596066100; M
7. KRISTIJAN ŠIMIĆ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 157; rođ. 07.05.1977; OIB: 28923749399; M
8. MARTINA HALUŽAN; NEPOZNATA; MALI TABOR, MALI TABOR 93/ 001; rođ. 06.11.1983; OIB: 40067847672; Ž
9. STANE DRENŠKI; HRVAT; LUPINJAK, LUPINJAK 76; rođ. 04.07.1970; OIB: 80875968386; M
10. IRENA KRKLEC; HRVATICA; LUPINJAK, LUPINJAK 6; rođ. 27.06.1966; OIB: 22919866555; Ž
11. MIRO ZAVRŠKI; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 64/ 001; rođ. 25.10.1962; OIB: 41295316041; M
12. DRAGICA HALUŽAN; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 34; rođ. 27.07.1954; OIB: 62210841552; Ž
13. BOŽO PEVEC; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 58/ 001; rođ. 13.04.1974; OIB: 53464712420; M
14. JOSIP HUMSKI; HRVAT; MALI TABOR, MALI TABOR 4; rođ. 27.02.1956; OIB: 00452153912; M
15. DRAGANA STUHNE; HRVATICA; VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 10/ 001; rođ. 14.08.1972; OIB: 09823086804; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-19
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA STRANKA - ZS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: JOSIP KUNŠTEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP KUNŠTEK; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 67; rođ. 29.07.1962; OIB: 33275490406; M
2. ĐURĐICA MESARIĆ; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 189; rođ. 23.03.1962; OIB: 16981129496; Ž
3. DRAGUTIN DEBELJAK; HRVAT; LUPINJAK, LUPINJAK 108/ 001; rođ. 18.10.1971; OIB: 71390849575; M
4. STJEPAN DIKI; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 212/ 001; rođ. 17.11.1944; OIB: 42856013404; M
5. SLAVKO KRKLEC; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 85/ 001; rođ. 20.11.1956; OIB: 10613849069; M
6. ANTUN KORBAR; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 183; rođ. 29.11.1988; OIB: 80822303622; M
7. JOSIP BRAČUN; HRVAT; POREDJE, POREDJE 5; rođ. 15.02.1964; OIB: 40752762258; M
8. KAROLINA ŠPOLJAR; HRVATICA; GRLETINEC, GRLETINEC 73; rođ. 19.08.1991; OIB: 95233132216; Ž
9. DIANA JUTRIŠA; HRVATICA; OREŠJE HUMSKO, OREŠJE HUMSKO 52; rođ. 13.09.1987; OIB: 72125566548; Ž
10. JURAJ TEPEŠ; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 50; rođ. 19.05.1959; OIB: 58507366476; M
11. ALOJZ MIKLAUŽIĆ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 119; rođ. 14.04.1955; OIB: 35863685013; M
12. MLADEN REBIĆ; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 18/ 002; rođ. 05.11.1954; OIB: 97845554921; M
13. TIHOMIR TEPEŠ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 190; rođ. 08.11.1988; OIB: 91897529959; M
14. IVANKA BRAČUN; HRVATICA; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 11; rođ. 03.04.1968; OIB: 17092666599; Ž
15. VIKTOR CIPAN; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 159; rođ. 23.03.1951; OIB: 77520889116; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-20
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: MILAN BREZINŠĆAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILAN BREZINŠĆAK; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 125; rođ. 27.06.1965; OIB: 22224424305; M
2. ZVONIMIR GRAHOVAR; HRVAT; MALI TABOR, MALI TABOR 6/ 002; rođ. 19.10.1951; OIB: 87391839077; M
3. VERICA KRKLEC; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 159; rođ. 27.09.1962; OIB: 19534260950; Ž
4. ZORAN PODHRAŠKI; HRVAT; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 104; rođ. 02.07.1974; OIB: 38349082444; M
5. OLIVER ANTONIĆ; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 69/ 001; rođ. 06.07.1974; OIB: 64032726312; M
6. SLAVEN KOVAČIĆ; NEPOZNATA; PRIŠLIN, PRIŠLIN 85; rođ. 07.05.1968; OIB: 34416634572; M
7. BRANKO LUPINSKI; HRVAT; LUPINJAK, LUPINJAK 16; rođ. 15.04.1955; OIB: 23655465784; M
8. JOSIP CEROVSKI; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 12/ 001; rođ. 16.08.1959; OIB: 74492617096; M
9. MILAN FLEGAR; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 207; rođ. 02.10.1964; OIB: 00582413166; M
10. NATAŠA IVIĆ; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 40/ 001; rođ. 27.04.1974; OIB: 04425391985; Ž
11. ANĐELKO ŠTRUKLEC; HRVAT; POREDJE, POREDJE 50/ 001; rođ. 16.06.1974; OIB: 73261578409; M
12. MIRA KIC; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 62; rođ. 16.06.1962; OIB: 57841748618; Ž
13. IVAN PILDEK; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 4/ 001; rođ. 20.10.1960; OIB: 20709332155; M
14. MIRKO TKALEC; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 77; rođ. 24.07.1945; OIB: 23945651853; M
15. SONJA BRAČUN; HRVATICA; PRIŠLIN, PRIŠLIN 46; rođ. 22.01.1972; OIB: 61577039839; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-21
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: HRVOJE BREZINŠĆAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. HRVOJE BREZINŠĆAK; HRVAT; LASTINE, LASTINE 1/ 006; rođ. 20.05.1974; OIB: 09657171452; M
2. BOJAN PODHRAŠKI; HRVAT; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 60; rođ. 15.07.1972; OIB: 39276172171; M
3. ZVONKO KROŠLIN; HRVAT; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 24/ 001; rođ. 06.10.1970; OIB: 00363064536; M
4. DARKO JAVORIĆ; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 32/ 001; rođ. 01.07.1969; OIB: 10378222443; M
5. SINIŠA FERBIŠEK; HRVAT; POREDJE, POREDJE 45; rođ. 04.01.1974; OIB: 07284097928; M
6. VLADIMIR VEČERIĆ; HRVAT; OREŠJE HUMSKO, OREŠJE HUMSKO 30/ 001; rođ. 16.07.1949; OIB: 06762575091; M
7. ZDRAVKO IVIĆ; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 59/ 001; rođ. 21.07.1952; OIB: 67962288260; M
8. HELENA BREZINŠĆAK; SLOVENKA; LASTINE, LASTINE 1/ 006; rođ. 31.05.1946; OIB: 81306062757; Ž
9. BOJAN HALUŽAN; HRVAT; PRIŠLIN, PRIŠLIN 14; rođ. 12.02.1981; OIB: 45650285129; M
10. STJEPAN PALAJIĆ; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 89/ 001; rođ. 01.01.1948; OIB: 24523557472; M
11. LJILJANA JAVORIĆ; HRVATICA; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 32/ 001; rođ. 20.09.1974; OIB: 86851652116; Ž
12. DRAGUTIN GRAHOVAR; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 9; rođ. 30.07.1956; OIB: 21770149752; M
13. IVICA KRKLEC; HRVAT; RUSNICA, RUSNICA 49; rođ. 20.06.1967; OIB: 12013680870; M
14. DAMIR KRANJEC; HRVAT; LUPINJAK, LUPINJAK 91/ 001; rođ. 14.02.1976; OIB: 52271701724; M
15. JOSIP DRAŠKOVIĆ; HRVAT; RUSNICA, RUSNICA 32; rođ. 05.11.1956; OIB: 04045649976; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-22
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZVONKO JUTRIŠA, RAJKO JUTRIŠA, ROZALIJA MIKLAUŽIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZVONKO JUTRIŠA

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONKO JUTRIŠA; HRVAT; MALI TABOR, MALI TABOR 9/ 001; rođ. 15.01.1953; OIB: 12922503630; M
2. RAJKO JUTRIŠA; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 17; rođ. 20.03.1956; OIB: 83455717526; M
3. ROZALIJA MIKLAUŽIĆ; HRVATICA; LASTINE, LASTINE 18/ 007; rođ. 06.02.1949; OIB: 98734016676; Ž
4. MIRELA RADOVIĆ; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 94/ 003; rođ. 06.01.1973; OIB: 69832209152; Ž
5. BRANIMIR BORŠIĆ; HRVAT; GRLETINEC, GRLETINEC 36; rođ. 02.02.1970; OIB: 46364762928; M
6. ROBERT VRAŽIĆ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 222/ 002; rođ. 29.03.1972; OIB: 22397001606; M
7. MIRJANA OČKO; HRVATICA; MALI TABOR, MALI TABOR 9; rođ. 23.11.1969; OIB: 81490169673; Ž
8. ROBERT ŠOLMAN; HRVAT; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 3; rođ. 06.04.1986; OIB: 05773387184; M
9. VJEKOSLAV VUK; HRVAT; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 1/ 001; rođ. 08.06.1945; OIB: 20074142707; M
10. TINA VUK; HRVATICA; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 220; rođ. 16.03.1980; OIB: 30381067439; Ž
11. DALIBOR TEPEŠ; HRVAT; MALI TABOR, MALI TABOR 49/ 001; rođ. 24.07.1990; OIB: 64046906472; M
12. PATRIK ŠPILJAK; HRVAT; KLENOVEC HUMSKI, KLENOVEC HUMSKI 71/ 001; rođ. 24.02.1987; OIB: 73262937757; M
13. DANIJEL JAVORIĆ BARIĆ; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 76/ 003; rođ. 24.03.1994; OIB: 93792511667; M
14. DENIS FIRŠT; HRVAT; LASTINE, LASTINE 35/ 001; rođ. 22.06.1982; OIB: 43131231292; M
15. IVAN OČKO; HRVAT; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 62/ 001; rođ. 13.09.1950; OIB: 17639669154; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-24
HUM NA SUTLI, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE HUM NA SUTLI

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: JOSIP KUNŠTEK
3.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: MILAN BREZINŠĆAK
4.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: HRVOJE BREZINŠĆAK
5.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZVONKO JUTRIŠA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-15
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HUM NA SUTLI

Kandidat:
ZVONKO JUTRIŠA; MALI TABOR, MALI TABOR 9/ 001; rođ. 15.01.1953; OIB: 12922503630; M
Zamjenik kandidata:
RAJKO JUTRIŠA; DRUŠKOVEC HUMSKI, DRUŠKOVEC HUMSKI 17; rođ. 20.03.1956; OIB: 83455717526; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-16
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA STRANKA - ZS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HUM NA SUTLI

Kandidat:
JOSIP KUNŠTEK; STRMEC HUMSKI, STRMEC HUMSKI 67; rođ. 29.07.1962; OIB: 33275490406; M
Zamjenik kandidata:
JOSIP TEPEŠ; MALI TABOR, MALI TABOR 49/ 001; rođ. 24.06.1958; OIB: 69191650797; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-17
HUM NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HUM NA SUTLI

Kandidat:
BOJAN PODHRAŠKI; GORNJE BREZNO, GORNJE BREZNO 60; rođ. 15.07.1972; OIB: 39276172171; M
Zamjenik kandidata:
GORDAN ŠPILJAK; HUM NA SUTLI, HUM NA SUTLI 149; rođ. 18.11.1965; OIB: 93130954353; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE HUM NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/2
URBROJ: 2214/02-04-13-23
HUM NA SUTLI, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine HUM NA SUTLI, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE HUM NA SUTLI

1.Kandidat: ZVONKO JUTRIŠA
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidata: RAJKO JUTRIŠA
2.Kandidat: JOSIP KUNŠTEK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: JOSIP TEPEŠ
3.Kandidat: BOJAN PODHRAŠKI
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: GORDAN ŠPILJAK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Hum na Sutli DUŠANKA ŠOLMAN

OPĆINA  JESENJE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA: 022-05/13-01/21
URBROJ: 2140-05-13-6
GORNJE JESENJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE JESENJE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: IVAN MALOGORSKI dipl.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN MALOGORSKI, dipl.oec.; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 118/B; rođ. 05.11.1977; OIB: 21313665846; M
2. ZDENKO BRODAR; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 59; rođ. 25.01.1961; OIB: 26522336549; M
3. DARKO BUKVIĆ; HRVAT; LUŽANI ZAGORSKI, LUŽANI ZAGORSKI 44/A; rođ. 17.02.1990; OIB: 15567699128; M
4. IVAN RANOGAJEC; HRVAT; BRDO JESENJSKO, BRDO JESENJSKO 25/A; rođ. 21.09.1963; OIB: 80499931615; M
5. DRAGUTIN PEK; HRVAT; CERJE JESENJSKO, CERJE JESENJSKO 5; rođ. 06.09.1958; OIB: 54187720811; M
6. IVICA JEDVAJ; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 96; rođ. 16.03.1971; OIB: 29077433615; M
7. STJEPAN KOVAČEC; HRVAT; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 76; rođ. 05.03.1944; OIB: 74185497495; M
8. VLADIMIR JAGUŠIĆ; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 226; rođ. 16.08.1977; OIB: 81633480702; M
9. VALENT STRMEČKI; HRVAT; CERJE JESENJSKO, CERJE JESENJSKO 42/A; rođ. 14.12.1972; OIB: 49494106615; M
10. MIRKO JANŽEK; HRVAT; BRDO JESENJSKO, BRDO JESENJSKO 34; rođ. 07.09.1962; OIB: 40544355284; M
11. KARLO HABJANEC; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 141; rođ. 27.07.1987; OIB: 58599741423; M

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA: 022-05/13-01/21
URBROJ: 2140-05-13-7
GORNJE JESENJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE JESENJE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: IVAN MALIGEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN MALIGEC; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 99; rođ. 30.11.1960; OIB: 62368000400; M
2. IVAN ARTIĆ; HRVAT; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 61/A; rođ. 25.04.1959; OIB: 73570008383; M
3. VLADO SMILJANEC; HRVAT; CERJE JESENJSKO, CERJE JESENJSKO 4; rođ. 14.07.1963; OIB: 08489454279; M
4. IVAN GALOVIĆ; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 23; rođ. 02.04.1956; OIB: 67878247041; M
5. DRAGUTIN KRANJČEC; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 90; rođ. 13.02.1956; OIB: 57247130016; M
6. FRANJO CVRTILA; HRVAT; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 13; rođ. 13.04.1960; OIB: 01698137341; M
7. RADOVAN JEDVAJ; HRVAT; BRDO JESENJSKO, BRDO JESENJSKO 27; rođ. 20.10.1977; OIB: 56766405607; M
8. STJEPAN KOVAČEC; HRVAT; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 67/A; rođ. 09.12.1960; OIB: 40142220187; M
9. BRANKO GALOVIĆ; HRVAT; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 113/A; rođ. 30.08.1959; OIB: 60134592200; M
10. ŽELJKA CVRTILA; HRVATICA; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 20; rođ. 27.07.1988; OIB: 57804479000; Ž
11. DRAGUTIN BOSEK; HRVAT; CERJE JESENJSKO, CERJE JESENJSKO 31; rođ. 23.10.1961; OIB: 90134663651; M

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA:022-05/13-01/21
URBROJ:2140-05-13-10
GORNJE JESENJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE JESENJE

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: IVAN MALOGORSKI dipl.oec.
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: IVAN MALIGEC

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA: 022-05/13-01/21
URBROJ: 2140-05-13-9
GORNJE JESENJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE JESENJE

Kandidat:
IVAN MALIGEC; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 99; rođ. 30.11.1960; OIB: 62368000400; M
Zamjenik kandidata:
IVAN ARTIĆ; DONJE JESENJE, DONJE JESENJE 61/A; rođ. 25.04.1959; OIB: 73570008383; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE

KLASA: 022-05/13-01/21
URBROJ: 2140-05-13-8
GORNJE JESENJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE JESENJE

Kandidat:
IVAN MALOGORSKI, dipl.oec.; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 118/B; rođ. 05.11.1977; OIB: 21313665846; M
Zamjenik kandidata:
ZDENKO BRODAR; GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 59; rođ. 25.01.1961; OIB: 26522336549; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE JESENJE
KLASA:022-05/13-01/21
URBROJ:2140-05-13-11
GORNJE JESENJE, 03. svibnja, 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine JESENJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE JESENJE

1.Kandidat: IVAN MALIGEC
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: IVAN ARTIĆ
2.Kandidat: IVAN MALOGORSKI, dipl.oec.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: ZDENKO BRODAR

Predsjednica Općinskog izbornog Povjerenstva Općine Jesenje LJILJANA MALOGORSKI

GRAD KLANJEC
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-21
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: NEDJELJKO BABIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. NEDJELJKO BABIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 11.06.1968; OIB: 36229982276; M
2. VLADIMIR ŠOŠTARIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 27; rođ. 19.12.1971; OIB: 03787275335; M
3. DAMIR HORVAT; HRVAT; LETOVČAN TOMAŠEVEČKI, LETOVČAN TOMAŠEVEČKI 11; rođ. 25.01.1984; OIB: 58853675008; M
4. JOSIP ČELEC; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 80; rođ. 14.02.1962; OIB: 73731499103; M
5. IVICA PETEK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 21; rođ. 12.02.1966; OIB: 12001225190; M
6. TOMISLAV POSTRUŽIN; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 13/A; rođ. 16.11.1983; OIB: 12881315427; M
7. MARIJAN HAVRLE; HRVAT; BOBOVEC TOMAŠEVEČKI, BOBOVEC TOMAŠEVEČKI 7; rođ. 01.09.1952; OIB: 16648937318; M
8. IVAN TRUPEC; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 26; rođ. 25.06.1980; OIB: 62160189207; M
9. MARIO JAMBREŠIĆ; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 39; rođ. 12.07.1978; OIB: 28359918306; M
10. ANTONIO BABIĆ; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 03.11.1990; OIB: 81931769736; M
11. VALENTINO ŠVIGIR; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 52; rođ. 05.04.1990; OIB: 71062434114; M
12. FRANJO ČELEC; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 80; rođ. 03.12.1990; OIB: 24107020362; M
13. JOSIP ZEBOLC; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 54; rođ. 21.05.1975; OIB: 75631899671; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA

KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-18
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: IGOR JAMBREŠIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR JAMBREŠIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 43; rođ. 10.08.1975; OIB: 06660756800; M
2. RATKO KRAMARIĆ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 38; rođ. 05.06.1967; OIB: 13393015329; M
3. EDI BIŠĆAN; HRVAT; GREDICE, GREDICE 123; rođ. 05.10.1987; OIB: 96744854400; M
4. STJEPAN SINKOVIĆ; HRVAT; POLICE, POLICE 41; rođ. 01.01.1956; OIB: 39244820964; M
5. MELITA KNEZIĆ; HRVATICA; KLANJEC, TRG MIRA 7; rođ. 30.05.1982; OIB: 72112382800; Ž
6. DUBRAVKO MAČEK; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, NOVODVORSKA ULICA 5; rođ. 18.10.1959; OIB: 80857306191; M
7. MARIJA GAŠPAR; HRVATICA; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 3; rođ. 27.01.1982; OIB: 78903444815; Ž
8. KREŠO SEVER; HRVAT; GREDICE, GREDICE 1; rođ. 26.05.1974; OIB: 69545369835; M
9. TOMISLAV SKRBETA; HRVAT; GREDICE, GREDICE 142; rođ. 28.09.1987; OIB: 77003083508; M
10. RUDOLF IVANUŠ; HRVAT; GREDICE, GREDICE 125; rođ. 15.11.1953; OIB: 20288485934; M
11. DRAGUTIN JAMBREŠIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 66; rođ. 24.11.1951; OIB: 67999319866; M
12. BRANKO GLAS; HRVAT; LEPOGLAVEC, RADNIČKA CESTA 4/C; rođ. 10.03.1966; OIB: 87485550367; M
13. BOŽIDAR PAVLINIĆ; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 10; rođ. 20.08.1955; OIB: 15776557066; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-19
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: BOŽIDAR GORUP

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOŽIDAR GORUP; HRVAT; TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 2; rođ. 29.11.1964; OIB: 79929650435; M
2. ŽELJKO BOROŠAK; HRVAT; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 33; rođ. 04.03.1959; OIB: 21143587096; M
3. MARIJAN SPORIŠ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, PREDIONIČKA ULICA 25; rođ. 24.04.1948; OIB: 13663510245; M
4. ZDENKO ŽITNIK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 63; rođ. 18.03.1977; OIB: 67949157071; M
5. JOSIP DRČIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 42; rođ. 19.03.1955; OIB: 48094370889; M
6. DARKO POSLEK; HRVAT; KLANJEC, ULICA AUGUSTA ŠENOE 16; rođ. 25.04.1967; OIB: 46655070006; M
7. STJEPAN HORVAT; HRVAT; LETOVČAN TOMAŠEVEČKI, LETOVČAN TOMAŠEVEČKI 13; rođ. 05.04.1968; OIB: 34519301486; M
8. MARTIN HORVATIN; HRVAT; GOLJAK KLANJEČKI, GOLJAK KLANJEČKI 29; rođ. 09.12.1959; OIB: 99221409408; M
9. IVICA LUNKO; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 4; rođ. 12.05.1958; OIB: 34505020657; M
10. DARKO HARAPIN; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 14/A; rođ. 15.10.1963; OIB: 19292192500; M
11. ZORKO POSLEK; HRVAT; GREDICE, GREDICE 33; rođ. 20.08.1955; OIB: 19349485665; M
12. MLADEN FIRŠT; HRVAT; LEPOGLAVEC, VOČARSKA ULICA 11; rođ. 27.10.1976; OIB: 51816902924; M
13. IVICA GLAS; HRVAT; RAKOVEC TOMAŠEVEČKI, RAKOVEC TOMAŠEVEČKI 19; rođ. 22.01.1963; OIB: 58988898852; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-20
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZLATKO BRLEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO BRLEK; HRVAT; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 18/A; rođ. 20.11.1960; OIB: 80663017308; M
2. ZVONKO SEVER; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 4; rođ. 18.01.1951; OIB: 62446201523; M
3. MIRKO LUNKO; HRVAT; GOLJAK KLANJEČKI, GOLJAK KLANJEČKI 1; rođ. 27.08.1954; OIB: 16024664747; M
4. ŽELJKO ZAJEC; HRVAT; POLICE, POLICE 91; rođ. 15.09.1963; OIB: 71614148413; M
5. BRANKICA HARAPIN; HRVATICA; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 10; rođ. 06.03.1955; OIB: 83124045497; Ž
6. DRAGICA MILČIĆ; HRVATICA; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 1; rođ. 08.05.1963; OIB: 48513067907; Ž
7. DRAGUTIN LOVREK; HRVAT; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 35; rođ. 26.03.1950; OIB: 22180690357; M
8. DAMIR ZEBOLC; HRVAT; GREDICE, GREDICE 43; rođ. 16.08.1965; OIB: 08996408125; M
9. ALISA ŠOBAN; HRVATICA; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 17; rođ. 02.01.1975; OIB: 80695365856; Ž
10. DARKO NOVOSEL; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, PREDIONIČKA ULICA 7; rođ. 20.11.1965; OIB: 11160908769; M
11. DALIBOR ŠOBAN; HRVAT; DOL KLANJEČKI, DOL KLANJEČKI 15; rođ. 25.02.1984; OIB: 53658191638; M
12. TONI BOGOVIĆ; HRVAT; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 9; rođ. 11.10.1985; OIB: 88082552193; M
13. MLADEN ŽUPANIĆ; HRVAT; MIHANOVIĆEV DOL, NOVODVORSKA ULICA 5/A; rođ. 14.08.1959; OIB: 41998133810; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-22
KLANJEC, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KLANJCA

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: NEDJELJKO BABIĆ
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: IGOR JAMBREŠIĆ
3.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: BOŽIDAR GORUP
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZLATKO BRLEK

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-16
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA

Kandidat:
NEDJELJKO BABIĆ; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 54; rođ. 11.06.1968; OIB: 36229982276; M
Zamjenik kandidata:
VLADIMIR ŠOŠTARIĆ; LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOMAŠEVEČKA 27; rođ. 19.12.1971; OIB: 03787275335; M

Predlagatelj:
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-17
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA

Kandidat:
ZLATKO BRLEK; LEDINE KLANJEČKE, LEDINE KLANJEČKE 18/A; rođ. 20.11.1960; OIB: 80663017308; M
Zamjenik kandidata:
ZVONKO SEVER; MIHANOVIĆEV DOL, KUMROVEČKA ULICA 4; rođ. 18.01.1951; OIB: 62446201523; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-15
KLANJEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA

Kandidat:
ŽARKO BROZ; KLANJEC, ULICA LIJEPE NAŠE 24; rođ. 13.04.1959; OIB: 46888653382; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN VLAHOVIĆ; NOVI DVORI KLANJEČKI, NOVI DVORI KLANJEČKI 46/B; rođ. 30.03.1953; OIB: 87548888555; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KLANJCA
KLASA: 013-01/13-02/03
URBROJ: 2135/01-02/13-23
KLANJEC, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KLANJCA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KLANJCA

1.Kandidat: NEDJELJKO BABIĆ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: VLADIMIR ŠOŠTARIĆ
2.Kandidat: ZLATKO BRLEK
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: ZVONKO SEVER
3.Kandidat: ŽARKO BROZ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: STJEPAN VLAHOVIĆ

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Klanjca GORDAN ŠOBAN

OPĆINA KONJŠČINA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-10
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MIRKO KRZNAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO KRZNAR; HRVAT; KONJŠČINA, ZAGREBAČKA CESTA 14; rođ. 09.10.1969; OIB:
22046650680; M
2. VLADIMIR HAĐINA; HRVAT; SUŠOBREG-DIO(DONJI SUŠOBR, DONJI SUŠOBREG 77; rođ.
01.09.1964; OIB: 15139233158; M
3. IVICA CRNEKOVIĆ; HRVAT; JERTOVEC, JERTOVEC 126; rođ. 15.12.1961; OIB: 10756837164; M
4. STJEPAN KEREŠA; HRVAT; GORNJA KONJŠČINA, GORNJA KONJŠČINA 21; rođ. 17.12.1964;
OIB: 39366612534; M
5. STJEPAN CURIŠ; HRVAT; GALOVEC, GALOVEC 41; rođ. 28.10.1949; OIB: 02997489328; M
6. IVAN GROŠEK; HRVAT; TURNIŠĆE, TURNIŠČE 43; rođ. 24.09.1965; OIB: 89576033447; M
7. IVAN KELIŠ; HRVAT; KLIMEN, KLIMEN 28; rođ. 04.04.1955; OIB: 22506706028; M
8. RAJKO PRUGOVEČKI; HRVAT; PEŠĆENO, PEŠĆENO 28; rođ. 08.09.1961; OIB: 05467783538; M
9. DARIO BAČANEK; HRVAT; BOČADIR, BOČADIR 35; rođ. 09.10.1985; OIB: 46442793078; M
10. ŽELJKO KRANŽELIĆ; HRVAT; SUŠOBREG-DIO(DONJI SUŠOBR, DONJI SUŠOBREG 34; rođ. 05.07.1962; OIB: 73639145732; M
11. TOMO STARINEC; HRVAT; BOČADIR, BOČADIR 2/G; rođ. 01.03.1964; OIB: 98053096731; M
12. MARIJO KRUHEK; HRVAT; BOČAKI, BOČAKI 11; rođ. 30.07.1979; OIB: 41353156658; M
13. ŽELJKO LUGARIĆ; HRVAT; JERTOVEC, JERTOVEC 157/A; rođ. 20.07.1977; OIB: 77865986534; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-11
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA
STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositeljica liste: HELENA JANTOLEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. HELENA JANTOLEK; HRVATICA; KONJŠČINA, ULICA MATIJE GUPCA 2; rođ. 19.08.1982; OIB:
88534571528; Ž
2. ZDENKA OPAČIĆ; HRVATICA; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 15; rođ. 22.08.1940; OIB:
98902142201; Ž
3. NEVEN KURTOIĆ; HRVAT; KONJŠČINA, PIONIRSKA ULICA 4; rođ. 26.10.1964; OIB:
51380761640; M
4. IVAN KRUHEK; HRVAT; BOČAKI, BOČAKI 2/B; rođ. 19.11.1935; OIB: 35753505295; M
5. MARINA BENJAK; HRVATICA; KONJŠČINA, ZAGORSKA ULICA 6; rođ. 13.07.1984; OIB:
92744713687; Ž
6. ANKICA ŽUGEC; HRVATICA; KONJŠČINA, VARAŽDINSKA CESTA 33; rođ. 20.01.1949; OIB:
61455969541; Ž
7. BOŽIDAR GORIČKI; HRVAT; KONJŠČINA, PIONIRSKA ULICA 4; rođ. 15.12.1960; OIB:
04187588557; M
8. FRANJO KUNIĆ; HRVAT; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 14; rođ. 05.11.1936; OIB:
95022060177; M
9. MILOJKA RATAIĆ; HRVATICA; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 13; rođ. 14.05.1965; OIB:
57419648104; Ž
10. LJERKA SOVIĆ; HRVATICA; KONJŠČINA, VARAŽDINSKA CESTA 31; rođ. 08.04.1957; OIB:
58149246176; Ž
11. VJEKOSLAV LATIN; HRVAT; BOČAKI, BOČAKI 23; rođ. 27.05.1974; OIB: 74796114350; M
12. STJEPAN SVETEC; HRVAT; KONJŠČINA, ULICA DRAGE BOŽIĆA 5; rođ. 09.01.1935; OIB:
91259380048; M
13. MARKO KUKEC; HRVAT; SUŠOBREG-DIO(DONJI SUŠOBR, DONJI SUŠOBREG 69/A; rođ.
15.10.1988; OIB: 05859721712; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-12
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MLADEN MAJCEN, IVICA
PALE, RADOVAN VIDOŠA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MLADEN MAJCEN, dipl.ing.agr.

Kandidatkinje/kandidati:
1. MLADEN MAJCEN, dipl.ing.agr.; HRVAT; KONJŠČINA, ULICA IVICE GLUHAKA 17; rođ. 28.02.1958; OIB:22361142554; M
2. mr.sc. IVICA PALE, dipl.ing.stroj.; HRVAT; KRAPINA SELO, KRAPINA SELO 39/A; rođ. 22.03.1968; OIB:69427287526; M
3. RADOVAN VIDOŠA, dipl.inf.; HRVAT; TURNIŠĆE, TURNIŠČE 4/C; rođ. 29.03.1973; OIB: 97570252997; M
4. JASNA LUGARIĆ; HRVATICA; KONJŠČINA, KRUŽNA ULICA 5; rođ. 11.08.1961; OIB: 32977334573; Ž
5. MARIJA SLUKAN; HRVATICA; DONJA KONJŠČINA, DONJA KONJŠČINA 33/H; rođ. 13.08.1961; OIB: 11036266832; Ž
6. DINKO LUGARIĆ; HRVAT; KLIMEN, KLIMEN 6; rođ. 20.07.1953; OIB: 88329978755; M
7. DRAŽENKA KUZMAN, dipl.ing.inf.; HRVATICA; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 25; rođ. 28.11.1965; OIB:94459495586; Ž
8. RADOVAN PETRIČEK; HRVAT; PEŠĆENO, PEŠĆENO 77; rođ. 09.11.1965; OIB: 77979519650; M
9. SANJA CRNEKOVIĆ; HRVATICA; JERTOVEC, JERTOVEC 63/B; rođ. 27.08.1968; OIB: 79431909656; Ž
10. BOŽO VRAGOTUK; HRVAT; JERTOVEC, JERTOVEC 88; rođ. 13.03.1965; OIB: 84547596448; M
11. LIDIJA ŠTABEK, dipl.ing.agr.; HRVATICA; BOČADIR, BOČADIR 5; rođ. 03.04.1973; OIB: 01269801172; Ž
12. NIKOLINA PLUŠČEC; HRVATICA; KRAPINA SELO, KRAPINA SELO 41/A; rođ. 22.09.1986; OIB: 57968032458; Ž
13. ŽELJKO TURČIN; HRVAT; BRLEKOVO, BRLEKOVO 27; rođ. 28.04.1957; OIB: 70620649777; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-13
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA
PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: IVAN SADAIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN SADAIĆ; HRVAT; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 14; rođ. 12.10.1951; OIB: 21654616418; M
2. MILJENKO ŠTABEK; HRVAT; BOČADIR, BOČADIR 4; rođ. 13.02.1976; OIB: 93120355768; M
3. ANITA CURIŠ; HRVATICA; KONJŠČINA, VARAŽDINSKA CESTA 7; rođ. 15.12.1986; OIB:
40174459292; Ž
4. DARKO FRČKO; HRVAT; KONJŠČINA, ZAGREBAČKA CESTA 1; rođ. 07.03.1959; OIB:
93281822102; M
5. DARKO GLUHAK; HRVAT; GALOVEC, GALOVEC 6; rođ. 14.03.1958; OIB: 05603428115; M
6. IVAN VLAHEK; HRVAT; DONJA BATINA-DIO(217-258), DONJA BATINA KO. 256/A; rođ. 08.02.1954; OIB: 83332416245; M
7. JASMINKA PETRAČ; HRVATICA; JERTOVEC, JERTOVEC 57; rođ. 25.02.1971; OIB: 16091148834; Ž
8. ŽELIMIR TRLEK; HRVAT; KONJŠČINA, ODVOJAK ULICE MATIJE GUPCA 3; rođ. 07.12.1937; OIB:
85577561620; M
9. DINO PALE KOSOVEC; HRVAT; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 27; rođ. 06.08.1989; OIB:
32174913000; M
10. ŽELJKA HAĐINA; HRVATICA; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 16; rođ. 16.12.1987; OIB:
73586201222; Ž
11. MILIVOJ ČUKELJ; HRVAT; JERTOVEC, JERTOVEC 203/C; rođ. 03.04.1950; OIB: 03098705682; M
12. MARIJA OCVIREK; HRVATICA; KONJŠČINA, ODVOJAK ULICE MATIJE GUPCA 1; rođ. 07.11.1949;OIB: 61236142165; Ž
13. IVAN ŠTABEK; HRVAT; BOČADIR, BOČADIR 4; rođ. 12.02.1951; OIB: 36343300334; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-14
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KONJŠČINA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MIRKO KRZNAR
2. HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositeljica liste: HELENA JANTOLEK
3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MLADEN MAJCEN, dipl.ing.agr.
4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: IVAN SADAIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-15
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KONJŠČINA

Kandidat:
MIRKO KRZNAR; KONJŠČINA, ZAGREBAČKA CESTA 14; rođ. 09.10.1969; OIB: 22046650680; M
Zamjenik kandidata:
VLADIMIR HAĐINA; SUŠOBREG-DIO(DONJI SUŠOBR, DONJI SUŠOBREG 77; rođ. 01.09.1964; OIB:15139233158; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-16
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinskoizborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA
PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KONJŠČINA

Kandidat:
IVAN SADAIĆ; KONJŠČINA, VUKOVARSKA ULICA 14; rođ. 12.10.1951; OIB: 21654616418; M
Zamjenica kandidata:
HELENA JANTOLEK; KONJŠČINA, ULICA MATIJE GUPCA 2; rođ. 19.08.1982; OIB: 88534571528; Ž

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KONJŠČINA
KLASA: 013-01/13-01/5
URBROJ: 2211/04-13-17
KONJŠČINA, 03. svibnja 2013
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KONJŠČINA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KONJŠČINA

1. Kandidat: MIRKO KRZNAR
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: VLADIMIR HAĐINA

2. Kandidat: IVAN SADAIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenica kandidata: HELENA JANTOLEK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Konjščina JADRANKA KIŠ ŠAULOVEČKI

OPĆINA KRALJEVEC NA SUTLI
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-4
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: ANTUN HRELJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANTUN HRELJA; HRVAT; STRMEC SUTLANSKI, STRMEC SUTLANSKI 39; rođ. 09.02.1957; OIB: 10253126531; M
2. JOSIP VRABEC; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 137; rođ. 03.03.1972; OIB: 36655138780; M
3. DRAGUTIN SKOMINA; HRVAT; LUKAVEC KLANJEČKI, LUKAVEC KLANJEČKI 21; rođ. 03.08.1961; OIB: 57814050850; M
4. IVICA BALJA; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 92/C; rođ. 18.08.1967; OIB: 46953597071; M
5. NIKOLINA SKRBETA; HRVATICA; KAČKOVEC, KAČKOVEC 14; rođ. 18.12.1988; OIB: 17724773423; Ž
6. MAJA TRBUŠIĆ; HRVATICA; RADAKOVO, RADAKOVO 32; rođ. 19.07.1991; OIB: 50263454570; Ž
7. FRANJO KOLAR; HRVAT; DRAŠE, DRAŠE 54; rođ. 01.02.1955; OIB: 52261348431; M
8. FRANJO KOREN; HRVAT; MOVRAČ, MOVRAČ 16; rođ. 05.04.1951; OIB: 10930914727; M
9. LJUDEVIT CVETKOVIĆ; HRVAT; GORNJI ČEMEHOVEC, GORNJI ČEMEHOVEC 43; rođ. 23.07.1952; OIB: 24085108801; M
10. NEVEN TRBUHA; HRVAT; DRAŠE, DRAŠE 77; rođ. 25.12.1981; OIB: 25457044234; M
11. ZDENKO ČRNELIĆ; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 2; rođ. 19.07.1960; OIB: 54309214908; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-7
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositeljica liste: BLANKA STIPČIĆ BERIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. BLANKA STIPČIĆ BERIĆ; HRVATICA; KAČKOVEC, KAČKOVEC 64; rođ. 01.09.1978; OIB: 39407389982; Ž
2. ZVONIMIR BERIĆ; HRVAT; KAČKOVEC, KAČKOVEC 31; rođ. 03.03.1948; OIB: 16141983590; M
3. MARIJA UREK; HRVATICA; GORNJI ČEMEHOVEC, GORNJI ČEMEHOVEC 6; rođ. 18.07.1992; OIB: 76250113891; Ž
4. BOŽIDAR VLAHOVIĆ; HRVAT; KAČKOVEC, KAČKOVEC 28; rođ. 10.12.1962; OIB: 90795895431; M
5. KREŠIMIR ŠPELJAK; HRVAT; MOVRAČ, MOVRAČ 35; rođ. 20.02.1977; OIB: 79639988507; M
6. ANTON IVEKOVIČ; HRVAT; DRAŠE, DRAŠE 57; rođ. 14.12.1951; OIB: 16174424372; M
7. IVAN KRALJ; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 86; rođ. 01.01.1960; OIB: 20063662844; M
8. FRANJO UREK; HRVAT; GORNJI ČEMEHOVEC, GORNJI ČEMEHOVEC 6; rođ. 06.01.1966; OIB: 00804296913; M
9. RAJKO PONGRAC; HRVAT; KAPELSKI VRH, KAPELSKI VRH 67; rođ. 04.07.1964; OIB: 98384137113; M
10. TOMISLAV ŠPLAJT; HRVAT; LUKAVEC KLANJEČKI, LUKAVEC KLANJEČKI 10; rođ. 12.12.1954; OIB: 11327650066; M
11. JOSIP BRGLEZ; HRVAT; LUKAVEC KLANJEČKI, LUKAVEC KLANJEČKI 44; rođ. 25.01.1947; OIB: 59835689957; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 21345-02-13-6
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN ZORMAN dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN ZORMAN, dipl.ing.; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 17; rođ. 22.10.1943; OIB: 20291352248; M
2. DRAGUTIN PAPPO; HRVAT; STRMEC SUTLANSKI, STRMEC SUTLANSKI 56; rođ. 06.09.1945; OIB: 64028267401; M
3. STJEPAN TRESK; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 149; rođ. 01.01.1968; OIB: 81909268160; M
4. MARIJA BOGOVIĆ; HRVATICA; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 64; rođ. 19.07.1959; OIB: 37700029379; Ž
5. STJEPAN BABIĆ; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 71/B; rođ. 10.05.1964; OIB: 13473812415; M
6. IVAN GALIĆ; HRVAT; KAČKOVEC, KAČKOVEC 30; rođ. 16.02.1954; OIB: 74007283721; M
7. IVAN DRGESTIN; HRVAT; KAPELSKI VRH, KAPELSKI VRH 78/D; rođ. 08.06.1950; OIB: 14203569357; M
8. MARTIN ŠEPETAVC, dipl.ing.; HRVAT; MOVRAČ, MOVRAČ 18; rođ. 02.10.1935; OIB: 68320922286; M
9. SANJA DOMITER; HRVATICA; RADAKOVO, RADAKOVO 130; rođ. 28.03.1976; OIB: 97490903240; Ž
10. MARIJA HORVATIN; HRVATICA; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 84/A; rođ. 22.01.1968; OIB: 20312387978; Ž
11. IVKA ERNEŠAK; HRVATICA; GORNJI ČEMEHOVEC, GORNJI ČEMEHOVEC 35; rođ. 21.08.1958; OIB: 20766829657; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-5
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: OLIVER BOROŠAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. OLIVER BOROŠAK; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 65; rođ. 26.03.1978; OIB: 34228177520; M
2. ZDRAVKO JEMERŠIĆ; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 104/B; rođ. 09.05.1960; OIB: 52436875793; M
3. IVANA ŠTOOS; HRVATICA; MOVRAČ, MOVRAČ 74; rođ. 19.07.1989; OIB: 76164531992; Ž
4. FRANJO HLAD; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 74; rođ. 01.04.1960; OIB: 48852496172; M
5. IVICA ŽAKMAN; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 191; rođ. 24.05.1970; OIB: 63959681740; M
6. IVAN SKOMINA; HRVAT; LUKAVEC KLANJEČKI, LUKAVEC KLANJEČKI 29/A; rođ. 15.01.1955; OIB: 45692712268; M
7. MLADEN DOMITER; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 45; rođ. 28.05.1960; OIB: 49937900354; M
8. ŠTEFICA ZORMAN; HRVATICA; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 8; rođ. 09.11.1950; OIB: 69755408815; Ž
9. NINA HAJDERER; HRVATICA; RADAKOVO, RADAKOVO 26/A; rođ. 03.08.1987; OIB: 70211166911; Ž
10. NIKOLA SPORIŠ; HRVAT; RADAKOVO, RADAKOVO 13; rođ. 17.01.1991; OIB: 24971293621; M
11. IVAN MOKROVIĆ; HRVAT; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 93; rođ. 16.11.1976; OIB: 68353762060; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-12
KRALJEVEC NA SUTLI, 03. svibanj 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: ANTUN HRELJA
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositeljica liste: BLANKA STIPČIĆ BERIĆ
3.HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN ZORMAN dipl.ing.
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: OLIVER BOROŠAK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-8
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

Kandidat:
ANTUN HRELJA; STRMEC SUTLANSKI, STRMEC SUTLANSKI 39; rođ. 09.02.1957; OIB: 10253126531; M
Zamjenik kandidata:
ZDENKO ČRNELIĆ; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 2; rođ. 19.07.1960; OIB: 54309214908; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-10
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja JOSIP PONGRAC, BOŽICA PONGRAC, KRISTINA PONGRAC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

Kandidatkinja:
DANIJELA PONGRAC; RADAKOVO, RADAKOVO 170; rođ. 07.02.1980; OIB: 37050025656; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
STJEPAN ZORMAN; RADAKOVO, RADAKOVO 17; rođ. 22.10.1943; OIB: 20291352248; M

KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-9
KRALJEVEC NA SUTLI, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

Kandidat:
IVAN ZORMAN; RADAKOVO, RADAKOVO 18; rođ. 08.01.1949; OIB: 12975268998; M
Zamjenik kandidata:
ZDRAVKO JEMERŠIĆ; KRALJEVEC NA SUTLI, KRALJEVEC NA SUTLI 104/B; rođ. 09.05.1960; OIB: 52436875793; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2135-02-13-11
KRALJEVEC NA SUTLI, 03. svibanj 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRALJEVEC NA SUTLI, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRALJEVEC NA SUTLI

1.Kandidat: ANTUN HRELJA
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: ZDENKO ČRNELIĆ
2.Kandidatkinja: DANIJELA PONGRAC
KANDIDATKINJA GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidatkinje: STJEPAN ZORMAN
3.Kandidat: IVAN ZORMAN
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: ZDRAVKO JEMERŠIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kraljevec na Sutli DOMAGOJ OGRINŠAK

GRAD KRAPINA
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-8
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: MIRKO MAJSEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO MAJSEC; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 92; rođ. 01.04.1950; OIB: 91721147772; M
2. ALOJZ HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 7; rođ. 26.08.1959; OIB: 16439289644; M
3. BORIS PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA MATIJE GUPCA 39; rođ. 21.11.1947; OIB: 60895008450; M
4. DRAGUTIN KOZINA; HRVAT; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 20; rođ. 16.05.1948; OIB: 43543658767; M
5. MILAN FRUK; HRVAT; KRAPINA, RADOBOJSKA CESTA 8; rođ. 11.05.1962; OIB: 93888886504; M
6. JOSIP SMREKAR; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 44; rođ. 26.02.1973; OIB: 15797165525; M
7. ZDRAVKO VULJANKO; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 119; rođ. 03.09.1969; OIB: 54967232970; M
8. VEDRAN MUŽAR; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 36/A; rođ. 19.09.1987; OIB: 21758208221; M
9. MIROSLAV PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 2; rođ. 24.07.1984; OIB: 20880685045; M
10. STANKO SUNTEŠIĆ; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 187; rođ. 28.08.1947; OIB: 16370661835; M
11. ANICA GREGUROVIĆ; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 92; rođ. 17.04.1958; OIB: 03676554822; Ž
12. DRAGUTIN SMILJANEC; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 72; rođ. 28.07.1948; OIB: 56031306414; M
13. PETAR ŠPOLJAR; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 27.06.1940; OIB: 53786430390; M
14. ZDRAVKO PRESEČKI; HRVAT; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 2; rođ. 21.04.1977; OIB: 89229173968; M
15. MIRKO PONDELJAK; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 90; rođ. 18.09.1951; OIB: 37025065085; M
16. BRANKO PEČEK; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 100; rođ. 07.05.1966; OIB: 55970791761; M
17. IVAN KUNŠTEK; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 24; rođ. 19.02.1963; OIB: 78446486923; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-9
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ZORAN GREGUROVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZORAN GREGUROVIĆ; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 47/A; rođ. 19.10.1978; OIB: 72003571492; M
2. MLADEN GREGUROVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA IVANA RENDIĆA 15; rođ. 08.07.1955; OIB: 08385983327; M
3. IVICA HRŠAK; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 30/A; rođ. 01.03.1980; OIB: 75571723853; M
4. JOSIP KOZINA; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 38/E; rođ. 05.02.1959; OIB: 39357038659; M
5. TOMISLAV LEŽ; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA PETRA SVAČIĆA 1; rođ. 17.11.1986; OIB: 26667583785; M
6. JELENA DRNDIĆ; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 18; rođ. 15.10.1989; OIB: 53624298559; Ž
7. KRUNOSLAV TUŠEK; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 286; rođ. 12.11.1987; OIB: 90153473426; M
8. MAJA LELJAK; HRVATICA; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 43; rođ. 25.12.1981; OIB: 19945940849; Ž
9. DRAGUTIN BENC; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 91; rođ. 25.12.1962; OIB: 10181538306; M
10. MILAN GOLUB; HRVAT; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 56; rođ. 13.06.1962; OIB: 44212592861; M
11. KRISTIJAN MUŽEK; HRVAT; VIDOVEC PETROVSKI, VIDOVEC PETROVSKI 28; rođ. 04.09.1978; OIB: 43387097547; M
12. DUBRAVKO BARILAR; HRVAT; TKALCI, TKALCI 14; rođ. 08.04.1963; OIB: 85476017868; M
13. GORAN KUNŠTEK; HRVAT; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 26/B; rođ. 29.08.1983; OIB: 64245347102; M
14. KRUNOSLAV BIGEC; HRVAT; LAZI KRAPINSKI, LAZI KRAPINSKI 4; rođ. 06.02.1983; OIB: 86892110796; M
15. KLARA SUHODOLČAN; HRVATICA; ŽUTNICA, ŽUTNICA 17/A; rođ. 16.09.1989; OIB: 98284061782; Ž
16. MARTINA MIKŠA POSLONČEC; HRVATICA; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 21; rođ. 07.07.1982; OIB: 45461370130; Ž
17. DANKO HRŠAK; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 6; rođ. 12.01.1970; OIB: 85408684364; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-10
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ŽELJKO VINCELJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO VINCELJ; HRVAT; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 30/A; rođ. 31.10.1960; OIB: 41101853521; M
2. NENAD SIKIRICA; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 27; rođ. 10.03.1964; OIB: 85042609052; M
3. ROBERT CEROVEČKI; HRVAT; TRŠKI VRH, TRŠKI VRH 63; rođ. 16.08.1975; OIB: 04745806955; M
4. BRANKO KUČKO; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 76; rođ. 27.02.1967; OIB: 55795940153; M
5. BRANKO KRKLEC; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. ŽIVKA VUKASOVIĆA 21; rođ. 21.01.1953; OIB: 31640022142; M
6. IVAN HORVAT; HRVAT; PRETKOVEC, PRETKOVEC 13; rođ. 23.05.1956; OIB: 48876690927; M
7. SREĆKO DUNAJ; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 37; rođ. 03.03.1970; OIB: 87918991695; M
8. JURAJ GREGUROVIĆ; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 38; rođ. 14.02.1948; OIB: 17491804144; M
9. IVAN MILJAN; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 19; rođ. 21.08.1947; OIB: 81928700194; M
10. PREDRAG OSREDEČKI; HRVAT; ŽUTNICA, ŽUTNICA 47; rođ. 29.10.1967; OIB: 62529441438; M
11. STJEPAN GRAH; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 249/C; rođ. 14.11.1968; OIB: 71580910729; M
12. TIHOMIR KRANJČEVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. LJUDEVITA GAJA 20; rođ. 02.07.1985; OIB: 48797686863; M
13. STJEPAN JANŽEK; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 118/A; rođ. 19.06.1962; OIB: 09914397229; M
14. SILVIJA ŽEPEC; HRVATICA; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 202; rođ. 11.10.1991; OIB: 20870905352; Ž
15. IVANA MALARIĆ; HRVATICA; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 153; rođ. 11.07.1988; OIB: 32941536225; Ž
16. KLEMENTINA ČAVUŽIĆ; HRVATICA; LEPAJCI, LEPAJCI 107; rođ. 05.02.1979; OIB: 57256619946; Ž
17. DAVOR ČAVUŽIĆ; HRVAT; VIDOVEC KRAPINSKI, VIDOVEC KRAPINSKI 43; rođ. 14.09.1988; OIB: 91873431167; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-11
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MIRKO PRELČEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO PRELČEC; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 137; rođ. 26.08.1968; OIB: 35191701069; M
2. MIRKO HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 24; rođ. 05.01.1959; OIB: 38975314506; M
3. JOSIP ORMUŽ; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. ŽIVKA VUKASOVIĆA 1; rođ. 04.12.1942; OIB: 12664088780; M
4. MILKA ŠALKOVIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 8; rođ. 08.03.1950; OIB: 09246971890; Ž
5. MARINA MEDVED; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 88; rođ. 28.06.1986; OIB: 25368772382; Ž
6. DRAGUTIN PAŽAMETA; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 23; rođ. 06.02.1962; OIB: 47398008317; M
7. BARBARA VIDOVIĆ; HRVATICA; LEPAJCI, LEPAJCI 50; rođ. 25.11.1948; OIB: 46492524460; Ž
8. MARJAN ELČIĆ; HRVAT; VIDOVEC PETROVSKI, VIDOVEC PETROVSKI 34; rođ. 03.07.1975; OIB: 06529743098; M
9. ANA BELOŠEVIĆ; HRVATICA; ŽUTNICA, ŽUTNICA 15; rođ. 15.01.1960; OIB: 80949370105; Ž
10. IVAN HORVAT; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 95; rođ. 18.05.1958; OIB: 15247382522; M
11. SRETEN SOFRIĆ; SRBIN; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 137; rođ. 05.09.1961; OIB: 85665536735; M
12. ROBERT PULJKO; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 91/A; rođ. 08.12.1974; OIB: 54230807894; M
13. DAMIR CEROVEČKI; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 91; rođ. 27.10.1984; OIB: 08166925772; M
14. STJEPAN HORVAT; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 9; rođ. 15.07.1946; OIB: 37055229495; M
15. VLADIMIR POPOVIĆ; HRVAT; GORNJA PAČETINA, GORNJA PAČETINA 9; rođ. 14.08.1940; OIB: 52220843578; M
16. DRAGUTIN HORVAT; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 30.10.1942; OIB: 31187718094; M
17. MILAN TUŠEK; HRVAT; ŽUTNICA, ŽUTNICA 11; rođ. 23.09.1973; OIB: 88992911391; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-12
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ALEN SPIEGL dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ALEN SPIEGL, dipl.ing.; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 57; rođ. 18.05.1965; OIB: 87169746402; M
2. VJEKOSLAV VIDOVIĆ, prof.; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 26.11.1961; OIB: 84243139909; M
3. GEORG GAL, dipl.ing.; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 4; rođ. 17.01.1964; OIB: 53363857796; M
4. SUZANA HERCEG; HRVATICA; KRAPINA, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 3; rođ. 22.05.1964; OIB: 35172818693; Ž
5. prof.dr.sc. DAMIR HRŠAK; HRVAT; KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 42; rođ. 24.08.1969; OIB: 61537943925; M
6. ZORAN KRUŠLIN; HRVAT; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 71; rođ. 23.06.1980; OIB: 60650533234; M
7. LEO NOVAK, dipl.ing.; HRVAT; VELIKA VES, VELIKA VES 126/C; rođ. 21.10.1975; OIB: 67771036964; M
8. FILIP VIDOVIĆ; HRVAT; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 20.08.1991; OIB: 57009661862; M
9. FRANJO SMREČKI; HRVAT; LEPAJCI, LEPAJCI 11; rođ. 10.02.1948; OIB: 41745270035; M
10. MARIO KRLEŽA; HRVAT; BOBOVJE, BOBOVJE 115; rođ. 17.08.1977; OIB: 36047046335; M
11. ILIRKA GAL; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG 3; rođ. 28.05.1972; OIB: 98171413344; Ž
12. DAMIR PUH; HRVAT; VIDOVEC KRAPINSKI, VIDOVEC KRAPINSKI 14/B; rođ. 03.03.1972; OIB: 11394184726; M
13. MAJA NOVAK, prof.; HRVATICA; VELIKA VES, VELIKA VES 126/C; rođ. 30.01.1985; OIB: 10685542963; Ž
14. TOMISLAV MALARIĆ; HRVAT; TRŠKI VRH, TRŠKI VRH 22; rođ. 09.11.1978; OIB: 35058060750; M
15. IRENA KLASIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ULICA MATIJE GUPCA 21; rođ. 24.05.1989; OIB: 34293070247; Ž
16. JASNA MATKO; HRVATICA; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 52; rođ. 18.03.1963; OIB: 72975084888; Ž
17. DINA MIKŠA; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KNEZA TRPIMIRA 4; rođ. 09.07.1963; OIB: 66020806736; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-13
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽELJKO PAVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO PAVIĆ; HRVAT; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 40/A; rođ. 21.04.1963; OIB: 08217526745; M
2. ZDRAVKO ŠTEFANIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 31; rođ. 29.09.1960; OIB: 50473648632; M
3. IVKA PAVLINIĆ; HRVATICA; KRAPINA, ULICA IVANA LOWA 3; rođ. 07.04.1945; OIB: 74322164911; Ž
4. TAMARA PRESEČKI; HRVATICA; KRAPINA, ULICA KNEZA BRANIMIRA 7; rođ. 11.04.1990; OIB: 68401000083; Ž
5. TOMISLAV PERNJEK; HRVAT; PODGORA KRAPINSKA, PODGORA KRAPINSKA 48; rođ. 01.01.1981; OIB: 93003038998; M
6. ALOJZIJA HERCEG; HRVATICA; KRAPINA, ULICA PETRA ZRINSKOGA I KRSTE 11; rođ. 01.05.1946; OIB: 27680420964; Ž
7. DRAGUTIN CIGULA; HRVAT; KRAPINA, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 20; rođ. 13.07.1940; OIB: 40049548877; M
8. JASNA ŠALAMON; HRVATICA; VELIKA VES, VELIKA VES 146/C; rođ. 02.02.1968; OIB: 06269029084; Ž
9. ANĐELKO PAVIĆ; HRVAT; KRAPINA, ULICA GRIGORA VITEZA 3; rođ. 31.10.1974; OIB: 90008808456; M
10. STJEPAN ŠTROK; HRVAT; DOLIĆE, DOLIĆE 110; rođ. 21.11.1950; OIB: 84048538056; M
11. IGOR CAJHEN; HRVAT; KRAPINA, RADOBOJSKA CESTA 10; rođ. 27.08.1974; OIB: 17695058517; M
12. ŽELJKO VIDOVIĆ; HRVAT; PRISTAVA KRAPINSKA, PRISTAVA KRAPINSKA 27; rođ. 01.06.1963; OIB: 88176780854; M
13. IVAN FRANKOL; HRVAT; MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 53; rođ. 11.11.1938; OIB: 32176810337; M
14. RADOVAN BIRUŠKI; HRVAT; ŠKARIĆEVO, ŠKARIĆEVO 130; rođ. 17.05.1976; OIB: 47825202883; M
15. JURAJ LEŠKO; HRVAT; LEPAJCI, LEPAJCI 42; rođ. 04.01.1944; OIB: 84632511351; M
16. IVICA BUREK; HRVAT; DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 161; rođ. 04.07.1977; OIB: 63624456622; M
17. LUKA FRLJUŽEC; HRVAT; KRAPINA, ULICA DR. LJUDEVITA GAJA 13; rođ. 08.03.1988; OIB: 27920084771; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-14
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA KRAPINE

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: MIRKO MAJSEC
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ZORAN GREGUROVIĆ
3.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ŽELJKO VINCELJ
4.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MIRKO PRELČEC
5.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ALEN SPIEGL dipl.ing.
6.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽELJKO PAVIĆ

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-3
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE

Kandidat:
ZORAN GREGUROVIĆ; STRAHINJE, STRAHINJE 47/A; rođ. 19.10.1978; OIB: 72003571492; M
Zamjenik kandidata:
BRANKO VARJAČIĆ; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 13; rođ. 19.08.1950; OIB: 67597131448; M
Zamjenik kandidata:
DRAGUTIN KOZINA; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 20; rođ. 16.05.1948; OIB: 43543658767; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-4
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE

Kandidat:
ŽELJKO PAVIĆ; KRAPINA, BREGOVITA ULICA 40/A; rođ. 21.04.1963; OIB: 08217526745; M
Zamjenik kandidata:
IVICA ROZIJAN; ŽUTNICA, ŽUTNICA 7; rođ. 15.06.1960; OIB: 31997873017; M
Zamjenik kandidata:
IVAN FEKONJA; DOLIĆE, DOLIĆE 3; rođ. 08.05.1952; OIB: 49773737791; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-5
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE
Kandidat:
ALEN SPIEGL; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 57; rođ. 18.05.1965; OIB: 87169746402; M
Zamjenik kandidata:
VJEKOSLAV VIDOVIĆ; STRAHINJE, STRAHINJE 17; rođ. 26.11.1961; OIB: 84243139909; M
Zamjenica kandidata:
SUZANA HERCEG; KRAPINA, ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA 3; rođ. 22.05.1964; OIB: 35172818693; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-6
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE

Kandidat:
ŽELJKO VINCELJ; POLJE KRAPINSKO, POLJE KRAPINSKO 30/A; rođ. 31.10.1960; OIB: 41101853521; M
Zamjenik kandidata:
VLADO KRANJČEC; KRAPINA, ULICA ILIRSKOG POKRETA 6; rođ. 14.07.1963; OIB: 86316435001; M
Zamjenik kandidata:
NENAD SIKIRICA; KRAPINA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 27; rođ. 10.03.1964; OIB: 85042609052; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA KRAPINE
KLASA: 026-01/13-01/001
URBROJ: 2140/01-02-0201-13-7
KRAPINA, 03.svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada KRAPINE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA KRAPINE

1.Kandidat: ZORAN GREGUROVIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Zamjenik kandidata: BRANKO VARJAČIĆ
Zamjenik kandidata: DRAGUTIN KOZINA
2.Kandidat: ŽELJKO PAVIĆ
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: IVICA ROZIJAN
Zamjenik kandidata: IVAN FEKONJA
3.Kandidat: ALEN SPIEGL
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenik kandidata: VJEKOSLAV VIDOVIĆ
Zamjenica kandidata: SUZANA HERCEG
4.Kandidat: ŽELJKO VINCELJ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: VLADO KRANJČEC
Zamjenik kandidata: NENAD SIKIRICA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Krapine NATAŠA VEČKOVIĆ JURMAN

OPĆINA KRAPINSKE TOPLICE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/21
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja BOŽENA HRŠAK, ZLATKA HRŠAK, JURICA HRŠAK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZLATKO HORVAT, dr.vet.med.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO HORVAT, dr.vet.med.; HRVAT; JURJEVEC, JURJEVEC 20/B; rođ. 19.01.1972; OIB: 03434513978; M
2. IVAN KOVAČIĆ, prof.pov.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. AUGSTINČIĆA 19; rođ. 20.06.1978; OIB: 88204450946; M
3. KARMELITA PAVLIŠA, dipl.oec.; HRVATICA; MATUROVEC, MATUROVEC 25/A; rođ. 13.05.1971; OIB: 20169809511; Ž
4. ZLATKO HRŠAK; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 250/E; rođ. 11.07.1965; OIB: 36238436723; M
5. ŽELJKO ŠAFRANKO; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 19; rođ. 14.07.1966; OIB: 01003050718; M
6. DAMIR BEBER; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 72; rođ. 21.06.1964; OIB: 07429260740; M
7. MONIKA MARANIĆ, bacc.oec.; HRVATICA; SELNO, SELNO 3; rođ. 17.05.1990; OIB: 03659482399; Ž
8. MATIJA SEVER; HRVAT; SLIVONJA JAREK, SLIVONJA JAREK 23; rođ. 14.02.1991; OIB: 06673430232; M
9. ZVONKO JAGIĆ; HRVAT; LOVREĆA SELA, LOVREĆA SELA 30; rođ. 14.06.1969; OIB: 32231891180; M
10. BOŽO LESKOVAR; HRVAT; MALA ERPENJA, MALA ERPENJA 152; rođ. 10.03.1964; OIB: 45801816597; M
11. MARICA MIHELA; HRVATICA; MALA ERPENJA, MALA ERPENJA 11; rođ. 19.06.1964; OIB: 76702709945; Ž
12. VESNA MATOVINA; HRVATICA; VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 19/B; rođ. 19.05.1970; OIB: 13372749743; Ž
13. MARIO HALAPIR; HRVAT; JASENOVAC ZAGORSKI, JASENOVAC ZAGORSKI 28; rođ. 03.02.1989; OIB: 53864335486; M
14. ARIJANA ŽNIDARIĆ, bacc.psyhioth.; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, TOPLIČKA 6/A; rođ. 06.02.1981; OIB: 77424450718; Ž
15. MARIO FUČKAR; HRVAT; VIČA SELA, VIČA SELA 32; rođ. 04.08.1975; OIB: 47234780531; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/17
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: dr.sc. DAMIR PLEČKO, dr.med.

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. DAMIR PLEČKO, dr.med.; HRVAT; SELNO, SELNO 62/B; rođ. 18.10.1963; OIB: 08333571065; M
2. MILIVOJ FUČKAR, dr.med.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 11; rođ. 15.04.1947; OIB: 99236964502; M
3. JURICA LESKOVAR; HRVAT; LOVREĆA SELA, LOVREĆA SELA 36; rođ. 29.11.1978; OIB: 04296660377; M
4. STJEPAN LATIN; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 18; rođ. 16.06.1956; OIB: 83398209651; M
5. ŽELJKO KAPELAC, dipl.ing.arh.; HRVAT; SELNO, SELNO 146; rođ. 14.04.1963; OIB: 99401407416; M
6. MARTINA JUREŠA, mag. soc. rada; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, A. AUGUSTINČIĆA 9; rođ. 24.02.1984; OIB: 34137501171; Ž
7. IVAN KOLAR, bacc.ing.geod.; HRVAT; MALA ERPENJA, MALA ERPENJA 45; rođ. 10.08.1990; OIB: 68325677455; M
8. IVAN HALAPIR; HRVAT; VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 59; rođ. 01.07.1961; OIB: 15012134331; M
9. MIRKO MUŽEK, dipl.ing.el.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, LJUDEVITA GAJA 26; rođ. 29.10.1952; OIB: 93323785188; M
10. NEVENKA BELINA, dipl.soc.radnik; HRVATICA; DONJE VINO, DONJE VINO 21; rođ. 29.03.1984; OIB: 02560433500; Ž
11. STJEPAN GRADIŠKI; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 128; rođ. 26.11.1954; OIB: 98833467252; M
12. VESNA DRAGČEVIĆ, dr.med.; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 107; rođ. 24.02.1961; OIB: 17356571657; Ž
13. MLADEN OČIĆ; HRVAT; GREGUROVEC, GREGUROVEC 28; rođ. 27.11.1978; OIB: 88520926810; M
14. ŽELJKO PAPIĆ; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 124; rođ. 03.12.1949; OIB: 56149118839; M
15. BERNARDA ZRINSKI; HRVATICA; JURJEVEC, JURJEVEC 20/A; rođ. 10.05.1994; OIB: 79816603169; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/20
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: FRANJO BARIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. FRANJO BARIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 8; rođ. 01.09.1981; OIB: 44701235328; M
2. BOŽIDAR LJUBEJ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, NOVA CESTA 2; rođ. 20.08.1977; OIB: 09743273846; M
3. JURICA LOINA; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 22; rođ. 22.04.1981; OIB: 77599871332; M
4. JURICA HAJSEK, bacc.st.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. AUGSTINČIĆA 28; rođ. 23.04.1981; OIB: 37128720757; M
5. BRANKO LJUBEJ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 38; rođ. 07.05.1972; OIB: 61959129229; M
6. MIROSLAV MIHALIČEK; HRVAT; SELNO, SELNO 6/A; rođ. 15.01.1980; OIB: 18665663660; M
7. BRANIMIR PETEK; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 2; rođ. 11.06.1977; OIB: 13924317538; M
8. IVAN VUGLEC; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZELENGAJ 14; rođ. 29.01.1986; OIB: 54224686922; M
9. DAVOR HALAPIR; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 10/A; rođ. 15.01.1976; OIB: 57614087878; M
10. DARKO JAKOPLIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, NASELJE JAKOPLIĆI 3; rođ. 27.11.1978; OIB: 61468255310; M
11. NINO KOZINA; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 4; rođ. 30.01.1983; OIB: 55032291982; M
12. BORIS GORIČKI; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 71; rođ. 11.02.1985; OIB: 11399017209; M
13. ZVONIMIR ŽIGER; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 20; rođ. 26.01.1993; OIB: 69651574357; M
14. ALEKSANDAR ŠOŠTARKO; HRVAT; ČRET, ČRET 168; rođ. 30.04.1969; OIB: 87178120471; M
15. MARIO FUČKAR; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGORSKI PUT 5; rođ. 28.06.1984; OIB: 52397711371; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/16
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositeljica liste: ANDREA KAPUSTA

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANDREA KAPUSTA; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 44; rođ. 20.08.1990; OIB: 00865878259; Ž
2. ROBERT BOROŠAK; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 259/A; rođ. 10.11.1988; OIB: 31068513310; M
3. MILAN HALAPIR; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 122; rođ. 20.04.1955; OIB: 00578514062; M
4. MARTINA JAGIĆ; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 7/A; rođ. 16.12.1987; OIB: 56250213796; Ž
5. EMANUEL PLAHUTAR; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 3/H; rođ. 02.03.1988; OIB: 18895251174; M
6. KRISTINA VDOVIĆ; HRVATICA; ČRET, ČRET 48; rođ. 04.12.1988; OIB: 47893454957; Ž
7. JOSIP ŠOŠTARKO; HRVAT; ČRET, ČRET 162; rođ. 16.03.1988; OIB: 77430308864; M
8. IGOR KRUŠEC; HRVAT; GREGUROVEC, GREGUROVEC 1; rođ. 21.08.1984; OIB: 66839634829; M
9. MISLAV BOŽIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 3/H; rođ. 30.01.1975; OIB: 63076907987; M
10. LUCIJA OČIĆ; HRVATICA; GREGUROVEC, GREGUROVEC 17; rođ. 06.12.1992; OIB: 63452292599; Ž
11. JURICA ŠPOLJAR; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 144; rođ. 17.11.1988; OIB: 74493729183; M
12. KRISTIJAN FUČKAR; HRVAT; VIČA SELA, VIČA SELA 35; rođ. 06.07.1982; OIB: 08172700833; M
13. ANA HALAPIR; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 122; rođ. 13.07.1958; OIB: 29789750264; Ž
14. SNJEŽANA KAPUSTA; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 44; rođ. 31.05.1969; OIB: 21714309836; Ž
15. JOSIP KAPUSTA; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 44; rođ. 01.03.1965; OIB: 15419344559; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/18
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: VLADIMIR HUZAK, mr.sig.

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR HUZAK, mr.sig.; HRVAT; HRŠAK BREG, HRŠAK BREG 40/B; rođ. 15.07.1961; OIB: 91190335827; M
2. MILAN ČANŽEK; HRVAT; JASENOVAC ZAGORSKI, JASENOVAC ZAGORSKI 15; rođ. 21.01.1964; OIB: 07040251163; M
3. SLAVKO GUDIĆ; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 16; rođ. 26.04.1948; OIB: 00362778367; M
4. ALEN JELENČIĆ, dipl.oec.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, JAKOBA BADLA 13; rođ. 13.04.1974; OIB: 18736609307; M
5. STJEPAN BEDNJANEC; HRVAT; SELNO, SELNO 142; rođ. 03.03.1962; OIB: 03652609125; M
6. NADA HRŠAK; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 117; rođ. 09.07.1953; OIB: 94916784156; Ž
7. MIRJANA KRIŽNIK, dipl.physioth.; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 263; rođ. 05.04.1969; OIB: 61432109204; Ž
8. IVAN ŠTURMAN, dipl.ing.; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 267; rođ. 20.03.1967; OIB: 29920887921; M
9. TEREZIJA CVEK; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 210; rođ. 25.04.1944; OIB: 81381998416; Ž
10. JOSO ERCEG; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, ZLATKA BALOKOVIĆA 17; rođ. 03.12.1967; OIB: 68639162861; M
11. ANA GRADIŠKI; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 16/A; rođ. 01.04.1986; OIB: 56488542582; Ž
12. SLAVKO ŽNIDARIĆ, mag.ing.rač.; HRVAT; KRAPINSKE TOPLICE, TOPLIČKA 6; rođ. 23.10.1979; OIB: 35442423533; M
13. PETRA NOVAK, mag.oec.; HRVATICA; KLOKOVEC, KLOKOVEC 120; rođ. 06.03.1988; OIB: 48599995051; Ž
14. BOŽIDAR SMUD; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 25/A; rođ. 17.05.1942; OIB: 04729599415; M
15. DUBRAVKO KEREP; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 50; rođ. 01.08.1962; OIB: 42109302616; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/19
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: NENAD ŠOŠTARKO
Kandidatkinje/kandidati:
1. NENAD ŠOŠTARKO; HRVAT; ČRET, ČRET 168/B; rođ. 07.07.1975; OIB: 61290752078; M
2. IVAN FUČEK; HRVAT; JURJEVEC, JURJEVEC 10; rođ. 17.07.1958; OIB: 93429479958; M
3. NEVENKA VNUK; HRVATICA; KRAPINSKE TOPLICE, MATIJE GUPCA 1; rođ. 11.06.1974; OIB: 08386519174; Ž
4. MIRKO SINKOVIĆ; HRVAT; MALA ERPENJA, MALA ERPENJA 250; rođ. 09.08.1947; OIB: 95942193574; M
5. MILAN KRAMARIĆ; HRVAT; ORATJE, ORATJE 27; rođ. 06.03.1965; OIB: 73304147173; M
6. MLADEN ŠTURMAN; HRVAT; MATUROVEC, MATUROVEC 5; rođ. 13.05.1964; OIB: 82091532453; M
7. ANĐELKO KRIŠTOFIĆ; HRVAT; KLOKOVEC, KLOKOVEC 266; rođ. 11.02.1983; OIB: 80991864515; M
8. BOŽO RUŽAK; HRVAT; ČRET, ČRET 84/B; rođ. 24.08.1978; OIB: 80902509834; M
9. BOŽIDAR HORVATIČEK; HRVAT; VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 81; rođ. 26.12.1981; OIB: 87396337514; M
10. IVANKA OČIĆ; HRVATICA; GREGUROVEC, GREGUROVEC 17; rođ. 23.02.1972; OIB: 78307746994; Ž
11. IVAN TARADEJ; HRVAT; JURJEVEC, JURJEVEC 11; rođ. 29.08.1964; OIB: 19910005835; M
12. ŽELJKO KRANJČEC; HRVAT; ČRET, ČRET 118; rođ. 30.01.1985; OIB: 80024843551; M
13. MARKO HUZAK; HRVAT; HRŠAK BREG, HRŠAK BREG 40/B; rođ. 22.04.1987; OIB: 96737561908; M
14. STJEPAN FUČKAR; HRVAT; VIČA SELA, VIČA SELA 35; rođ. 13.11.1955; OIB: 13238717284; M
15. DAVOR KRAMARIĆ; HRVAT; VIČA SELA, VIČA SELA 44/B; rođ. 27.11.1968; OIB: 89929496963; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/26
URBROJ: 2197/03-02-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

1.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZLATKO HORVAT, dr.vet.med.
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: dr.sc. DAMIR PLEČKO, dr.med.
3.HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: FRANJO BARIĆ
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositeljica liste: ANDREA KAPUSTA
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: VLADIMIR HUZAK, mr.sig.
6.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: NENAD ŠOŠTARKO

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/23
URBROJ: 2197/03-01-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

Kandidat:
VLADIMIR HUZAK, mr.sig.; HRŠAK BREG, HRŠAK BREG 40/B; rođ. 15.07.1961; OIB: 91190335827; M
Zamjenik kandidata:
MILAN ČANŽEK; JASENOVAC ZAGORSKI, JASENOVAC ZAGORSKI 15; rođ. 21.01.1964; OIB: 07040251163; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/24
URBROJ: 2197/03-01-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZLATKA HRŠAK, BOŽENA HRŠAK, JURICA HRŠAK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

Kandidat:
IVAN KOVAČIĆ, prof.pov.; KRAPINSKE TOPLICE, A. AUGUSTINČIĆA 19; rođ. 20.06.1978; OIB: 88204450946; M
Zamjenica kandidata:
KARMELITA PAVLIŠA, dipl.oec.; MATUROVEC, MATUROVEC 25/A; rođ. 13.05.1971; OIB: 20169809511; Ž
KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/22
URBROJ: 2197/03-01-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

Kandidat:
ERNEST SVAŽIĆ; KRAPINSKE TOPLICE, LJUDEVITA GAJA 82; rođ. 20.04.1968; OIB: 10227829051; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN ANTOLIĆ; ČRET, ČRET 25; rođ. 26.07.1956; OIB: 87946461128; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/25
URBROJ: 2197/03-01-13-1
KRAPINSKE TOPLICE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KRAPINSKE TOPLICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KRAPINSKE TOPLICE

1.Kandidat: VLADIMIR HUZAK, mr.sig.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: MILAN ČANŽEK
2.Kandidat: IVAN KOVAČIĆ, prof.pov.
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenica kandidata: KARMELITA PAVLIŠA, dipl.oec.
3.Kandidat: ERNEST SVAŽIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Zamjenik kandidata: MLADEN ANTOLIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Krapinske Toplice
KRUNOSLAV STJEPAN RAJAČIĆ

OPĆINA KUMROVEC
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/10
URBROJ: 2135-05-13-03-02
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KUMROVEC

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: MILIVOJ PREKRATIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILIVOJ PREKRATIĆ; HRVAT; DUGNJEVEC, DUGNJEVEC 13; rođ. 29.10.1963; OIB: 24346513780; M
2. IVICA BROZ; HRVAT; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 16; rođ. 12.05.1974; OIB: 90337346617; M
3. TOMICA BROZ; HRVAT; KLADNIK, KLADNIK 48; rođ. 25.10.1974; OIB: 98177144961; M
4. SUZANA MOGULJAK; HRVATICA; RAZVOR, RAZVOR 32; rođ. 24.07.1973; OIB: 25419921738; Ž
5. ALBIN GREBLIČKI; HRVAT; RAZDRTO TUHELJSKO, RAZDRTO TUHELJSKO 54; rođ. 23.01.1965; OIB: 43233673914; M
6. HRVOJE BEDENIKOVIĆ; HRVAT; KUMROVEC, ULICA PLEŠIVICA 11; rođ. 14.11.1969; OIB: 37476001811; M
7. SVETLANA ŽUPANIĆ; HRVATICA; VELINCI, VELINCI 16; rođ. 12.10.1972; OIB: 29197570101; Ž
8. ZVONKO ŽUPANIĆ; HRVAT; DONJI ŠKRNIK, DONJI ŠKRNIK 62; rođ. 18.06.1971; OIB: 10384500645; M
9. JOSIP PREKRATIĆ; HRVAT; DUGNJEVEC, DUGNJEVEC 13; rođ. 06.01.1993; OIB: 77265645734; M
10. MLADEN PEČNIK; HRVAT; KUMROVEC, ULICA PLEŠIVICA 1; rođ. 26.01.1963; OIB: 37661930893; M
11. NIKOLA ŠKVORC; HRVAT; RAVNO BREZJE, RAVNO BREZJE 26; rođ. 15.03.1991; OIB: 73461744668; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/10
URBROJ: 2135-05-13-03-01
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KUMROVEC

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ROBERT ŠPLAJT

Kandidatkinje/kandidati:
1. ROBERT ŠPLAJT; HRVAT; RAZVOR, RAZVOR 15; rođ. 29.10.1977; OIB: 22579371086; M
2. MARIO LONČAR; HRVAT; RAZVOR, RAZVOR 39; rođ. 06.12.1968; OIB: 47013096771; M
3. VILIM ŽUPANIĆ; HRVAT; KUMROVEC, LONČAROV PUT 12; rođ. 30.03.1977; OIB: 64128195829; M
4. VALENTINA BERC; HRVATICA; KLADNIK, KLADNIK 36; rođ. 08.01.1987; OIB: 15145461066; Ž
5. BOŽO IVEKOVIĆ; HRVAT; RAVNO BREZJE, RAVNO BREZJE 75/A; rođ. 06.07.1970; OIB: 11215943097; M
6. MLADEN CVETKO; HRVAT; RAVNO BREZJE, RAVNO BREZJE 12/A; rođ. 09.03.1971; OIB: 80756810407; M
7. DANIJELA LONČAR; HRVATICA; RAZVOR, RAZVOR 39; rođ. 28.01.1992; OIB: 00688436629; Ž
8. IVAN FIKET; HRVAT; RISVICA, RISVICA 53; rođ. 29.06.1990; OIB: 80450075098; M
9. MARKO LONČAR; HRVAT; RAZVOR, RAZVOR 57; rođ. 18.06.1986; OIB: 97680878968; M
10. PETRA TOMAŠINJAK ŠPLAJT; HRVATICA; RAZVOR, RAZVOR 15; rođ. 15.10.1982; OIB: 98423370843; Ž
11. DENIS SPORIŠ; HRVAT; KLADNIK, KLADNIK 3; rođ. 08.08.1993; OIB: 90564594871; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/10
URBROJ: 2135-05-13-03-03
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KUMROVEC

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DRAGUTIN ULAMA

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGUTIN ULAMA; HRVAT; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 52; rođ. 23.10.1970; OIB: 83178881967; M
2. SREČKO BLAŽIČKO; HRVAT; RISVICA, RISVICA 15/A; rođ. 01.12.1953; OIB: 86890267576; M
3. LIDIJA BAN ŽUPANIĆ; HRVATICA; RAZVOR, RAZVOR 71; rođ. 27.09.1981; OIB: 45857333900; Ž
4. IVAN MIKŠA; HRVAT; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 6; rođ. 15.07.1950; OIB: 68191926799; M
5. HASAN BRKIĆ; BOŠNJAK; PODGORA, PODGORA 20; rođ. 20.01.1964; OIB: 37411832445; M
6. SAŠA BARDAK; HRVAT; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 1; rođ. 19.04.1983; OIB: 25451355588; M
7. DAVOR ŽUPANIĆ; HRVAT; DONJI ŠKRNIK, DONJI ŠKRNIK 15; rođ. 13.05.1976; OIB: 24602813094; M
8. BOJANA KRAJCAR; HRVATICA; KLADNIK, KLADNIK 56; rođ. 29.11.1981; OIB: 57506388835; Ž
9. ZVONKO SPORIŠ; HRVAT; DONJI ŠKRNIK, DONJI ŠKRNIK 74; rođ. 11.06.1966; OIB: 29141086397; M
10. VERA IVEKOVIĆ; HRVATICA; KUMROVEC, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 5; rođ. 18.06.1957; OIB: 12597359643; Ž
11. ĐURĐICA BRAČUN; HRVATICA; DUGNJEVEC, DUGNJEVEC 24; rođ. 03.11.1970; OIB: 35596171477; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/12
URBROJ: 2135-05-13-03-02
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KUMROVEC

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: MILIVOJ PREKRATIĆ
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: ROBERT ŠPLAJT
3.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DRAGUTIN ULAMA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/11
URBROJ: 2135-05-13-03-01
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KUMROVEC

Kandidat:
DRAGUTIN ULAMA; KUMROVEC, ULICA JOSIPA BROZA 52; rođ. 23.10.1970; OIB: 83178881967; M
Zamjenik kandidata:
ŽELIMIR VLAISAVLJEVIĆ; KUMROVEC, LONČAROV PUT 17; rođ. 07.04.1981; OIB: 06350167512; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE KUMROVEC
KLASA: 013-05/13-01/12
URBROJ: 2135-05-13-03-01
KUMROVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine KUMROVEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE KUMROVEC

1.Kandidat: DRAGUTIN ULAMA
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: ŽELIMIR VLAISAVLJEVIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Kumrovec JASMINA RICIJAŠ

OPĆINA LOBOR
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-22
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: ERVIN MARTINUŠ, mag.ing.agr.

Kandidatkinje/kandidati:
1.ERVIN MARTINUŠ, mag.ing.agr.; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 20; rođ. 27.06.1976; OIB: 12781723363; M
2.ZVONIMIR HUBAK; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 2; rođ. 03.12.1962; OIB: 65328904410; M
3.ZORAN POŽGAJ; HRVAT; MARKUŠBRIJEG, MARKUŠBRIJEG 133; rođ. 01.04.1975; OIB: 48584095476; M
4.JOSIP HORVAT; HRVAT; VELIKA PETROVAGORSKA, VELIKA PETROVAGORSKA 37; rođ. 16.02.1960; OIB: 57359680586; M
5.VLADIMIR MATEJAŠ, prof.; HRVAT; LOBOR, ULICA MATIJE GUPCA 25; rođ. 29.01.1977; OIB: 01664289620; M
6.VLADIMIR PLANCUTIĆ; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 121; rođ. 16.01.1956; OIB: 76956951109; M
7.BRANKO ŠALA; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 45; rođ. 15.05.1959; OIB: 23339095625; M
8.MIROSLAV SMETIŠKO, bacc.oecc; HRVAT; VELIKA PETROVAGORSKA, VELIKA PETROVAGORSKA 18; rođ. 13.02.1989; OIB: 14950620842; M
9.MIRKO MARTINUŠ, bacc.ing.agr.; HRVAT; LOBOR, TRG SVETE ANE 10; rođ. 22.12.1987; OIB: 33747051795; M
10.TOMISLAV HUBAK; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 2; rođ. 02.03.1993; OIB: 15450448723; M
11.LUKA ĐUKEZ; HRVAT; MARKUŠBRIJEG, MARKUŠBRIJEG 127/F; rođ. 06.08.1986; OIB: 79538146936; M
12.ZLATKO TUŠEK; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 156; rođ. 28.03.1953; OIB: 27067607662; M
13.BOŽIDAR LABAŠ; HRVAT; STARI GOLUBOVEC, STARI GOLUBOVEC 85/G; rođ. 07.10.1955; OIB: 89213691697; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-23
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: BOŽIDAR MARKUŠ

Kandidatkinje/kandidati:
1.BOŽIDAR MARKUŠ; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 29; rođ. 01.01.1947; OIB: 54330804426; M
2.NATAŠA BRLEČIĆ; HRVATICA; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 33; rođ. 04.05.1966; OIB: 25146633355; Ž
3.DANIJEL ŠUTI; HRVAT; LOBOR, PEČINSKA ULICA 12; rođ. 27.06.1948; OIB: 30131072291; M
4.MLADEN MIKAC; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 144/A; rođ. 08.10.1971; OIB: 60544074506; M
5.VLADIMIR KOVAČIĆ; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 138; rođ. 16.09.1954; OIB: 69094580869; M
6.IVAN FEREK; HRVAT; LOBOR, ULICA MATIJE GUPCA 6; rođ. 08.10.1953; OIB: 41782776653; M
7.BOŽIDAR ŠUTI; HRVAT; LOBOR, PEČINSKA ULICA 15; rođ. 21.12.1961; OIB: 77745896044; M
8.MIRKO MIKAC; HRVAT; VELIKA PETROVAGORSKA, VELIKA PETROVAGORSKA 22; rođ. 07.08.1978; OIB: 84515019078; M
9.PAULA BENKOVIĆ; HRVATICA; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 112; rođ. 14.02.1994; OIB: 29947759028; Ž
10.MARIO MENDEK; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 146; rođ. 20.01.1977; OIB: 39358122001; M
11.MARIO GREGURIĆ; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 151; rođ. 17.04.1990; OIB: 69936041824; M
12.ZLATKO BRLEČIĆ; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 38; rođ. 01.04.1963; OIB: 95773517495; M
13.ZLATKO VLAHEK; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 44/B; rođ. 07.03.1959; OIB: 77127330229; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-20
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: JOSIP JAJTIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1.JOSIP JAJTIĆ; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 43/A; rođ. 01.01.1949; OIB: 76735955063; M
2.JOSIP LEVAK; HRVAT; PETROVA GORA, PETROVA GORA 165; rođ. 30.08.1952; OIB: 04208164180; M
3.DAMIR ZGAZIVODA; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 71/ 001; rođ. 17.04.1976; OIB: 01603554301; M
4.JASMINA BENČIĆ; HRVATICA; LOBOR, PEČINSKA ULICA 6; rođ. 17.06.1972; OIB: 16094617607; Ž
5.STJEPAN ZGAZIVODA; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 63; rođ. 06.11.1956; OIB: 32485411834; M
6.IVAN RIHTARIĆ; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 114; rođ. 11.02.1954; OIB: 82711339573; M
7.JOSIP RIZMAN; HRVAT; VINIPOTOK, VINIPOTOK 64; rođ. 26.08.1985; OIB: 96649206404; M
8.MARIO KESAK; HRVAT; LOBOR, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 1; rođ. 30.03.1987; OIB: 10754187906; M
9.SLAVKO LUKAVEČKI; HRVAT; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 46/A; rođ. 24.07.1959; OIB: 24883900487; M
10.KREŠO FEREK; HRVAT; LOBOR, ULICA MATIJE GUPCA 6; rođ. 15.01.1975; OIB: 56588161996; M
11.DRAGUTIN BEHIN; HRVAT; STARI GOLUBOVEC, STARI GOLUBOVEC 75/A; rođ. 14.02.1954; OIB: 50866683294; M
12.MARTIN RIHTARIĆ; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 114; rođ. 22.03.1988; OIB: 84426463102; M
13.JELENA RIHTARIĆ; HRVATICA; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 114; rođ. 28.03.1987; OIB: 49885046540; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-21
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: IVAN HORVAT

Kandidatkinje/kandidati:
1.IVAN HORVAT; HRVAT; LOBOR, ULICA FRANJE HORVATA KIŠA 4; rođ. 10.03.1983; OIB: 08815229473; M
2.KRUNOSLAV GOČEN; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 48; rođ. 12.01.1982; OIB: 12835047430; M
3.TOMO VRLEC; HRVAT; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 47; rođ. 21.01.1975; OIB: 45745407004; M
4.MATEA MATEJAŠ; HRVATICA; LOBOR, ULICA AUGUSTA ŠENOE 3; rođ. 27.09.1989; OIB: 43842756189; Ž
5.MARIO MARTINUŠ; HRVAT; LOBOR, TRG SVETE ANE 12; rođ. 13.08.1976; OIB: 13198830982; M
6.JASMINA MATEJAŠ KEREP; HRVATICA; LOBOR, ULICA AUGUSTA ŠENOE 3; rođ. 27.04.1988; OIB: 72546467242; Ž
7.MIRON JAJTIĆ; HRVAT; MARKUŠBRIJEG, MARKUŠBRIJEG 127/G; rođ. 06.01.1982; OIB: 76885612500; M
8.VALENTINA VRLEC; HRVATICA; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 47; rođ. 15.09.1976; OIB: 83094096233; Ž
9.ANDREJA HORVAT; HRVATICA; LOBOR, ULICA FRANJE HORVATA KIŠA 4; rođ. 10.06.1979; OIB: 53625250143; Ž
10.KRISTIJAN BEZAK; HRVAT; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 36; rođ. 15.03.1978; OIB: 35169515118; M
11.IVANČICA GOČEN; HRVATICA; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 48; rođ. 15.05.1979; OIB: 69413581416; Ž
12.VJEKOSLAV KEREP; HRVAT; LOBOR, TRG SVETE ANE 8; rođ. 02.08.1981; OIB: 88591667138; M
13.MARTINA BALIĆ; HRVATICA; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 50; rođ. 03.02.1986; OIB: 73520072634; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-24
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE LOBOR

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: ERVIN MARTINUŠ, mag.ing.agr.
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: BOŽIDAR MARKUŠ
3.HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: JOSIP JAJTIĆ
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: IVAN HORVAT

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-17
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaLJUBICA JEMBRIH, JOSIP JAJTIĆ, ŽELJKO JEMBRIH, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE LOBOR

Kandidat:
ŽELJKO JAJTIĆ; VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC LOBORSKI 43/A; rođ. 07.10.1970; OIB: 02395608004; M
Zamjenik kandidata:
BRANKO MUTAK; PETROVA GORA, PETROVA GORA 9/A; rođ. 25.01.1979; OIB: 74105439988; M
KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-19
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE LOBOR

Kandidat:
BOŽIDAR MARKUŠ; ZAVRŠJE LOBORSKO, ZAVRŠJE LOBORSKO 29; rođ. 01.01.1947; OIB: 54330804426; M
Zamjenica kandidata:
NATAŠA BRLEČIĆ; LOBOR, ZAGREBAČKA ULICA 33; rođ. 04.05.1966; OIB: 25146633355; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-18
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, odlučujući o prijedlogu predlagateljaHRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE LOBOR

Kandidat:
ANDRIJA SMETIŠKO; VELIKA PETROVAGORSKA, VELIKA PETROVAGORSKA 18; rođ. 09.03.1963; OIB: 53272794039; M
Zamjenik kandidata:
DRAGUTIN ADANIĆ; MARKUŠBRIJEG, MARKUŠBRIJEG 127/B; rođ. 13.11.1971; OIB: 69522939984; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE LOBOR
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/05-13-20
LOBOR, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine LOBOR, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE LOBOR

1.Kandidat: ŽELJKO JAJTIĆ
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: BRANKO MUTAK
2.Kandidat: BOŽIDAR MARKUŠ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenica kandidata: NATAŠA BRLEČIĆ
3.Kandidat: ANDRIJA SMETIŠKO
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: DRAGUTIN ADANIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Lobor JOSIP ŠALA

OPĆINA MAČE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN SOKOLIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN SOKOLIĆ; HRVAT; VUKANCI, VUKANCI 59; rođ. 23.06.1961; OIB: 76214162833; M
2. ZVONKO SREČIĆ; HRVAT; MAČE, MAČE 161; rođ. 22.03.1953; OIB: 73182641438; M
3. NIKOLA LIHTAR; HRVAT; MAČE, MAČE 133; rođ. 10.04.1943; OIB: 16102112745; M
4. JELENA GALIC; HRVATICA; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 87; rođ. 12.08.1988; OIB: 10779008401; Ž
5. ALOJZ BILJAK; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 24/A; rođ. 20.03.1956; OIB: 56095635825; M
6. STJEPAN ŠPOLJAR; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 37/A; rođ. 05.12.1967; OIB: 01010495504; M
7. JOSIP HERCEG; HRVAT; MAČE, MAČE 55; rođ. 02.01.1948; OIB: 36044933676; M
8. DAMIR VARGA; HRVAT; MAČE, MAČE 160/A; rođ. 11.10.1986; OIB: 01763370311; M
9. MLADEN TUŠKAN; HRVAT; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 4/A; rođ. 03.05.1947; OIB: 39203700316; M
10. VESNA PETANJEK; HRVATICA; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 87/A; rođ. 30.03.1964; OIB: 99446776626; Ž
11. IVAN ANDROIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 22; rođ. 08.01.1958; OIB: 48351566192; M
12. MAGDALENA PAVLAKOVIĆ; HRVATICA; MAČE, MAČE 164; rođ. 03.01.1990; OIB: 69723022410; Ž
13. MARIJA KOCIJAN; HRVATICA; MAČE, MAČE 168/B; rođ. 07.06.1956; OIB: 60040237901; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: STJEPAN ANDROIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN ANDROIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 12/B; rođ. 28.07.1969; OIB: 05801940529; M
2. ŽELJKO KROFLIN; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 11; rođ. 29.11.1963; OIB: 91557804655; M
3. KREŠO TRČAK; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 77; rođ. 01.06.1964; OIB: 27142344838; M
4. BOŽIDAR HABULIN; HRVAT; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 3; rođ. 23.12.1979; OIB: 36222051749; M
5. PERO VRBEK; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 6; rođ. 09.09.1964; OIB: 28062169917; M
6. VALENTINA BODALEC; HRVATICA; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 12; rođ. 07.02.1987; OIB: 54738568410; Ž
7. FRANJO SEDAK; HRVAT; MAČE, MAČE 158; rođ. 30.09.1966; OIB: 35721058529; M
8. DAMIR ŠPOLJAR; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 44; rođ. 19.11.1971; OIB: 83797752093; M
9. MIROSLAV FEREK; HRVAT; MAČE, MAČE 79/A; rođ. 01.08.1980; OIB: 34901281918; M
10. MARIO CERČIĆ; HRVAT; MALI KOMOR, MALI KOMOR 39/A; rođ. 13.12.1973; OIB: 00037345991; M
11. ŽELJKO BOBINEC; HRVAT; MAČE, MAČE 94; rođ. 20.06.1954; OIB: 10596696405; M
12. ZLATKO HERCEG; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 30/A; rođ. 08.10.1965; OIB: 30377409617; M
13. JOSIP HEREK; HRVAT; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 61/B; rođ. 30.01.1972; OIB: 03171895323; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

 REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec

Kandidatkinje/kandidati:
1. VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec; HRVATICA; PERŠAVES, PERŠAVES 46/B; rođ. 13.11.1983; OIB: 72719429739; Ž
2. mr.sc. ZDRAVKO TKALEC; HRVAT; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 18/E; rođ. 18.08.1957; OIB: 03274462681; M
3. IVAN HERCEG; HRVAT; MAČE, MAČE 154/A; rođ. 11.06.1959; OIB: 54359367892; M
4. DEAN HORVAT; HRVAT; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 15/A; rođ. 30.11.1988; OIB: 07434123391; M
5. ZDRAVKA MUTAK; HRVATICA; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 2; rođ. 09.10.1946; OIB: 33216762449; Ž
6. ROBERT KIPA; HRVAT; MAČE, MAČE 154; rođ. 10.08.1990; OIB: 01971893302; M
7. LADISLAV JAMBREKOVIĆ; HRVAT; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 24; rođ. 24.04.1981; OIB: 98391601724; M
8. MIRJANA SEDLAR; HRVATICA; VUKANCI, VUKANCI 13; rođ. 09.04.1974; OIB: 64188867485; Ž
9. DRAGO KNOK; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 102/A; rođ. 26.02.1977; OIB: 59198901588; M
10. NEVENKO HORVAT; HRVAT; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 15/A; rođ. 05.03.1966; OIB: 72639128286; M
11. ANDRIJA TRČAK; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 13; rođ. 05.01.1938; OIB: 39136529502; M
12. JOSIP LIHTAR; HRVAT; VELIKI BUKOVEC, VELIKI BUKOVEC 21; rođ. 02.03.1947; OIB: 84142641821; M
13. ZDRAVKO BENČIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 46/B; rođ. 13.09.1953; OIB: 59477989118; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: VLADIMIR BABIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR BABIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 120/A; rođ. 04.07.1959; OIB: 70196891029; M
2. FRANJO SPEVEC; HRVAT; VUKANCI, VUKANCI 79; rođ. 14.05.1952; OIB: 56848688871; M
3. JOSIP KNOK; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 102; rođ. 23.04.1964; OIB: 05241262293; M
4. DARKO SINKOVIĆ; HRVAT; MAČE, MAČE 169/A; rođ. 27.08.1969; OIB: 15302714023; M
5. IVAN PTIČAR; HRVAT; MAČE, MAČE 76; rođ. 26.07.1951; OIB: 47465547344; M
6. SUZANA PETRIĆ; HRVATICA; MALI BUKOVEC, MALI BUKOVEC 43; rođ. 11.05.1980; OIB: 26566298599; Ž
7. BORIS FOLNOVIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 96; rođ. 09.07.1958; OIB: 43709226071; M
8. JOSIP ŠČAPEC; HRVAT; DELKOVEC, DELKOVEC 18/ 1; rođ. 16.05.1966; OIB: 36177972857; M
9. STJEPAN BEGEDIN; HRVAT; DELKOVEC, DELKOVEC 39; rođ. 09.07.1970; OIB: 65161672375; M
10. VLADO BUJAN; HRVAT; FRKULJEVEC PERŠAVEŠKI, FRKULJEVEC PERŠAVESKI 12/A; rođ. 19.05.1989; OIB: 83220507233; M
11. ŽELJKA ŠČAPEC; HRVATICA; DELKOVEC, DELKOVEC 28; rođ. 30.06.1975; OIB: 95151630131; Ž
12. IVICA BABIĆ; HRVAT; PERŠAVES, PERŠAVES 102/F; rođ. 16.03.1979; OIB: 57806846337; M
13. JOSIP ŠČAPEC; HRVAT; DELKOVEC, DELKOVEC 16; rođ. 06.02.1984; OIB: 00687404048; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-46
MAČE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MAČE

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN SOKOLIĆ
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: STJEPAN ANDROIĆ
3.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec
4.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: VLADIMIR BABIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

Kandidat:
VLADIMIR BABIĆ; PERŠAVES, PERŠAVES 120/A; rođ. 04.07.1959; OIB: 70196891029; M
Zamjenik kandidata:
DARKO SINKOVIĆ; MAČE, MAČE 169/A; rođ. 27.08.1969; OIB: 15302714023; M

Predlagatelj:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

Kandidatkinja:
VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec; PERŠAVES, PERŠAVES 46/B; rođ. 13.11.1983; OIB: 72719429739; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
mr.sc. ZDRAVKO TKALEC; VELIKI KOMOR, VELIKI KOMOR 18/E; rođ. 18.08.1957; OIB: 03274462681; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

Kandidat:
MLADEN SEDAK-BENČIĆ; MAČE, MAČE 88/A; rođ. 17.12.1959; OIB: 82167028889; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN ANDROIĆ; PERŠAVES, PERŠAVES 12/B; rođ. 28.07.1969; OIB: 05801940529; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

Kandidat:
STJEPAN SOKOLIĆ; VUKANCI, VUKANCI 59; rođ. 23.06.1961; OIB: 76214162833; M
Zamjenik kandidata:
ZVONKO SREČIĆ; MAČE, MAČE 161; rođ. 22.03.1953; OIB: 73182641438; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA
 
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MAČE
KLASA: 013-01/13-01/01
URBROJ: 2211/06-13-45
MAČE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MAČE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MAČE

1.Kandidat: VLADIMIR BABIĆ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: DARKO SINKOVIĆ
2.Kandidatkinja: VALENTINA BENČIĆ, bacc.oec
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidatkinje: mr.sc. ZDRAVKO TKALEC
3.Kandidat: MLADEN SEDAK-BENČIĆ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: STJEPAN ANDROIĆ
4.Kandidat: STJEPAN SOKOLIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: ZVONKO SREČIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mače ALBINA TISANIĆ-GRZELJA

OPĆINA MARIJA BISTRICA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-8
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: NEDELJKO BRZAJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. NEDELJKO BRZAJ; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 57; rođ. 19.07.1970; OIB: 08518247771; M
2. MARIO ŠALAMUN; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 95; rođ. 31.08.1981; OIB: 24847928643; M
3. MLADEN ČEFKO; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 168; rođ. 20.12.1970; OIB: 81709294641; M
4. IVAN GABUD; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 12/A; rođ. 26.02.1960; OIB: 84293155064; M
5. ZDRAVKO PRUGOVEČKI; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 137; rođ. 27.03.1966; OIB: 28283964460; M
6. JOSIP PRUGOVEČKI; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 126/B; rođ. 23.12.1991; OIB: 23850661985; M
7. JASMINA PETRIC; HRVATICA; PODGRAĐE, PODGRAĐE 63; rođ. 14.08.1974; OIB: 25813748011; Ž
8. BRANKA TOTOVIĆ; HRVATICA; PODGRAĐE, PODGRAĐE 76/A; rođ. 22.06.1958; OIB: 93890369487; Ž
9. KRUNO PRLIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 202; rođ. 16.01.1990; OIB: 35114864886; M
10. IVAN KLEMAR; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 82; rođ. 31.10.1981; OIB: 28969777759; M
11. ŽELJKO PISK; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 78; rođ. 25.11.1959; OIB: 25057245203; M
12. BOŽIDAR GABUD; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 54; rođ. 15.01.1970; OIB: 04288954030; M
13. IVICA TOMORAD; HRVAT; PODGRAĐE, PODGRAĐE 18/B; rođ. 15.04.1989; OIB: 80648493719; M
14. MARTIN JELEČKI; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 121/E; rođ. 05.08.1994; OIB: 89638351615; M
15. MARIO ŠVALJEK; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 7/C; rođ. 30.09.1977; OIB: 15241631818; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-6
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: JOSIP MILIČKI ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP MILIČKI, ing.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 8; rođ. 21.09.1969; OIB: 94645315646; M
2. DUBRAVKA BARTOLOVIĆ; HRVATICA; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 191/A; rođ. 16.05.1974; OIB: 78092884557; Ž
3. TEODOR ŠVALJEK, ing.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 94; rođ. 05.03.1973; OIB: 19065783699; M
4. JOSIP DOLČIĆ, prof.; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 219; rođ. 29.10.1985; OIB: 72205639410; M
5. DUBRAVKA BOC, mag.oecc; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 281; rođ. 29.10.1975; OIB: 40716165010; Ž
6. SANJA KOVAČIĆ, dr.sc.; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, GORNJOSELSKA ULICA 2; rođ. 03.03.1970; OIB: 70299584170; Ž
7. IGNAC BABIĆ; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 47/ 001; rođ. 30.11.1954; OIB: 75217509800; M
8. NIKOLA MEŠTROVIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 69/C; rođ. 01.12.1989; OIB: 09989680096; M
9. ŽELJKO NOVAK, dipl.ing.šum; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 63; rođ. 05.03.1965; OIB: 09479160867; M
10. STJEPAN GORIČKI; HRVAT; PODGRAĐE, PODGRAĐE 67; rođ. 04.04.1974; OIB: 94967535786; M
11. ZLATKO IVAK; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 80; rođ. 26.02.1973; OIB: 62721069591; M
12. MILAN HRASTOVIĆ; HRVAT; LAZ STUBIČKI, LAZ STUBIČKI 69/A; rođ. 19.10.1984; OIB: 62145977309; M
13. ŽELJKO JAKOPEC; HRVAT; SELNICA, SELNICA 144; rođ. 18.09.1965; OIB: 59080223208; M
14. ŽELJKO PUGAR; HRVAT; POLJANICA BISTRIČKA, POLJANICA BISTRIČKA 82; rođ. 25.07.1959; OIB: 35468104326; M
15. JOSIP KRAJAČIĆ; HRVAT; SELNICA, SELNICA 191; rođ. 06.01.1927; OIB: 11188691449; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-10
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: IVAN PALANOVIĆ ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN PALANOVIĆ, ing.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, ŠOPĆEV PROLAZ 16/A; rođ. 25.03.1958; OIB: 66957633869; M
2. JURICA MITREČIĆ, upr.pr.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 47; rođ. 19.04.1983; OIB: 56085496039; M
3. VLADO LESKOVAR; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 155; rođ. 20.07.1961; OIB: 80438586903; M
4. STJEPAN GABUD; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 34; rođ. 16.12.1948; OIB: 20487359101; M
5. MARINKO MICAK, prof.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, ŠOPĆEV PROLAZ 12; rođ. 10.09.1967; OIB: 78756310514; M
6. DEAN BAHMET; HRVAT; PODGRAĐE, PODGRAĐE 34/A; rođ. 16.02.1976; OIB: 29816240866; M
7. ZVONIMIR JELEČKI; HRVAT; POLJANICA BISTRIČKA, POLJANICA BISTRIČKA 19; rođ. 06.10.1962; OIB: 74857447890; M
8. ANITA GABUD; HRVATICA; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 34; rođ. 10.05.1992; OIB: 21244758663; Ž
9. MLADEN MARŠIĆ; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 80; rođ. 12.12.1954; OIB: 69251144769; M
10. IVAN KUK; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 69/A; rođ. 29.07.1955; OIB: 71589885116; M
11. JURAJ PTIĆ; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 270; rođ. 15.11.1964; OIB: 20109737059; M
12. ŠTEFICA KRALJ; HRVATICA; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 8; rođ. 18.12.1969; OIB: 07134893422; Ž
13. DRAŽEN MIKUŠ, ing.; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 272/D; rođ. 08.04.1976; OIB: 71226028014; M
14. JOSIP ČEHKO; HRVAT; SELNICA, SELNICA 226; rođ. 30.09.1982; OIB: 41465155210; M
15. SUZANA ŠILTIĆ; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, ZAGREBAČKA ULICA 5; rođ. 22.08.1962; OIB: 63834460305; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-5
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: STJEPAN MEŠTROVIĆ dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN MEŠTROVIĆ, dipl.ing.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 47/C; rođ. 05.09.1968; OIB: 25321564659; M
2. JELENA HOIĆ TKALEC, ing.san.; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 177; rođ. 18.03.1983; OIB: 44506255968; Ž
3. ŽELJKO KAMENAR; HRVAT; SELNICA, SELNICA 80; rođ. 20.10.1959; OIB: 70862661782; M
4. KRISTINA MEŠTROVIĆ; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 134; rođ. 28.01.1980; OIB: 08674162734; Ž
5. IVAN MEŠTROVIĆ; HRVAT; SELNICA, SELNICA 134; rođ. 08.03.1969; OIB: 12551283474; M
6. BOJAN TKALEC, dipl.oec.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 177; rođ. 16.08.1983; OIB: 66031703206; M
7. JOSIP ČUKMAN; HRVAT; SELNICA, SELNICA 155; rođ. 25.10.1948; OIB: 69504869207; M
8. NIKOLA KUŠIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 141/F; rođ. 25.11.1988; OIB: 01279009960; M
9. STJEPAN PRUGOVEČKI; HRVAT; MARIJA BISTRICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 28; rođ. 17.10.1967; OIB: 99300419648; M
10. ŽELJKA HOIĆ; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 177; rođ. 14.05.1962; OIB: 80386981453; Ž
11. KATARINA JAKOPEC; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 144; rođ. 08.09.1993; OIB: 53369254974; Ž
12. MATIJA KLEMAR; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 84; rođ. 07.11.1989; OIB: 04709491572; M
13. VLASTA HABAZIN; HRVATICA; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 39; rođ. 30.05.1970; OIB: 92053797197; Ž
14. JURAJ KUŠT; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 87; rođ. 31.03.1956; OIB: 77874817438; M
15. MARIJA HOIĆ; HRVATICA; SELNICA, SELNICA 177; rođ. 10.07.1986; OIB: 79471420370; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-7
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN MUHEK dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN MUHEK, dipl.ing.; HRVAT; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 18; rođ. 06.12.1954; OIB: 47115569656; M
2. DRAGICA DIJANIĆ; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, ZAGREBAČKA ULICA 21; rođ. 25.10.1949; OIB: 56421856053; Ž
3. BRANIMIRA GLAVICA; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 129; rođ. 27.11.1975; OIB: 75618795313; Ž
4. DAMIR MILOŠIĆ, mag.oecc; HRVAT; SELNICA, SELNICA 21; rođ. 08.03.1975; OIB: 37437508288; M
5. IVAN BERTOVIĆ; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 44; rođ. 13.09.1954; OIB: 27745411304; M
6. MLADEN MICAK, dipl.ing.; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 69/A; rođ. 18.01.1978; OIB: 46794760066; M
7. KATICA HABAZIN, dr.vet.med.; HRVATICA; MARIJA BISTRICA, STUBIČKA CESTA 47; rođ. 31.10.1958; OIB: 88145270361; Ž
8. MARIJAN SEMPER; HRVAT; GLOBOČEC, GLOBOČEC 4/C; rođ. 13.07.1961; OIB: 88786762822; M
9. MARTINA JELEČKI, dipl.soc.rad.; HRVATICA; GLOBOČEC, GLOBOČEC 45/A; rođ. 18.08.1983; OIB: 85481293270; Ž
10. IVAN MESAR; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 129; rođ. 28.01.1956; OIB: 27018176829; M
11. DRAGUTIN HABAZIN; HRVAT; POLJANICA BISTRIČKA, POLJANICA BISTRIČKA 243/A; rođ. 06.10.1959; OIB: 34489317636; M
12. ZLATA BOGOVIĆ; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 2; rođ. 25.11.1929; OIB: 11207996688; Ž
13. VIŠESLAV ĆUK, dr.sc.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 88; rođ. 20.02.1963; OIB: 76004345418; M
14. MLADEN GABUD; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 32; rođ. 20.05.1980; OIB: 61616899807; M
15. IVAN FLEGAR, ing.; HRVAT; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 21; rođ. 28.07.1952; OIB: 64045797529; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-9
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ZVONKO ŽUPANIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZVONKO ŽUPANIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 103; rođ. 17.11.1948; OIB: 57516180255; M
2. ŽARKO MEZAK, dr.med.; HRVAT; SELNICA, SELNICA 84; rođ. 24.06.1961; OIB: 74919831139; M
3. ZVONKO HABAZIN; HRVAT; POLJANICA BISTRIČKA, POLJANICA BISTRIČKA 181; rođ. 21.08.1965; OIB: 06917412638; M
4. MARIJAN BUTKO; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 24; rođ. 23.04.1967; OIB: 18571651741; M
5. STJEPAN BUKVIĆ; HRVAT; SELNICA, SELNICA 39; rođ. 02.07.1964; OIB: 04827751733; M
6. MATO VAJDIĆ; HRVAT; SELNICA, SELNICA 1; rođ. 06.11.1950; OIB: 81817786375; M
7. STJEPAN DUK; HRVAT; PODGRAĐE, PODGRAĐE 82/A; rođ. 17.01.1967; OIB: 01072967273; M
8. STJEPAN DIJANIĆ; HRVAT; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 17/ 001; rođ. 28.05.1955; OIB: 92380589141; M
9. MLADEN MIKETIĆ; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 61; rođ. 05.12.1959; OIB: 76270699054; M
10. ZVONIMIR KUREŠIĆ; HRVAT; TUGONICA, TUGONICA 58/I; rođ. 10.03.1958; OIB: 10329095894; M
11. ŠTEFICA BRKO; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 273; rođ. 10.06.1984; OIB: 68755464198; Ž
12. JOSIP PAVLOVIĆ; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 133; rođ. 10.03.1963; OIB: 98102701724; M
13. MARIO LISAK; HRVAT; HUM BISTRIČKI, HUM BISTRIČKI 135; rođ. 10.06.1982; OIB: 01482024958; M
14. ZVONIMIR MEZAK; HRVAT; SELNICA, SELNICA 84; rođ. 08.06.1932; OIB: 36569892741; M
15. IVANA BRKO; HRVATICA; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 273; rođ. 03.08.1993; OIB: 40367762387; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-12
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MARIJA BISTRICA

1. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: NEDELJKO BRZAJ
2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: JOSIP MILIČKI ing.
3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: IVAN PALANOVIĆ ing.
4. HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: STJEPAN MEŠTROVIĆ dipl.ing.
5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: STJEPAN MUHEK dipl.ing.
6. ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ZVONKO ŽUPANIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-3
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

Kandidat:
NEDELJKO BRZAJ; MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA CESTA 57; rođ. 19.07.1970; OIB: 08518247771; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN ČEFKO; TUGONICA, TUGONICA 168; rođ. 20.12.1970; OIB: 81709294641; M
Predlagatelj:
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-1
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

Kandidat:
JOSIP MILIČKI, ing.; MARIJA BISTRICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 8; rođ. 21.09.1969; OIB: 94645315646; M
Zamjenica kandidata:
DUBRAVKA BARTOLOVIĆ; LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 191/A; rođ. 16.05.1974; OIB: 78092884557; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-2
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

Kandidat:
STJEPAN MUHEK, dipl.ing.; PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE BISTRIČKO 18; rođ. 06.12.1954; OIB: 47115569656; M
Zamjenik kandidata:
KRISTIJAN OZIMEC; MARIJA BISTRICA, ZAGREBAČKA ULICA 23; rođ. 03.08.1980; OIB: 29599534852; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-4
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

Kandidat:
IVAN PALANOVIĆ, ing.; MARIJA BISTRICA, ŠOPĆEV PROLAZ 16/A; rođ. 25.03.1958; OIB: 66957633869; M
Zamjenik kandidata:
JURICA MITREČIĆ, upr.pr.; SELNICA, SELNICA 47; rođ. 19.04.1983; OIB: 56085496039; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MARIJA BISTRICA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/02-01-13-11
MARIJA BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MARIJA BISTRICA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MARIJA BISTRICA

1. Kandidat: NEDELJKO BRZAJ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Zamjenik kandidata: MLADEN ČEFKO
2. Kandidat: JOSIP MILIČKI, ing.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenica kandidata: DUBRAVKA BARTOLOVIĆ
3. Kandidat: STJEPAN MUHEK, dipl.ing.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: KRISTIJAN OZIMEC
4. Kandidat: IVAN PALANOVIĆ, ing.
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: JURICA MITREČIĆ, upr.pr.

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Marija Bistrica
MELITA MUSTAČ-KUREČIĆ

OPĆINA MIHOVLJAN
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-53
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MIHOVLJAN

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZLATKO BARTOLIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO BARTOLIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 167; rođ. 28.05.1963; OIB: 41496684507; M
2. mr. SILVESTAR VUČKOVIĆ, dr.vet.med.; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 136; rođ. 18.02.1966; OIB: 23029711654; M
3. ŽELJKO ČLEKOVIĆ; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 37/A; rođ. 25.07.1958; OIB: 64637747303; M
4. GORDANA NOVAK; HRVATICA; KUZMINEC, KUZMINEC 149/A; rođ. 28.08.1969; OIB: 29170539292; Ž
5. SLAVKO JEMBRIH; HRVAT; GREGUROVEC, GREGUROVEC 66/A; rođ. 27.04.1958; OIB: 14911986135; M
6. BRANKO BRKOVIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 49; rođ. 22.01.1950; OIB: 60976570608; M
7. JOSIP HERAK; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 261; rođ. 04.01.1953; OIB: 74357027247; M
8. FRANJO BABIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 50/A; rođ. 17.06.1969; OIB: 07252678035; M
9. ZDENKA KOS-TUŠEK; HRVATICA; GREGUROVEC, GREGUROVEC 29/B; rođ. 12.10.1951; OIB: 59506946423; Ž
10. VLADO KRALJ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 34/A; rođ. 08.12.1969; OIB: 14472781445; M
11. DARKO PUTAR; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 187; rođ. 08.09.1981; OIB: 82872408799; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

 REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-54
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MIHOVLJAN

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: DAVOR RAFAJ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVOR RAFAJ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 176/A; rođ. 17.05.1977; OIB: 62582507092; M
2. IVAN PAVLEKOVIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 35; rođ. 01.08.1957; OIB: 10463650433; M
3. IVAN ORAIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 190/A; rođ. 04.08.1975; OIB: 96924965324; M
4. SLOBODAN SAJKO; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 31; rođ. 25.05.1971; OIB: 74937812240; M
5. DAMIR VUČKOVIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 145/A; rođ. 28.05.1970; OIB: 96725762391; M
6. MARIO ILEKOVIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 264; rođ. 30.12.1985; OIB: 01652222998; M
7. MARIO SMETIŠKO; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 16; rođ. 30.11.1985; OIB: 96937060285; M
8. SLAVKO JEMBRIH; HRVAT; GREGUROVEC, GREGUROVEC 63; rođ. 21.12.1984; OIB: 30632378865; M
9. MATEJA ILEKOVIĆ; HRVATICA; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 196/B; rođ. 26.05.1990; OIB: 00373201272; Ž
10. FRANJO BLAŠKOVIĆ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 121/A; rođ. 22.12.1960; OIB: 48742676731; M
11. MARKO KLARIĆ; HRVAT; KUZMINEC, KUZMINEC 148; rođ. 03.03.1981; OIB: 07382020525; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-52
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MIHOVLJAN

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: KREŠIMIR VOJAKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. KREŠIMIR VOJAKOVIĆ; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 20; rođ. 07.12.1969; OIB: 83165833660; M
2. MATEJA SMETIŠKO; HRVATICA; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 15; rođ. 10.02.1991; OIB: 78456988389; Ž
3. IVICA PETRAČ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 72; rođ. 06.04.1978; OIB: 98573613644; M
4. BOŽIDAR BOBEK; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 28/A; rođ. 23.03.1970; OIB: 93477279603; M
5. LJILJANA ROGINIČ; HRVATICA; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 85; rođ. 27.08.1984; OIB: 30248863289; Ž
6. BOJAN PAKRAC; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 293/A; rođ. 06.07.1987; OIB: 30025109238; M
7. KARLO VOJAKOVIĆ; HRVAT; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 20; rođ. 04.11.1993; OIB: 57165528785; M
8. ŽELJKA SMETIŠKO; HRVATICA; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 15; rođ. 01.03.1970; OIB: 02789569607; Ž
9. MARIJO ROGINIČ; HRVAT; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 85; rođ. 28.12.1977; OIB: 95735181643; M
10. GORDANA VOJAKOVIĆ; HRVATICA; FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI, FRKULJEVEC MIHOVLJANSKI 20; rođ. 30.04.1974; OIB: 88617947758; Ž
11. SUZANA PAKRAC; HRVATICA; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 293/A; rođ. 16.03.1988; OIB: 43810459178; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA:013-01/13-01/02
URBROJ:2211/07-13-55
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE MIHOVLJAN

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: ZLATKO BARTOLIĆ
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: DAVOR RAFAJ
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: KREŠIMIR VOJAKOVIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-56
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MIHOVLJAN

Kandidat:
ZLATKO BARTOLIĆ; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 167; rođ. 28.05.1963; OIB: 41496684507; M
Zamjenik kandidata:
mr. SILVESTAR VUČKOVIĆ, dr.vet.med.; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 136; rođ. 18.02.1966; OIB: 23029711654; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA: 013-01/13-01/02
URBROJ: 2211/07-13-57
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MIHOVLJAN

Kandidat:
DAVOR RAFAJ; MIHOVLJAN, MIHOVLJAN 176/A; rođ. 17.05.1977; OIB: 62582507092; M
Zamjenik kandidata:
SLOBODAN SAJKO; KUZMINEC, KUZMINEC 31; rođ. 25.05.1971; OIB: 74937812240; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE MIHOVLJAN
KLASA:013-01/13-01/02
URBROJ:2211/07-13-58
MIHOVLJAN, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine MIHOVLJAN, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE MIHOVLJAN

1.Kandidat: ZLATKO BARTOLIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: mr. SILVESTAR VUČKOVIĆ, dr.vet.med.
2.Kandidat: DAVOR RAFAJ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidata: SLOBODAN SAJKO

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Mihovljan MARIJA KOS

OPĆINA NOVI GOLUBOVEC
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-109
NOVI GOLUBOVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: BORIS TUŠEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. BORIS TUŠEK; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 12/B; rođ. 30.11.1956; OIB: 77220325859; M
2. MLADEN KOS; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 20; rođ. 17.04.1962; OIB: 92387749431; M
3. JOSIP ZEBEC; HRVAT; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 11; rođ. 18.08.1965; OIB: 63855714676; M
4. MLADEN SOKOLIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 93; rođ. 10.08.1963; OIB: 22933139441; M
5. DARKO BISTROVIĆ; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 15/A; rođ. 11.02.1972; OIB: 94435960513; M
6. IVAN DELIJA; HRVAT; VETERNICA, VETERNICA 60; rođ. 02.11.1971; OIB: 64866598839; M
7. KRUNOSLAV BISTROVIĆ; HRVAT; OČURA, OČURA 8/B; rođ. 21.12.1986; OIB: 93105172254; M
8. ROBERT TRUNTIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 45; rođ. 06.11.1972; OIB: 15876920655; M
9. IRENA GROZDEK; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 77; rođ. 22.10.1989; OIB: 58129994730; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-110
NOVI GOLUBOVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: DARKO GORSKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO GORSKI; HRVAT; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 79; rođ. 30.01.1978; OIB: 30894009697; M
2. BRUNO BRKOVIĆ; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 2/A; rođ. 09.07.1988; OIB: 32967411213; M
3. JURICA VUGREK; HRVAT; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 4; rođ. 24.04.1988; OIB: 17015592526; M
4. ŽELJKA BUJANIĆ; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 7/C; rođ. 13.06.1988; OIB: 19446179829; Ž
5. VLADO TUŠEK; HRVAT; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 91; rođ. 20.07.1981; OIB: 51700715019; M
6. DEJAN KRESONJA; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 36/C; rođ. 09.11.1987; OIB: 37927361879; M
7. KREŠIMIR HORVAT; HRVAT; VETERNICA, VETERNICA 45; rođ. 23.09.1966; OIB: 70960703929; M
8. IVAN ŠRAJBEK; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 105; rođ. 01.11.1958; OIB: 85444543358; M
9. ANA FUNDA-GORSKI; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 79; rođ. 02.02.1986; OIB: 11181101858; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-111
NOVI GOLUBOVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: SLAVKO BELUŽIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. SLAVKO BELUŽIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 114; rođ. 08.10.1960; OIB: 19289083390; M
2. MLADEN GROZDEK; HRVAT; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 40; rođ. 15.03.1957; OIB: 90695807889; M
3. IVAN HUDIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 5; rođ. 09.06.1970; OIB: 61251557079; M
4. DRAGUTIN CULJAK; HRVAT; VETERNICA, VETERNICA 49; rođ. 18.12.1978; OIB: 84801184018; M
5. KREŠIMIR SOKOLIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 94/A; rođ. 20.04.1976; OIB: 61225794594; M
6. LJUBICA KRESONJA; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 55; rođ. 05.07.1965; OIB: 98040001406; Ž
7. ANITA ZEBEC; HRVATICA; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 11; rođ. 07.08.1990; OIB: 13454311708; Ž
8. DOMAGOJ ŠRAJBEK; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 105; rođ. 16.04.1984; OIB: 35362190884; M
9. SAŠA SOKOLIĆ; HRVAT; VELIKA VETERNIČKA, VELIKA VETERNIČKA 107; rođ. 26.04.1974; OIB: 56895884663; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-112
NOVI GOLUBOVEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: BORIS TUŠEK
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: DARKO GORSKI
3.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: SLAVKO BELUŽIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-106
NOVI GOLUBOVEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

Kandidat:
DARKO GORSKI; GORA VETERNIČKA, GORA VETERNIČKA 79; rođ. 30.01.1978; OIB: 30894009697; M
Zamjenik kandidata:
BRUNO BRKOVIĆ; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 2/A; rođ. 09.07.1988; OIB: 32967411213; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-107
NOVI GOLUBOVEC, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

Kandidat:
BORIS TUŠEK; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 12/B; rođ. 30.11.1956; OIB: 77220325859; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN BROZD; NOVI GOLUBOVEC, NOVI GOLUBOVEC 1/B; rođ. 05.01.1956; OIB: 70853565132; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE NOVI GOLUBOVEC
KLASA: 013-01/13-01/03
URBROJ: 2211/09-01-13-108
NOVI GOLUBOVEC, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine NOVI GOLUBOVEC, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE NOVI GOLUBOVEC

1.Kandidat: DARKO GORSKI
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: BRUNO BRKOVIĆ
2.Kandidat: BORIS TUŠEK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: STJEPAN BROZD

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Novi Golubovec BORNA PEŠEK

GRAD OROSLAVJE
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-1
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: IVAN TUĐA

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN TUĐA; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 78; rođ. 08.04.1965; OIB: 98057158409; M
2. DANKO PUŠĆENIK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 1; rođ. 15.06.1965; OIB: 13887274746; M
3. NENAD GOSPOČIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 275; rođ. 28.01.1973; OIB: 36479775433; M
4. JELICA SOJČ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 12; rođ. 21.03.1941; OIB: 87838672478; Ž
5. BOŽIDAR LEPČIN; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 23; rođ. 15.11.1968; OIB: 70194349701; M
6. JANKO KNEZIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 19; rođ. 06.12.1934; OIB: 33312222142; M
7. ZLATKO POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, DOLINSKA ULICA 10; rođ. 06.12.1955; OIB: 96633005224; M
8. AGATA CVITIĆ; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 167; rođ. 07.02.1988; OIB: 19414831738; Ž
9. ŽELJKO VUKOVIĆ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 119; rođ. 19.12.1963; OIB: 31860994029; M
10. ELIZABETA ŠKVORČEC; HRVATICA; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 168; rođ. 07.12.1988; OIB: 15872876474; Ž
11. STIPE KNEZOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 4; rođ. 20.12.1960; OIB: 40160115687; M
12. VINKO CUKOVEČKI; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 108/A; rođ. 09.04.1976; OIB: 68678617956; M
13. DAVOR LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 127; rođ. 13.12.1973; OIB: 06259142729; M
14. MILJENKO MRZLJAK; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 35; rođ. 03.09.1969; OIB: 69391836242; M
15. SILVIJA KOKOLIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 16; rođ. 06.04.1987; OIB: 50805297258; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

 REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-2
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUGUSTIN FLEGAR, MILAN LEŠTEK, DAMIR VEVEREC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: AUGUSTIN FLEGAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. AUGUSTIN FLEGAR; HRVAT; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 3; rođ. 08.03.1956; OIB: 56158782606; M
2. MILAN LEŠTEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, LEŠTEKOVA ULICA 1; rođ. 16.01.1969; OIB: 25512868761; M
3. DAMIR VEVEREC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 11; rođ. 27.06.1953; OIB: 26749174086; M
4. DANICA PELKO; HRVATICA; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 6; rođ. 08.06.1962; OIB: 72633731792; Ž
5. SREĆKO KURELJA; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 13; rođ. 11.08.1969; OIB: 45959626513; M
6. ŽARKO OREMUŠ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 152; rođ. 12.01.1967; OIB: 04849044108; M
7. DRAGUTIN TOMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 87; rođ. 10.02.1936; OIB: 67876259354; M
8. IVAN CURI; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 20; rođ. 03.04.1945; OIB: 77402880302; M
9. BOŽIDAR BABIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 44; rođ. 16.07.1958; OIB: 58384778488; M
10. ŽELJKO BOŽIČEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 24; rođ. 10.10.1971; OIB: 34128119393; M
11. BOGDAN PAVLINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 23; rođ. 21.10.1949; OIB: 39249288335; M
12. DAMIR PAVLINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 23; rođ. 21.02.1980; OIB: 76417190892; M
13. BRANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KIŠUREVA ULICA 4; rođ. 01.03.1969; OIB: 25132166559; M
14. ŽELJKO BULEK; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 4; rođ. 23.09.1975; OIB: 44898173845; M
15. DALIBOR POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KRALJIĆEVA ULICA 5; rođ. 08.02.1991; OIB: 02369290372; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-3
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: DARKO BUKLEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO BUKLEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 37; rođ. 10.06.1975; OIB: 14873365443; M
2. DAMIR TOMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 5; rođ. 04.04.1974; OIB: 03457948833; M
3. KRISTIJAN SOJČ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 80; rođ. 14.03.1976; OIB: 03222592938; M
4. DONATA PEJČIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 65/A; rođ. 13.04.1975; OIB: 15641971253; Ž
5. ZDENKO ČIČKO; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ANDRAŠEVEČKA ULICA 29; rođ. 27.04.1973; OIB: 90215334364; M
6. GORAN GOSPOČIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 152; rođ. 31.08.1979; OIB: 57109680394; M
7. ŽELJKO NOVOSEL; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 81; rođ. 01.05.1962; OIB: 30133355167; M
8. MARTINA VRBANOVIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 4; rođ. 21.10.1969; OIB: 08577787202; Ž
9. DUNJA HORVATIN; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 83; rođ. 24.05.1948; OIB: 76470898379; Ž
10. BORIS KRALJIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KRALJIĆEVA ULICA 6; rođ. 30.10.1985; OIB: 75424832953; M
11. IVAN KLEPAC; HRVAT; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 4; rođ. 21.05.1954; OIB: 89048773854; M
12. SAŠA CRNEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 7; rođ. 28.10.1989; OIB: 27177847790; M
13. ALEKSANDAR VUČKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 4; rođ. 29.05.1989; OIB: 61908746506; M
14. TIHANA CEPANEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 3/C; rođ. 28.09.1979; OIB: 91206630462; Ž
15. ZORAN PUHOVSKI; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 2; rođ. 05.11.1988; OIB: 06143375862; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-4
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: EMIL GREDIČAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. EMIL GREDIČAK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 8; rođ. 06.10.1976; OIB: 46677221053; M
2. NENAD MIHALIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 6; rođ. 17.04.1974; OIB: 07367808141; M
3. STANKO ČIČKO; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 158; rođ. 12.11.1966; OIB: 66213732381; M
4. JOSIP PERINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, PARK OBITELJI PRPIĆ 9; rođ. 09.06.1951; OIB: 55151879956; M
5. BOŽIDAR ŽLABUR; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 21; rođ. 08.09.1953; OIB: 68516591741; M
6. EVA HURSA; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 252; rođ. 26.12.1989; OIB: 48794083085; Ž
7. DRAŽEN POSAVEC; HRVAT; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 10; rođ. 13.07.1970; OIB: 88579715881; M
8. MARIJO MILAT; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 149/B; rođ. 18.09.1976; OIB: 97990580699; M
9. KREŠIMIR NAVIJALIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 78; rođ. 20.12.1973; OIB: 13971464851; M
10. RAJKO KNEZIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KNEZIĆEVA ULICA 22; rođ. 29.12.1957; OIB: 08997836998; M
11. PERICA KRUŠELJ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 58/A; rođ. 21.05.1987; OIB: 31262452442; M
12. ŽELJKA KNEZIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 36; rođ. 03.10.1973; OIB: 94643406122; Ž
13. STJEPAN PAVLIĆ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 30; rođ. 14.12.1965; OIB: 06772722177; M
14. ZDRAVKO DEAK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 172; rođ. 09.03.1967; OIB: 01137050083; M
15. DARKO KRUŠELJ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 72; rođ. 13.12.1972; OIB: 39051366347; M
Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-5
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MARIO CUKOVEČKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIO CUKOVEČKI; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 18; rođ. 14.11.1975; OIB: 83581235642; M
2. MARKO FRANJKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 35; rođ. 15.01.1953; OIB: 89541369607; M
3. MILAN LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 247; rođ. 06.06.1954; OIB: 68401665035; M
4. JOSIP VDOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 54; rođ. 06.02.1947; OIB: 98120562895; M
5. DAMIR PIHAČ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, VINOGORSKA ULICA 1; rođ. 14.10.1970; OIB: 73811816433; M
6. JADRANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 21; rođ. 08.04.1975; OIB: 99939548345; M
7. BOŽIDAR LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 83; rođ. 01.01.1958; OIB: 07965132846; M
8. DRAGUTIN MIRT; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 2/A; rođ. 08.02.1968; OIB: 53174531923; M
9. ŽELJKO JAGEČIĆ-BOLTEK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 156; rođ. 06.11.1977; OIB: 56826516217; M
10. MARIO PETEK; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 22; rođ. 28.04.1978; OIB: 89449478065; M
11. BERISLAV FRANJKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 17; rođ. 13.01.1959; OIB: 83253907039; M
12. MARIJAN GRADIŠKI; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 1; rođ. 02.10.1943; OIB: 33828669345; M
13. ŽELJKO KRIVAK; HRVAT; OROSLAVJE, ZELENGAJSKA ULICA 3; rođ. 04.07.1954; OIB: 68291647228; M
14. BARBARA ČIČKO; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 177; rođ. 13.05.1967; OIB: 96700091171; Ž
15. STJEPAN PUŠEC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 227; rođ. 30.06.1948; OIB: 60359567970; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-6
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: JOSIP KNEZIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP KNEZIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KNEZIĆEVA ULICA 1; rođ. 01.03.1988; OIB: 94118184305; M
2. DARKO MIRT; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKA ULICA 8; rođ. 01.06.1966; OIB: 89211310081; M
3. MLADEN BABIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 2; rođ. 01.01.1964; OIB: 88569114056; M
4. JOSIP MARTINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 80; rođ. 26.02.1948; OIB: 47583057903; M
5. ZVONIMIR VRBAN; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 54; rođ. 13.01.1964; OIB: 57000337050; M
6. KRISTIJAN SVIBEN; HRVAT; OROSLAVJE, BREGOVITA ULICA 12; rođ. 14.09.1975; OIB: 20430579291; M
7. JOSIP PEHAREC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 130; rođ. 19.03.1969; OIB: 16348471450; M
8. SNJEŽANA MIRT; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKA ULICA 8; rođ. 01.01.1968; OIB: 48504165778; Ž
9. DARKO ŠANTEK; HRVAT; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 5; rođ. 12.05.1968; OIB: 76840675959; M
10. NADICA PEHAREC; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 130; rođ. 02.09.1969; OIB: 59018694328; Ž
11. NEDJELJKO VEVEREC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, KOŽUHOVA ULICA 18; rođ. 12.02.1971; OIB: 69831302800; M
12. MIJO ŠEBALJ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 65; rođ. 17.03.1968; OIB: 90346744829; M
13. ŽELJKO KORMAN; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 76; rođ. 27.10.1965; OIB: 82233131427; M
14. IVAN MIKIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 73; rođ. 15.07.1951; OIB: 66427242170; M
15. BOŽIDAR JURINA; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 47/D; rođ. 03.01.1957; OIB: 84012922037; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-7
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositeljica liste: DANICA HURSA

Kandidatkinje/kandidati:
1. DANICA HURSA; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 25; rođ. 18.04.1950; OIB: 50975751042; Ž
2. BOŽIDAR ZIMIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, SELSKA CESTA 4; rođ. 08.10.1960; OIB: 25468412394; M
3. ŠTEFICA ANTOLKOVIĆ; HRVATICA; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 10; rođ. 11.09.1956; OIB: 67506325098; Ž
4. MARIO PREPELIĆ; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 206; rođ. 22.03.1973; OIB: 47621352228; M
5. DRAŽENA KUČAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 33; rođ. 19.07.1962; OIB: 72534545909; Ž
6. RADMILA MIKULIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 16; rođ. 18.02.1970; OIB: 31061376803; Ž
7. ALBERT KONTAK; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 31; rođ. 10.08.1968; OIB: 23408270327; M
8. IVKICA STRUGAR; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 190; rođ. 03.05.1948; OIB: 76629414495; Ž
9. MARKO CURMAN; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 70; rođ. 16.07.1983; OIB: 49955515522; M
10. NEDJELJKO GRABUŠIĆ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, ANDRAŠEVEČKA ULICA 37; rođ. 12.09.1970; OIB: 41125652037; M
11. MARIJAN VEVEREC; HRVAT; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 229/A; rođ. 20.01.1957; OIB: 08942022341; M
12. ANTONIO BELINIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 15; rođ. 08.07.1987; OIB: 50312586769; M
13. FLORIJAN HABJANEC; HRVAT; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 28; rođ. 18.10.1991; OIB: 00193207707; M
14. DARIJA JAGUŠT; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 112; rođ. 26.09.1985; OIB: 36045981027; Ž
15. ĐURĐICA ŠPOLJAR; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 54; rođ. 15.02.1954; OIB: 85731515326; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-8
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: IGOR ŠOŠTAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR ŠOŠTAR; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 97; rođ. 22.09.1978; OIB: 69467788711; M
2. STJEPAN RANOGAJEC; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 57/A; rođ. 05.09.1955; OIB: 75384996825; M
3. MARKO LJUBIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, BREGOVITA ULICA 11; rođ. 20.06.1977; OIB: 77097499112; M
4. IGOR KOLARIĆ; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 97; rođ. 30.10.1977; OIB: 20909977810; M
5. IVICA KNJAZ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 49; rođ. 20.08.1966; OIB: 92815809324; M
6. GORAN KRALJ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 78; rođ. 02.01.1975; OIB: 20893169459; M
7. MARIJA KRANJC; HRVATICA; KRUŠLJEVO SELO, KRUŠLJEVO SELO 57; rođ. 21.04.1979; OIB: 92067599780; Ž
8. MARIN KATUŠIĆ-BUKOVIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, GAJEVA ULICA 9; rođ. 18.08.1972; OIB: 44492197854; M
9. BRANKO POSAVEC; HRVAT; ANDRAŠEVEC, DOLINSKA ULICA 17; rođ. 08.05.1972; OIB: 03708370739; M
10. MIRJANA PINTAR; HRVATICA; MOKRICE, MOKRICE 1; rođ. 10.05.1974; OIB: 42602886780; Ž
11. ALEN HORVAT; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 77; rođ. 13.06.1985; OIB: 61077623969; M
12. MARINA BELINIĆ; HRVATICA; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 97; rođ. 27.09.1990; OIB: 44630169115; Ž
13. HRVOJE GORUPEC; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 31; rođ. 27.01.1988; OIB: 05349498256; M
14. IVANA ZRINŠČAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 13; rođ. 29.06.1987; OIB: 93309781270; Ž
15. IVAN VOSKA; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGORSKO NASELJE 66; rođ. 26.12.1991; OIB: 16935738590; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-9
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: TOMISLAV LUKEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV LUKEC; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 17.12.1984; OIB: 43643711414; M
2. MARIJAN HERIČ; HRVAT; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 14; rođ. 15.08.1983; OIB: 74298275665; M
3. ANAMARIJA HERIČ; HRVATICA; OROSLAVJE, ŠUKOVA ULICA 14; rođ. 09.07.1986; OIB: 27270672676; Ž
4. IVAN KOSMAT; HRVAT; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 8; rođ. 11.02.1984; OIB: 48933091628; M
5. IVICA LEŠ; HRVAT; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 132; rođ. 27.06.1971; OIB: 07129026197; M
6. NIKOLA KRMELIĆ; HRVAT; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 15; rođ. 11.12.1989; OIB: 00954925119; M
7. IVICA SPRAH; HRVAT; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 50; rođ. 09.11.1990; OIB: 70827420245; M
8. MARINA MIRT; HRVATICA; ANDRAŠEVEC, ZIMIĆEVA ULICA 13; rođ. 07.12.1968; OIB: 57992901242; Ž
9. ANTONIO DLESK; HRVAT; MOKRICE, MOKRICE 12; rođ. 26.03.1987; OIB: 87378195615; M
10. TIHOMIR GMAZ; HRVAT; OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA 14; rođ. 05.11.1989; OIB: 44404866089; M
11. MARIJA LUKEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 28.11.1961; OIB: 21424498662; Ž
12. KLARA KONTAK; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA ANDRIJE GREDIČAKA 19; rođ. 30.06.1992; OIB: 94742346317; Ž
13. JANKO KUCELJ; HRVAT; ANDRAŠEVEC, BARLOVIĆEVA ULICA 13; rođ. 30.05.1954; OIB: 33101029320; M
14. VALENTINA KOVAČIĆ; HRVATICA; OROSLAVJE, ZAGREBAČKA ULICA 6; rođ. 01.03.1975; OIB: 68753608634; Ž
15. NATALIJA LUKEC; HRVATICA; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 26; rođ. 10.04.1975; OIB: 26184184705; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA:013-03/13-01/01
URBROJ: 2113/04-01/01-13-10
OROSLAVJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA OROSLAVJA

1.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: AUGUSTIN FLEGAR
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: EMIL GREDIČAK
3.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositeljica liste: DANICA HURSA
4.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: JOSIP KNEZIĆ
5.HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: IGOR ŠOŠTAR
6.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: TOMISLAV LUKEC
7.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: IVAN TUĐA
8.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: MARIO CUKOVEČKI
9.ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: DARKO BUKLEC

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-1
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidat:
MARIO CUKOVEČKI; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 18; rođ. 14.11.1975; OIB: 83581235642; M
Zamjenik kandidata:
MARKO FRANJKOVIĆ; OROSLAVJE, ULICA KRALJA TOMISLAVA 35; rođ. 15.01.1953; OIB: 89541369607; M

Predlagatelj:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-2
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUGUSTIN FLEGAR, MILAN LEŠTEK, DAMIR VEVEREC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidat:
AUGUSTIN FLEGAR; ANDRAŠEVEC, GRABUŠIĆEVA ULICA 3; rođ. 08.03.1956; OIB: 56158782606; M
Zamjenik kandidata:
MILAN LEŠTEK; ANDRAŠEVEC, LEŠTEKOVA ULICA 1; rođ. 16.01.1969; OIB: 25512868761; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-3
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidat:
EMIL GREDIČAK; OROSLAVJE, ULICA MATIJE GUPCA 8; rođ. 06.10.1976; OIB: 46677221053; M
Zamjenik kandidata:
NENAD MIHALIĆ; OROSLAVJE, TVORNIČKA ULICA 6; rođ. 17.04.1974; OIB: 07367808141; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-4
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidatkinja:
DANICA HURSA; OROSLAVJE, ULICA MILANA PRPIĆA 25; rođ. 18.04.1950; OIB: 50975751042; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
BOŽIDAR ZIMIĆ; OROSLAVJE, SELSKA CESTA 4; rođ. 08.10.1960; OIB: 25468412394; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA: 013-03/13-01/02
URBROJ: 2113/04-01/01-13-5
OROSLAVJE, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

Kandidat:
IVAN TUĐA; OROSLAVJE, PTIČEKOVA ULICA 78; rođ. 08.04.1965; OIB: 98057158409; M
Zamjenik kandidata:
NENAD GOSPOČIĆ; STUBIČKA SLATINA, STUBIČKA SLATINA 275; rođ. 28.01.1973; OIB: 36479775433; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA OROSLAVJA
KLASA:013-03/13-01/02
URBROJ:2113/04-01/01-13-6
OROSLAVJE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada OROSLAVJA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA OROSLAVJA

1.Kandidat: MARIO CUKOVEČKI
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: MARKO FRANJKOVIĆ
2.Kandidat: AUGUSTIN FLEGAR
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: MILAN LEŠTEK
3.Kandidat: EMIL GREDIČAK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: NENAD MIHALIĆ
4.Kandidatkinja: DANICA HURSA
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidatkinje: BOŽIDAR ZIMIĆ
5.Kandidat: IVAN TUĐA
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: NENAD GOSPOČIĆ

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Oroslavja BOJAN KOSALEC

OPĆINA PETROVSKO
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/07
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO,03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
Nositelj liste: IVAN ŠANJUG

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN ŠANJUG; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 22; rođ. 13.09.1963; OIB: 81562239276; M
2. EDUARD PRESEČKI; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 22; rođ. 10.01.1953; OIB: 10666868069; M
3. DARKO JAGIĆ; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 31/A; rođ. 01.11.1986; OIB: 55095175832; M
4. STJEPAN POSLONČEC; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 37; rođ. 02.01.1956; OIB: 07714087678; M
5. FRANJO ŠANJUG; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 18; rođ. 31.05.1963; OIB: 02687851987; M
6. ŽARKO FRUK; HRVAT; MALA PAČETINA, MALA PAČETINA 28; rođ. 08.08.1969; OIB: 22779345920; M
7. RUDOLF LELJAK; HRVAT; BREZOVICA PETROVSKA, BREZOVICA PETROVSKA 9; rođ. 01.12.1955; OIB: 67664802298; M
8. ZDRAVKO BELAČIĆ; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 112; rođ. 14.06.1970; OIB: 76016352279; M
9. STJEPAN MUŽEK; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 95; rođ. 11.10.1958; OIB: 76942553227; M
10. VLADIMIR SOPEK; HRVAT; ROVNO, ROVNO 19; rođ. 25.07.1969; OIB: 69652336235; M
11. KRISTINA SVEČNJAK; HRVATICA; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 4/A; rođ. 17.08.1989; OIB: 16505666890; Ž
12. DARKO PUH; HRVAT; PETROVSKO, PETROVSKO 20; rođ. 28.05.1989; OIB: 75436842431; M
13. GORAN BOČKAJ; HRVAT; STARA VES PETROVSKA, STARA VES PETROVSKA 36; rođ. 21.09.1978; OIB: 11285450652; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/11
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽELJKO PRESEČKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO PRESEČKI; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 6; rođ. 25.03.1959; OIB: 44581802600; M
2. MILAN HRŠAK; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 114; rođ. 03.01.1955; OIB: 09942373839; M
3. RUDOLF SEMENIĆ; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 61; rođ. 22.04.1964; OIB: 21029887207; M
4. STJEPAN HERAK; HRVAT; GREDENEC, GREDENEC 11; rođ. 12.10.1952; OIB: 08291295520; M
5. VILIM ZAJEC; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 119; rođ. 10.09.1959; OIB: 97658028335; M
6. MARIJAN ŠKRNJUG; HRVAT; PETROVSKO, PETROVSKO 24; rođ. 15.02.1956; OIB: 28229028602; M
7. LJUBICA POSLON; HRVATICA; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 37; rođ. 10.08.1984; OIB: 60308770505; Ž
8. VLADIMIR PODGAJSKI; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 63; rođ. 08.09.1957; OIB: 69846314201; M
9. MILAN DUNAJ; HRVAT; BREZOVICA PETROVSKA, BREZOVICA PETROVSKA 26; rođ. 02.01.1960; OIB: 65682086573; M
10. JANKO LEVAK; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 21; rođ. 18.04.1959; OIB: 16412736563; M
11. MIRKO MUŽAR; HRVAT; BREZOVICA PETROVSKA, BREZOVICA PETROVSKA 38; rođ. 23.08.1947; OIB: 31450625644; M
12. MARIJA CESAREC; HRVATICA; BENKOVEC PETROVSKI, BENKOVEC PETROVSKI 10; rođ. 04.12.1965; OIB: 63853963274; Ž
13. ŽELJKO HARAMINA; HRVAT; STARA VES PETROVSKA, STARA VES PETROVSKA 26; rođ. 09.05.1972; OIB: 86264582250; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/05
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: DAMJAN BAJČIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAMJAN BAJČIĆ; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 10; rođ. 24.01.1984; OIB: 25324047078; M
2. GORAN ŽIVIČNJAK; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 23; rođ. 29.01.1984; OIB: 45132161248; M
3. VLADO LELJAK; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 42; rođ. 30.08.1992; OIB: 05639681472; M
4. DINKA BAJČIĆ; HRVATICA; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 45; rođ. 30.11.1985; OIB: 27701490007; Ž
5. NIKOLINA VUČILOVSKI; HRVATICA; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 54/A; rođ. 04.07.1993; OIB: 36276385952; Ž
6. ANDREJA VDOVIĆ; HRVATICA; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 56; rođ. 05.11.1985; OIB: 48299863044; Ž
7. TOMICA BRAČEVIĆ; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 23; rođ. 27.09.1993; OIB: 78860178353; M
8. ANA LELJAK; HRVATICA; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 42; rođ. 28.06.1985; OIB: 01352184426; Ž
9. NENAD PODGAJSKI; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 41; rođ. 28.05.1988; OIB: 34608007615; M
10. IVAN VDOVIĆ; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 50; rođ. 01.08.1982; OIB: 13818079369; M
11. MARIJA PODGAJSKI; HRVATICA; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 40; rođ. 13.06.1993; OIB: 44091048973; Ž
12. IVICA POSLONČEC; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 7; rođ. 21.02.1992; OIB: 29951423304; M
13. ŽELJKO BREŽNJAK; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 75; rođ. 25.11.1987; OIB: 62449130362; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/09
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, ZELENA LISTA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZELENA LISTA
Nositelj liste: MILJENKO GOLEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILJENKO GOLEC; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 54/A; rođ. 17.02.1962; OIB: 89478934208; M
2. SILVIJA MAKAR; HRVATICA; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 65; rođ. 26.04.1976; OIB: 75935830346; Ž
3. ŽELJKO VUČILOVSKI; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 54; rođ. 23.08.1983; OIB: 30772939806; M
4. DAMIR PRESEČKI; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 65; rođ. 14.12.1971; OIB: 28144423970; M
5. BRANKO SVEČNJAK; HRVAT; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 41; rođ. 24.06.1973; OIB: 90149569671; M
6. KRISTIJAN LELJAK; HRVAT; STARA VES PETROVSKA, STARA VES PETROVSKA 53; rođ. 14.02.1991; OIB: 36155562357; M
7. NATALIJA TOPOLOVEC; HRVATICA; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 4; rođ. 16.03.1978; OIB: 32199489984; Ž
8. MARIO KUNŠTEK; HRVAT; PETROVSKO, PETROVSKO 8; rođ. 17.10.1977; OIB: 35950853675; M
9. JOSIP OVČARIČEK; HRVAT; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 19; rođ. 29.09.1973; OIB: 23299896464; M
10. DARKO BOLFEK; HRVAT; GREDENEC, GREDENEC 6; rođ. 01.10.1982; OIB: 83932211379; M
11. TOMICA ŽIVIČNJAK; HRVAT; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 69; rođ. 12.01.1984; OIB: 95523499101; M
12. TOMISLAV POSLONČEC; HRVAT; PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 1; rođ. 15.10.1985; OIB: 08456532429; M
13. MILJENKO ŠKRNJUG; HRVAT; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 57; rođ. 20.09.1978; OIB: 43436822133; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA:013-01/13-01/13
URBROJ:2140/03-13-1
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE PETROVSKO

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ


Nositelj liste: IVAN ŠANJUG
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽELJKO PRESEČKI
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: DAMJAN BAJČIĆ
4.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZELENA LISTA
Nositelj liste: MILJENKO GOLEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA:013-01/13-01/06
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

Kandidat:
DAMJAN BAJČIĆ; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 10; rođ. 24.01.1984; OIB: 25324047078; M
Zamjenik kandidata:
GORAN ŽIVIČNJAK; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 23; rođ. 29.01.1984; OIB: 45132161248; M

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/10
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, ZELENA LISTA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

Kandidatkinja:
SILVIJA MAKAR; SVEDRUŽA, SVEDRUŽA 65; rođ. 26.04.1976; OIB: 75935830346; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
ŽELJKO VUČILOVSKI, bacc.ing.; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 54; rođ. 23.08.1983; OIB: 30772939806; M

Predlagatelj:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZELENA LISTA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/12
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

Kandidat:
ŽELJKO PRESEČKI, dipl.ing.; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 6; rođ. 25.03.1959; OIB: 44581802600; M
Zamjenik kandidata:
ALEN SVEČNJAK; PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 47; rođ. 14.01.1988; OIB: 40350767668; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA: 013-01/13-01/08
URBROJ: 2140/03-13-2
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

Kandidat:
IVAN ŠANJUG, dipl.ing.; SLATINA SVEDRUŠKA, SLATINA SVEDRUŠKA 22; rođ. 13.09.1963; OIB: 81562239276; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN KRKLEC; ŠTUPARJE, ŠTUPARJE 38/A; rođ. 29.11.1963; OIB: 54607431435; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE PETROVSKO
KLASA:013-03/13-01/14
URBROJ:2140/03-13-1
PETROVSKO, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine PETROVSKO, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE PETROVSKO

1.Kandidat: DAMJAN BAJČIĆ
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenik kandidata: GORAN ŽIVIČNJAK
2.Kandidatkinja: SILVIJA MAKAR
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
ZELENA LISTA
Zamjenik kandidatkinje: ŽELJKO VUČILOVSKI, bacc.ing.
3.Kandidat: ŽELJKO PRESEČKI, dipl.ing.
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: ALEN SVEČNJAK
4.Kandidat: IVAN ŠANJUG, dipl.ing.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
Zamjenik kandidata: STJEPAN KRKLEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Petrovsko KSENIJA KRKLEC,v.r.

GRAD PREGRADA
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/06
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositeljica liste: mr.sc. VILMICA KAPAC

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. VILMICA KAPAC; HRVATICA; PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 19.05.1962; OIB: 76143812602; Ž
2. STJEPAN HAJDINJAK; HRVAT; PREGRADA, GORIČKA ULICA 1; rođ. 07.02.1967; OIB: 39158832937; M
3. NIKOLA PASARIČEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 23; rođ. 01.08.1943; OIB: 68410800084; M
4. MIRJANA KRIŠTIĆ, dr.med.; HRVATICA; PREGRADA, KOSTELGRADSKA ULICA 18; rođ. 04.03.1960; OIB: 82860181170; Ž
5. DAVOR ANTOLIĆ; HRVAT; SOPOT, SOPOT 65; rođ. 07.04.1972; OIB: 96743168265; M
6. ROMICA HRESTAK, dr.vet.med.; HRVAT; PREGRADA, UL. BARUNA OTTENFELSA 1/ 001; rođ. 13.11.1969; OIB: 86568945946; M
7. GORAN VUKMANIĆ, mag.oec.; HRVAT; PREGRADA, ULICA KOLARIJA 16; rođ. 17.06.1983; OIB: 01350564961; M
8. FRANJO PETEK; HRVAT; PAVLOVEC PREGRADSKI, PAVLOVEC PREGRADSKI 64; rođ. 04.10.1941; OIB: 46724814903; M
9. DANIJEL PETEK, univ.bacc.oec.; HRVAT; BENKOVO, BENKOVO 36; rođ. 28.10.1983; OIB: 85761751572; M
10. STJEPAN NOVAČKO; HRVAT; PREGRADA, ULICA AUGUSTA CESARCA 10; rođ. 01.02.1951; OIB: 98132801659; M
11. DRAGUTIN HERCIGONJA; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 15; rođ. 05.09.1972; OIB: 99630413536; M
12. MLADEN GRILEC BARNI; HRVAT; KOSTELSKO, KOSTELSKO 67; rođ. 26.05.1958; OIB: 46910046500; M
13. JOSIP LAZIČKI; HRVAT; MALA GORA, MALA GORA 71; rođ. 16.08.1955; OIB: 15656478036; M
14. MATEJA PONDELJAK; HRVATICA; PREGRADA, ULICA GUSTAVA KRKLECA 7; rođ. 25.06.1989; OIB: 53426535345; Ž
15. ANDRIJA VDOVIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 26; rođ. 13.01.1980; OIB: 55847503500; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/08
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MARIJAN HOHNJEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN HOHNJEC; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 93; rođ. 23.09.1971; OIB: 57048960030; M
2. RUDOLF HORVAT; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 17; rođ. 06.06.1950; OIB: 13044968792; M
3. STJEPAN HORVAT; HRVAT; SOPOT, SOPOT 156; rođ. 14.02.1953; OIB: 18008894005; M
4. DARKO HRESTAK; HRVAT; BENKOVO, BENKOVO 18; rođ. 25.11.1963; OIB: 38699641657; M
5. NATALIJA LESKOVAR; HRVATICA; BUŠIN, BUŠIN 51/ 001; rođ. 17.11.1984; OIB: 50699280051; Ž
6. DARKO JAVORIĆ; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 21; rođ. 26.04.1970; OIB: 73330824713; M
7. GORAN HORVAT; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 81; rođ. 27.08.1986; OIB: 65437057094; M
8. BRANKO CIGROVSKI; HRVAT; STIPERNICA, STIPERNICA 12; rođ. 28.06.1963; OIB: 72749577391; M
9. DUŠAN GORUPIĆ; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 1; rođ. 19.11.1952; OIB: 24564466447; M
10. JOSIP ANTOLIĆ; HRVAT; PREGRADA, ULICA KOLARIJA 13; rođ. 21.02.1981; OIB: 92356480358; M
11. DAMIR FISTRIĆ; HRVAT; GORJAKOVO, GORJAKOVO 86; rođ. 06.05.1971; OIB: 23168067178; M
12. BRANKO BURIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 77; rođ. 10.06.1970; OIB: 11992965914; M
13. NIKOLINA BREZAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 2; rođ. 30.05.1984; OIB: 86090263026; Ž
14. DRAGUTIN CIGLENJAK; HRVAT; KOSTELSKO, KOSTELSKO 15; rođ. 02.01.1949; OIB: 71294668485; M
15. JOSIP PETEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 4; rođ. 14.05.1957; OIB: 42527315508; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13.01/09
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: BORIS KARAŽIJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. BORIS KARAŽIJA; HRVAT; SOPOT, SOPOT 118/ 002; rođ. 23.12.1979; OIB: 53871472632; M
2. IVAN POGAČIĆ; HRVAT; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 28.04.1983; OIB: 01306753599; M
3. TOMISLAV NOVAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 116; rođ. 02.04.1973; OIB: 81277497477; M
4. JOSIP BORŠIĆ; HRVAT; GABROVEC, GABROVEC 7; rođ. 15.06.1966; OIB: 80491492570; M
5. KAROLINA HOSTIĆ; HRVATICA; PREGRADA, VINAGORSKA ULICA 1; rođ. 03.11.1979; OIB: 82118625214; Ž
6. ŽIVKO KRSNIK; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 92; rođ. 22.02.1977; OIB: 60471360416; M
7. MARJAN JURAK; HRVAT; PREGRADA, ULICA FRANJE CVJETKA 2; rođ. 09.02.1984; OIB: 83696610154; M
8. JOSIPA HUSTIĆ; HRVATICA; PREGRADA, ULICA JURICE PREJCA 5; rođ. 17.01.1965; OIB: 57235123473; Ž
9. DAVOR KLANŠEK; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 18; rođ. 24.10.1986; OIB: 77443940941; M
10. KRUNOSLAV PUHEK; HRVAT; KOSTEL, KOSTEL 35; rođ. 17.03.1982; OIB: 89889871755; M
11. MATEJA POGAČIĆ; HRVATICA; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 29.03.1989; OIB: 84849145675; Ž
12. NEVENKA ZAJEC; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 125; rođ. 31.12.1971; OIB: 55279855156; Ž
13. KRUNOSLAV GORUP; HRVAT; PREGRADA, ULICA STJEPANA RADIĆA 9; rođ. 23.05.1989; OIB: 59244024321; M
14. ZDRAVKO BEDENIKOVIĆ; HRVAT; SOPOT, SOPOT 49; rođ. 18.11.1967; OIB: 21799403725; M
15. BORIS BREŽNJAK; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 20; rođ. 04.03.1983; OIB: 72412230097; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-02/13-01/06
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: JOSIP VDOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP VDOVIĆ; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/ 001; rođ. 20.03.1958; OIB: 42092422077; M
2. SUZANA PETRAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 21.09.1981; OIB: 41221710660; Ž
3. BORIS NOVAK; HRVAT; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 44; rođ. 31.07.1985; OIB: 52003668285; M
4. SINIŠA PETRAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 20.01.1985; OIB: 83431330197; M
5. TANJA OČKO; HRVATICA; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 4; rođ. 01.05.1981; OIB: 26574802719; Ž
6. SNJEŽANA SLONJŠAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 100; rođ. 19.10.1988; OIB: 00202217059; Ž
7. MILJENKO ILIJAŠ; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 96; rođ. 03.11.1968; OIB: 44330071164; M
8. ZLATKO ŠAFRAN; HRVAT; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 19; rođ. 10.12.1960; OIB: 23856331406; M
9. AUGUST KOLENKO; HRVAT; SVETOJURSKI VRH, SVETOJURSKI VRH 32; rođ. 07.05.1950; OIB: 16734701746; M
10. ŠTEFICA GAJŠAK; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 49; rođ. 08.05.1960; OIB: 82279180990; Ž
11. LUCIJA NOVAK; HRVATICA; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 44; rođ. 28.02.1989; OIB: 91545866568; Ž
12. DARKO PETRAK; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 93; rođ. 27.11.1956; OIB: 96762299440; M
13. TEA VDOVIĆ; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/A; rođ. 06.12.1987; OIB: 19714474183; Ž
14. DAVOR PASARIČEK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 30; rođ. 31.05.1990; OIB: 31024106154; M
15. LJUBICA VDOVIĆ; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 51/ 001; rođ. 02.02.1956; OIB: 47729960269; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/10
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MARKO VEŠLIGAJ dipl.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec.; HRVAT; PREGRADA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 5; rođ. 17.04.1982; OIB: 17781785647; M
2. IVAN ŠKRINJAR, ing.el.; HRVAT; PREGRADA, GORIČKA ULICA 8/ 002; rođ. 26.05.1971; OIB: 38638097230; M
3. ZDRAVKA ŽIGER ŽGELA, prof.geogr. i geol.; HRVATICA; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 87/ 005; rođ. 23.08.1976; OIB: 26577606771; Ž
4. JOSIP KROG; HRVAT; BREGI KOSTELSKI, BREGI KOSTELSKI 24; rođ. 18.07.1970; OIB: 51754408564; M
5. ZLATKO ŠORŠA; HRVAT; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 32; rođ. 27.01.1963; OIB: 66996865001; M
6. BRANKO ŠPOLJAR; HRVAT; VIŠNJEVEC, VIŠNJEVEC 47; rođ. 04.08.1962; OIB: 64530531064; M
7. MILAN BREZINŠČAK; HRVAT; VALENTINOVO, VALENTINOVO 23/ 001; rođ. 13.09.1977; OIB: 10765188492; M
8. mr.sc. ROBERT BARIČEVIĆ; HRVAT; PREGRADA, UL. DRAGUTINA KUNOVIĆA 3; rođ. 28.02.1973; OIB: 41228443796; M
9. JASNA VNUK, bacc.paed.; HRVATICA; SVETOJURSKI VRH, SVETOJURSKI VRH 40; rođ. 01.10.1967; OIB: 10822065205; Ž
10. VINKO VRHOVSKI; HRVAT; GORNJA PLEMENŠĆINA, GORNJA PLEMENŠĆINA 93/ 002; rođ. 18.03.1956; OIB: 39193887252; M
11. JOSIP POGAČIĆ; HRVAT; GORJAKOVO, GORJAKOVO 129; rođ. 12.07.1966; OIB: 58857862574; M
12. TOMISLAV BURIĆ; HRVAT; CIGROVEC, CIGROVEC 101; rođ. 16.04.1987; OIB: 43093538386; M
13. STJEPAN MIKLAUŽIĆ; HRVAT; DONJA PLEMENŠĆINA, DONJA PLEMENŠĆINA 16; rođ. 08.10.1972; OIB: 40605635707; M
14. VLADO IVANJKO; HRVAT; STIPERNICA, STIPERNICA 37; rođ. 05.08.1963; OIB: 66729551816; M
15. SLAVICA VIDAČEK; HRVATICA; PREGRADA, ULICA LJUDEVITA GAJA 6; rođ. 03.01.1959; OIB: 38407600581; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA:013-01/13-01/15
URBROJ:2214/01-03-13-1
PREGRADA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA PREGRADE

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositeljica liste: mr.sc. VILMICA KAPAC
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: MARIJAN HOHNJEC
3.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: BORIS KARAŽIJA
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: JOSIP VDOVIĆ
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MARKO VEŠLIGAJ dipl.oec.

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/11
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

Kandidat:
MARIJAN HOHNJEC; PREGRADA, ULICA JANKA LESKOVARA 93; rođ. 23.09.1971; OIB: 57048960030; M
Zamjenik kandidata:
VLADO VEČERIĆ; VRHI PREGRADSKI, VRHI PREGRADSKI 45; rođ. 05.04.1958; OIB: 80439822212; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/12
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

Kandidatkinja:
mr.sc. VILMICA KAPAC; PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 19.05.1962; OIB: 76143812602; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
STJEPAN HAJDINJAK; PREGRADA, GORIČKA ULICA 1; rođ. 07.02.1967; OIB: 39158832937; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/13
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

Kandidat:
IVAN POGAČIĆ; PREGRADA, ULICA ANTE KOVAČIĆA 6; rođ. 28.04.1983; OIB: 01306753599; M
Zamjenik kandidata:
BORIS KARAŽIJA; SOPOT, SOPOT 118/ 002; rođ. 23.12.1979; OIB: 53871472632; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA: 013-01/13-01/14
URBROJ: 2214/01-03-13-1
PREGRADA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

Kandidat:
MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec.; PREGRADA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 5; rođ. 17.04.1982; OIB: 17781785647; M
Zamjenik kandidata:
IVAN ŠKRINJAR, ing.el.; PREGRADA, GORIČKA ULICA 8/ 002; rođ. 26.05.1971; OIB: 38638097230; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA PREGRADE
KLASA:013-01/13-01/16
URBROJ:2214/01-03-13-1
PREGRADA, 03. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada PREGRADE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA PREGRADE

1.Kandidat: MARIJAN HOHNJEC
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidata: VLADO VEČERIĆ
2.Kandidatkinja: mr.sc. VILMICA KAPAC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidatkinje: STJEPAN HAJDINJAK
3.Kandidat: IVAN POGAČIĆ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenik kandidata: BORIS KARAŽIJA
4.Kandidat: MARKO VEŠLIGAJ, dipl.oec.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: IVAN ŠKRINJAR, ing.el.

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Pregrade IVAN KRIŠTIĆ, dipl.iur.

OPĆINA RADOBOJ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-13
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RADOBOJ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: DUBRAVKO KRANJČEC ing.prom.

Kandidatkinje/kandidati:
1. DUBRAVKO KRANJČEC, ing.prom.; HRVAT; JAZVINE, JAZVINE 87; rođ. 02.05.1973; OIB: 31106434397; M
2. IVAN MILJAN, univ.bacc.ing.comp; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 193; rođ. 08.03.1986; OIB: 28076846310; M
3. ZVONKO PAVRLIŠAK; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 380; rođ. 03.03.1959; OIB: 62783475910; M
4. VEDRAN SVEDRUŽIĆ; HRVAT; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 15; rođ. 26.10.1990; OIB: 24965404441; M
5. MARIO HERAK, bacc.ing.aedif; HRVAT; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 115; rođ. 28.07.1989; OIB: 88469704056; M
6. JOSIP TUŠEK, prof.PTO; HRVAT; JAZVINE, JAZVINE 57; rođ. 01.02.1954; OIB: 90420656576; M
7. MARJAN DUNAJ; HRVAT; OREHOVEC RADOBOJSKI, OREHOVEC RADOBOJSKI 1; rođ. 17.03.1948; OIB: 61148762655; M
8. JOSIP NOVAČKI; HRVAT; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 122/D; rođ. 29.05.1967; OIB: 04687720585; M
9. VIKTORIJA POLJAK; HRVATICA; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 29; rođ. 22.12.1986; OIB: 66734393757; Ž
10. ALEN STRAHINEC, bacc.oec.; HRVAT; STRAHINJE RADOBOJSKO, STRAHINJE RADOBOJSKO 20; rođ. 03.05.1990; OIB: 10198300126; M
11. KRISTINA JURINJAK; HRVATICA; RADOBOJ, RADOBOJ 138; rođ. 09.03.1989; OIB: 78649181877; Ž
12. JURICA TUŠEK; HRVAT; JAZVINE, JAZVINE 57; rođ. 30.04.1988; OIB: 64848390547; M
13. KRISTIJAN LAGINJA, dipl.ing.prom; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 199; rođ. 22.03.1984; OIB: 67513965353; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-14
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RADOBOJ

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ANĐELKO TOPOLOVEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANĐELKO TOPOLOVEC; HRVAT; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 12; rođ. 21.09.1973; OIB: 68805568959; M
2. ALOJZ SAJKO; HRVAT; KRALJEVEC ŠEMNIČKI, KRALJEVEC ŠEMNIČKI 20; rođ. 12.06.1965; OIB: 39206875057; M
3. JOSIP POTOČKI; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 89; rođ. 13.07.1948; OIB: 70242568384; M
4. DRAGUTIN GERIĆ; HRVAT; OREHOVEC RADOBOJSKI, OREHOVEC RADOBOJSKI 42/A; rođ. 11.07.1954; OIB: 19034435890; M
5. ROBERT MIKŠA; HRVAT; JAZVINE, JAZVINE 88/A; rođ. 20.05.1968; OIB: 28286996025; M
6. DRAGUTIN KISELJAK; HRVAT; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 148; rođ. 25.11.1963; OIB: 54073450342; M
7. JOSIP KRLEŽA; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 213; rođ. 23.04.1967; OIB: 87245679671; M
8. KRISTINA KISELJAK; HRVATICA; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 22; rođ. 05.08.1974; OIB: 13793238671; Ž
9. IVAN MALOGORSKI; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 129; rođ. 22.11.1969; OIB: 03943490779; M
10. VLADIMIR CEROVEC; HRVAT; RADOBOJ, RADOBOJ 211; rođ. 04.10.1967; OIB: 58730121167; M
11. VESNA POLJAK; HRVATICA; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 129; rođ. 07.04.1972; OIB: 98166298351; Ž
12. LJERKA STRAHINEC; HRVATICA; RADOBOJ, RADOBOJ 83/A; rođ. 29.12.1969; OIB: 40865408151; Ž
13. MARTIN BIŠKUP; HRVAT; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 13; rođ. 10.11.1985; OIB: 06845888782; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-15
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RADOBOJ

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: DUBRAVKO KRANJČEC ing.prom.

2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ANĐELKO TOPOLOVEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-10
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE RADOBOJ

Kandidat:
DUBRAVKO KRANJČEC, ing.prom.; JAZVINE, JAZVINE 87; rođ. 02.05.1973; OIB: 31106434397; M
Zamjenik kandidata:
IVAN MILJAN, univ.bacc.ing.comp.; RADOBOJ, RADOBOJ 193; rođ. 08.03.1986; OIB: 28076846310; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ 

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-11
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE RADOBOJ

Kandidat:
ANĐELKO TOPOLOVEC; BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 12; rođ. 21.09.1973; OIB: 68805568959; M
Zamjenik kandidata:
STJEPAN SIROVEC; GORNJA ŠEMNICA, GORNJA ŠEMNICA 187; rođ. 12.11.1987; OIB: 37838013615; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ 

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE RADOBOJ
KLASA: 013-01/13-01/005
URBROJ: 2140/04-13-12
RADOBOJ, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine RADOBOJ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE RADOBOJ

1.Kandidat: DUBRAVKO KRANJČEC, ing.prom.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Zamjenik kandidata: IVAN MILJAN, univ.bacc.ing.comp.

2.Kandidat: ANĐELKO TOPOLOVEC
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: STJEPAN SIROVEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine RAdoboj ANDREA COBOVIĆ

OPĆINA STUBIČKE TOPLICE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/11
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja DEMOKRATSKI CENTAR - DC, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

DEMOKRATSKI CENTAR - DC
Nositelj liste: VLADIMIR BOSNAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR BOSNAR; HRVAT; PILA, PILA 10/A; rođ. 13.11.1956; OIB: 60632643852; M
2. NEDJELJKO ĆUK; HRVAT; PILA, PILA 10/B; rođ. 15.03.1967; OIB: 56312271329; M
3. STJEPAN SOKAČ; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 159; rođ. 19.11.1951; OIB: 49305895155; M
4. BORIS BELJAK; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ULICA VIKTORA ŠIPEKA 43; rođ. 21.02.1949; OIB: 15881642338; M
5. ZRINKA KOŠIĆ; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOGA 10; rođ. 25.12.1971; OIB: 10115544870; Ž
6. IVANKA BARTOL; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 136; rođ. 16.02.1958; OIB: 75471377859; Ž
7. DAMIR PAVRLIŠAK; HRVAT; PILA, PILA 37; rođ. 10.05.1967; OIB: 96672104034; M
8. MATO ZRINSKI; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 164; rođ. 14.02.1949; OIB: 83619709238; M
9. DARINKA GMAZ-LONČAR; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, VLADIMIRA NAZORA 28; rođ. 24.04.1948; OIB: 73263066977; Ž
10. JOSIP KUKAS; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, TOPLIČKO NASELJE 48; rođ. 09.01.1941; OIB: 27557140078; M
11. ŽELJKO ZRINSKI; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, VIKTORA ŠIPEKA 63; rođ. 15.07.1969; OIB: 39210095697; M
12. MARIJAN PILSKI; HRVAT; PILA, PILA 87; rođ. 03.09.1946; OIB: 09921186886; M
13. ROMEO BIČANIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, OBRTNIČKA 19/A; rođ. 27.11.1968; OIB: 29796576214; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/12
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: TOMISLAV FRANJKOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV FRANJKOVIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ZAGORSKA 16; rođ. 12.04.1977; OIB: 69488837550; M
2. KARLO DOGAN; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 8; rođ. 22.05.1950; OIB: 79880818292; M
3. ANTUN ŠTURLAN; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 213; rođ. 02.04.1966; OIB: 99825420236; M
4. TOMISLAV MLINARIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJUDEVITA GAJA 21; rođ. 23.01.1986; OIB: 67870984219; M
5. DARINKA KIŠUR; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 49; rođ. 01.04.1939; OIB: 39587827272; Ž
6. IVAN HREN; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 23; rođ. 25.11.1971; OIB: 51759549776; M
7. STJEPAN ŠTURLAN; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 112; rođ. 09.02.1955; OIB: 16906620603; M
8. VLADIMIR KRMELIĆ; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 274; rođ. 22.01.1951; OIB: 00798878819; M
9. IRENA JANTOL; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 7/A; rođ. 16.07.1957; OIB: 92970558834; Ž
10. KARLO KRIŽANOVIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, V.NAZORA 2; rođ. 23.09.1967; OIB: 64283318098; M
11. ROBERT PAVALIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ZAGORSKA 16; rođ. 28.03.1973; OIB: 07006374533; M
12. MAJA HREN; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 50/E; rođ. 23.05.1989; OIB: 34741180939; Ž
13. MARIJAN KOVAČIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 13; rođ. 28.08.1969; OIB: 99705523938; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/13
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ dr.med.dent.

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ, dr.med.dent.; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B. ĐALSKOG 18; rođ. 14.07.1968; OIB: 36452614844; M
2. ANA GOSPOČIĆ; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 313/A; rođ. 12.01.1980; OIB: 22649758126; Ž
3. DOMINIK BIČANIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, OBRTNIČKA 17; rođ. 30.09.1990; OIB: 05323273507; M
4. ZORAN ŽUKINA; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, MLINARSKA 5; rođ. 20.10.1966; OIB: 22765117655; M
5. SABINA FRGEC, prof.; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, VIKTORA ŠIPEKA 26; rođ. 12.05.1977; OIB: 35560181942; Ž
6. ROMANO ZRINSKI; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, NOVA ULICA 1; rođ. 28.05.1991; OIB: 81741125907; M
7. DUŠANKA KRIŽANAC, dipl.iur.; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, VIKTORA ŠIPEKA 16; rođ. 05.07.1974; OIB: 39933512987; Ž
8. JANKO GRAHOVAC; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, AUGUSTA ŠENOE 6; rođ. 27.05.1977; OIB: 20306763517; M
9. ANDREA BENGER; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 85; rođ. 06.03.1986; OIB: 24563899330; Ž
10. BESA GRAHOVAC; ALBANKA; STUBIČKE TOPLICE, AUGUSTA ŠENOE 6; rođ. 26.04.1981; OIB: 01353832620; Ž
11. DINO MALIŠ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, V. ŠIPEKA 16; rođ. 20.05.1970; OIB: 68008024510; M
12. NIKOLINA KIŠUR NOVAK, ing.građ.; HRVATICA; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 277/A; rođ. 22.05.1981; OIB: 60631320013; Ž
13. NEVENKA KRAJAČIĆ; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, A. MIHANOVIĆA 21; rođ. 26.09.1956; OIB: 39657869285; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/14
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositeljica liste: NINA GRADIŠKI ZRINSKI bacc.

Kandidatkinje/kandidati:
1. NINA GRADIŠKI ZRINSKI, bacc.; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 6; rođ. 29.01.1968; OIB: 45916395679; Ž
2. DARKO POTOČKI; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 26; rođ. 14.01.1955; OIB: 62296788236; M
3. ŽELJKO HABJANEC; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 272; rođ. 06.02.1951; OIB: 92432859648; M
4. NIKOLA KNEZIĆ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 32; rođ. 28.08.1947; OIB: 60155235271; M
5. JERONIM GREDIČAK; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 252; rođ. 20.10.1982; OIB: 33898344365; M
6. DAVOR BENGER, oec.; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 55; rođ. 10.11.1962; OIB: 13148545889; M
7. IVICA HORVAT, dipl.ing.; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 16; rođ. 14.02.1983; OIB: 85423163592; M
8. DANICA GOLUB; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 63; rođ. 24.11.1957; OIB: 92364176534; Ž
9. BORIS BRATMAN, prof.; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 215; rođ. 15.06.1947; OIB: 28568349231; M
10. DRAGUTIN BALAŠKO; HRVAT; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 273/A; rođ. 14.01.1958; OIB: 57611936311; M
11. BRANKO OREMUŠ; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 37; rođ. 22.08.1966; OIB: 64171594503; M
12. NADA BALAŠKO; HRVATICA; STUBIČKE TOPLICE, V. ŠIPEKA 124; rođ. 01.09.1952; OIB: 10696209500; Ž
13. DARKO BRLEK; HRVAT; STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 15; rođ. 23.12.1966; OIB: 87696767236; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA:013-01/13-01/15
URBROJ:2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

1.DEMOKRATSKI CENTAR - DC
Nositelj liste: VLADIMIR BOSNAR
2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: TOMISLAV FRANJKOVIĆ
3.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositelj liste: mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ dr.med.dent.
4.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositeljica liste: NINA GRADIŠKI ZRINSKI bacc.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/8
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

Kandidat:
mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ, dr.med.dent.; STUBIČKE TOPLICE, LJ.B.ĐALSKOG 18; rođ. 14.07.1968; OIB: 36452614844; M
Zamjenica kandidata:
ANA GOSPOČIĆ, dipl.politolog; STRMEC STUBIČKI, STRMEC STUBIČKI 313/A; rođ. 12.01.1980; OIB: 22649758126; Ž

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA: 013-01/13-01/9
URBROJ: 2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja DEMOKRATSKI CENTAR - DC, HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

Kandidat:
VLADIMIR BOSNAR; PILA, PILA 10/A; rođ. 13.11.1956; OIB: 60632643852; M
Zamjenik kandidata:
IVAN HREN; STUBIČKE TOPLICE, ZAGREBAČKA 23; rođ. 25.11.1971; OIB: 51759549776; M

Predlagatelj:
DEMOKRATSKI CENTAR - DC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE STUBIČKE TOPLICE
KLASA:013-01/13-01/10
URBROJ:2113/03-01-13-1
STUBIČKE TOPLICE, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine STUBIČKE TOPLICE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE STUBIČKE TOPLICE

1.Kandidat: mr.sc. ALEN AHMETOVIĆ, dr.med.dent.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenica kandidata: ANA GOSPOČIĆ, dipl.politolog
2.Kandidat: VLADIMIR BOSNAR
DEMOKRATSKI CENTAR - DC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: IVAN HREN

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Stubičke Toplice PETAR ŽITNJAK

OPĆINA SVETI KRIŽ ZAČRETJE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-25
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DRAŽEN ČVEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAŽEN ČVEK; HRVAT; VRANKOVEC, VRANKOVEC 5/B; rođ. 20.05.1969; OIB: 21084997293; M
2. STJEPAN MERKAŠ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA ANTUNA POLANŠČAKA 4; rođ. 01.01.1958; OIB: 36777141611; M
3. IVAN KUHAR; HRVAT; VRANKOVEC, VRANKOVEC 84; rođ. 16.01.1947; OIB: 54909874328; M
4. IVAN MAJSEC; HRVAT; ŠTRUCLJEVO, ŠTRUCLJEVO 58; rođ. 27.01.1956; OIB: 27851071805; M
5. IVAN MLINARIĆ; HRVAT; DUKOVEC, DUKOVEC 26/ 001; rođ. 22.02.1965; OIB: 09128959331; M
6. STJEPAN VUKIĆ; HRVAT; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 1; rođ. 15.09.1958; OIB: 86152462521; M
7. FRANJO ŠĆURIC; HRVAT; SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 31; rođ. 27.02.1965; OIB: 81408627809; M
8. ZLATKO ŠĆURIC; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA LJUDEVITA GAJA 5/B; rođ. 10.07.1962; OIB: 55384627048; M
9. DRAGUTIN JERŠEK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 22; rođ. 07.05.1944; OIB: 92680696465; M
10. IVAN GROZAJ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KOLODVORSKA ULICA 7; rođ. 25.01.1961; OIB: 45196601395; M
11. MAJA NOVAČKI; HRVATICA; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 1/C; rođ. 03.06.1987; OIB: 76297897624; Ž
12. DAVOR BARIĆ; HRVAT; KLUPCI-DIO, KLUPCI ZAČRETSKI 83/A; rođ. 27.02.1967; OIB: 77482125018; M
13. SINIŠA BELANOVIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA IVICE LOVRENČIĆA 8; rođ. 18.10.1983; OIB: 88323300859; M
14. IVAN KUČKOVEČKI; HRVAT; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 29; rođ. 08.02.1944; OIB: 43596630785; M
15. DRAGUTIN ČERNJEVIĆ; HRVAT; MIRKOVEC, MIRKOVEC 84; rođ. 05.02.1965; OIB: 19482364663; M
Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-26
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STJEPAN CIGLENEČKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN CIGLENEČKI; HRVAT; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 24/D; rođ. 28.09.1970; OIB: 92690348488; M
2. IVAN ŠAIĆ; HRVAT; PUSTODOL ZAČRETSKI, PUSTODOL ZAČRETSKI 48; rođ. 02.01.1952; OIB: 48674340313; M
3. JOSIP MIŠAK; HRVAT; KOZJAK ZAČRETSKI, KOZJAK ZAČRETSKI 38; rođ. 31.01.1966; OIB: 95889359638; M
4. JURAJ MATKUN; HRVAT; KLUPCI-DIO, KLUPCI ZAČRETSKI 66; rođ. 01.01.1966; OIB: 82604398171; M
5. GORDANA SRDINŠČAK; HRVATICA; VRANKOVEC, VRANKOVEC 41; rođ. 24.09.1987; OIB: 22797449603; Ž
6. ĐURO TOT; HRVAT; BREZOVA, BREZOVA 2/C; rođ. 21.02.1958; OIB: 80156697413; M
7. DARKO MIŠAK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 9; rođ. 30.07.1966; OIB: 60174250076; M
8. IVANA KOS; HRVATICA; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 42; rođ. 18.09.1981; OIB: 49977838173; Ž
9. DAMIR FERENČAK; HRVAT; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 61; rođ. 29.10.1968; OIB: 98884331647; M
10. STJEPAN BLAŠKOVIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG JULIJA LEMBERGERA 4; rođ. 27.03.1966; OIB: 28703973650; M
11. ZDRAVKO VIDOVIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 99; rođ. 08.08.1971; OIB: 56150272471; M
12. STJEPAN SINKOVIĆ; HRVAT; TEMOVEC, TEMOVEC 40/A; rođ. 21.07.1949; OIB: 16642535916; M
13. SINIŠA LOVRENČIĆ; HRVAT; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 19; rođ. 26.09.1969; OIB: 26574696894; M
14. DRAŽEN KRALJ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG JULIJA LEMBERGERA 2; rođ. 16.07.1969; OIB: 92394981504; M
15. ANĐELKO FEREK-JAMBREK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCIN 41; rođ. 01.09.1973; OIB: 56574022967; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-27
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: RATKO MUŠICA

Kandidatkinje/kandidati:
1. RATKO MUŠICA; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA ULICA 14; rođ. 26.03.1980; OIB: 63301597680; M
2. BOJAN CEBOCI; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG HRVATSKE KRALJICE JELENE 11; rođ. 13.03.1985; OIB: 66998876100; M
3. VESNA VORIH; HRVATICA; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 36; rođ. 01.03.1983; OIB: 25418953060; Ž
4. ROBERT KOS; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 83; rođ. 11.11.1972; OIB: 26136257467; M
5. DIJANA JERNEIĆ; HRVATICA; BREZOVA, BREZOVA 2/G; rođ. 14.04.1987; OIB: 14942460752; Ž
6. DRAGUTIN HUIĆ; HRVAT; TEMOVEC, TEMOVEC 19; rođ. 04.02.1971; OIB: 74281364934; M
7. NIKOLINA KOVAČIĆ; HRVATICA; SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 44; rođ. 09.03.1988; OIB: 23958547359; Ž
8. MARKO VISINSKI; HRVAT; PUSTODOL ZAČRETSKI, PUSTODOL ZAČRETSKI 15/A; rođ. 26.05.1979; OIB: 38197494414; M
9. FRANJO ŠOŠTARIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KOLODVORSKA ULICA 5; rođ. 24.03.1963; OIB: 23583907345; M
10. DIJANA KOLAR; HRVATICA; SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 13; rođ. 20.11.1990; OIB: 62212568767; Ž
11. BOŽIDAR PETANJEK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA ULICA 14; rođ. 13.12.1992; OIB: 69606792259; M
12. ALEKSANDRA MAJERIĆ; HRVATICA; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 13/A; rođ. 26.12.1977; OIB: 36525301753; Ž
13. DUBRAVKO BIŠKUP; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA MARIJE JURIĆ ZAGORKE 109; rođ. 20.01.1985; OIB: 93157155432; M
14. MARINA MOKROVČAK; HRVATICA; ZLEĆ, ZLEĆ 1/C; rođ. 13.03.1986; OIB: 11456313281; Ž
15. MIROSLAV LOVRENČIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCIN 21; rođ. 03.12.1975; OIB: 88340388362; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-28
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: IVAN KRANJČIĆ ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN KRANJČIĆ, ing.; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA ULICA 10; rođ. 11.01.1943; OIB: 75179143203; M
2. MARKO KOS, dipl.oec.; HRVAT; MIRKOVEC, MIRKOVEC 62; rođ. 01.05.1983; OIB: 83768412506; M
3. IVICA ROGINIĆ; HRVAT; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 63; rođ. 06.09.1960; OIB: 45438920375; M
4. MIRKO ŠIVALEC; HRVAT; TEMOVEC, TEMOVEC 41; rođ. 21.05.1969; OIB: 52511221648; M
5. SENKA VORIH, dipl.oec.; HRVATICA; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA LJUDEVITA GAJA 9; rođ. 30.11.1976; OIB: 12132573143; Ž
6. NENAD VEČEK, mag.; HRVAT; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 7/A; rođ. 12.11.1976; OIB: 09578011329; M
7. VINKO ŠVIGIR; HRVAT; GALOVEC ZAČRETSKI, GALOVEC ZAČRETSKI 43/A; rođ. 22.05.1948; OIB: 66188458644; M
8. TOMISLAV MARTINJAK; HRVAT; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA LJUDEVITA GAJA 7; rođ. 29.08.1982; OIB: 28483085294; M
9. JOSIP MAJSEC; HRVAT; ŠTRUCLJEVO, ŠTRUCLJEVO 16/A; rođ. 11.08.1954; OIB: 18577844551; M
10. JOSIP GROZAJ; HRVAT; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 184; rođ. 19.03.1967; OIB: 16245067408; M
11. MAJA JERNEIĆ PILJEK, dipl.iur.; HRVATICA; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 118; rođ. 28.01.1987; OIB: 80889648328; Ž
12. ANITA BOČKAJ, dipl.oec.; HRVATICA; ZAVRŠJE ZAČRETSKO, ZAVRŠJE ZAČRETSKO 5; rođ. 13.08.1985; OIB: 79686907273; Ž
13. DARIO KOTARSKI; HRVAT; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 7/A; rođ. 18.02.1976; OIB: 37426441197; M
14. IVANA BAKLIŽA, dipl.oec.; HRVATICA; DUKOVEC, DUKOVEC 17; rođ. 23.06.1988; OIB: 00521194923; Ž
15. KRASNODAR LELJAK; HRVAT; VRANKOVEC, VRANKOVEC 19/A; rođ. 18.08.1969; OIB: 40816555723; M

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-29
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DRAŽEN ČVEK
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STJEPAN CIGLENEČKI
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: RATKO MUŠICA
4.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: IVAN KRANJČIĆ ing.

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-30
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Kandidat:
STJEPAN CIGLENEČKI; CIGLENICA ZAGORSKA, CIGLENICA ZAGORSKA 24/D; rođ. 28.09.1970; OIB: 92690348488; M
Zamjenik kandidata:
ROBERT GROZAJ; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 188; rođ. 15.01.1974; OIB: 48190471913; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-31
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Kandidat:
MARKO KOS; MIRKOVEC, MIRKOVEC 62; rođ. 01.05.1983; OIB: 83768412506; M
Zamjenik kandidata:
IVICA ROGINIĆ; ŠVALJKOVEC, ŠVALJKOVEC 63; rođ. 06.09.1960; OIB: 45438920375; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-32
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Kandidat:
RATKO MUŠICA; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA ULICA 14; rođ. 26.03.1980; OIB: 63301597680; M
Zamjenica kandidata:
VESNA VORIH; DONJA PAČETINA, DONJA PAČETINA 36; rođ. 01.03.1983; OIB: 25418953060; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-33
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

Kandidat:
MILJENKO ŠOŠTARIĆ; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA IVICE LOVRENČIĆA 10; rođ. 21.02.1974; OIB: 01518206487; M
Zamjenik kandidata:
TOMISLAV MRAZ; SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ULICA KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 13; rođ. 05.03.1975; OIB: 98637674691; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2197/04-01-13-34
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine SVETI KRIŽ ZAČRETJE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE SVETI KRIŽ ZAČRETJE

1.Kandidat: STJEPAN CIGLENEČKI
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: ROBERT GROZAJ
2.Kandidat: MARKO KOS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: IVICA ROGINIĆ
3.Kandidat: RATKO MUŠICA
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenica kandidata: VESNA VORIH
4.Kandidat: MILJENKO ŠOŠTARIĆ
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Zamjenik kandidata: TOMISLAV MRAZ

Predsjednik Općinskog izbornog
povjerenstva Općine Sveti Križ Začretje
SILVIJA PROFETA FABIJANČIĆ

OPĆINA TUHELJ
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/5
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE TUHELJ

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.; HRVAT; TUHELJ, TUHELJ 53; rođ. 13.09.1962; OIB: 42695295778; M
2. DARKO MEDVEDEC, dipl.ing.; HRVAT; ČREŠNJEVEC, STUBIČKA ULICA 8/F; rođ. 06.12.1966; OIB: 45750970494; M
3. IVAN BURIĆ; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 91; rođ. 05.02.1965; OIB: 97973046768; M
4. BORIS KOLMAN; HRVAT; TRSTENO, TRSTENO 16; rođ. 20.04.1953; OIB: 64033372911; M
5. JOSIP POLJANEC; HRVAT; TUHELJ, TUHELJ 9; rođ. 17.12.1951; OIB: 44635864650; M
6. ZDRAVKO ILIĆ; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 161; rođ. 10.05.1963; OIB: 24427333775; M
7. MLADEN MUSTAČ; HRVAT; TUHELJSKE TOPLICE, BOLNIČKA ULICA 10/ 001; rođ. 15.05.1960; OIB: 53138054458; M
8. BRANKO ILIĆ; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 161; rođ. 23.06.1959; OIB: 68091471159; M
9. MARIO BIŠČAN; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 154; rođ. 21.03.1977; OIB: 30955646054; M
10. STJEPAN KOVAČIĆEK; HRVAT; TUHELJSKE TOPLICE, ULICA LJUDEVITA GAJA 17; rođ. 19.11.1955; OIB: 31223151350; M
11. MIRJANA SPORIŠ; HRVATICA; PROSENIK, PROSENIK 21; rođ. 15.01.1985; OIB: 67200125630; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/5
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE TUHELJ

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.

Kandidatkinje/kandidati:
1. SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.; HRVATICA; TUHELJ, TUHELJ 26; rođ. 25.01.1960; OIB: 81715163573; Ž
2. RENATO ILIĆ, ing. prometa; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 150/C; rođ. 06.11.1970; OIB: 73983226610; M
3. TOMISLAV ILIĆ; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 146; rođ. 07.05.1985; OIB: 23435592940; M
4. VERONIKA KOLMAN; HRVATICA; TRSTENO, TRSTENO 14; rođ. 19.08.1987; OIB: 28532281645; Ž
5. ROBERT ROMIĆ; HRVAT; TUHELJ, TUHELJ 26; rođ. 04.09.1959; OIB: 31701079071; M
6. MLADEN HERCIGONJA; HRVAT; PRISTAVA, PRISTAVA 175; rođ. 06.10.1964; OIB: 94512912718; M
7. ZLATKO CVETKO, dipl.ing.arh.; HRVAT; TUHELJSKE TOPLICE, ULICA LJUDEVITA GAJA 36; rođ. 01.09.1955; OIB: 67652797888; M
8. DUBRAVKO FEKEŽA; HRVAT; SVETI KRIŽ, SVETI KRIŽ 205; rođ. 30.09.1980; OIB: 42646789817; M
9. LJUBICA IVEKOVIĆ; HRVATICA; LENIŠĆE, LENIŠĆE 64; rođ. 21.03.1972; OIB: 99554711802; Ž
10. DRAŽEN TKALČIĆ; HRVAT; ČREŠNJEVEC, ČREŠNJEVEC 21; rođ. 05.05.1972; OIB: 90590243451; M
11. IVAN JEŽEK; HRVAT; TUHELJSKE TOPLICE, ULICA LJUDEVITA GAJA 26; rođ. 12.06.1972; OIB: 87905031845; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/5
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE TUHELJ

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.
2.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Nositeljica liste: SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/6
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE TUHELJ

Kandidatkinja:
SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.; TUHELJ, TUHELJ 26; rođ. 25.01.1960; OIB: 81715163573; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
RENATO ILIĆ, ing.prometa; PRISTAVA, PRISTAVA 150/C; rođ. 06.11.1970; OIB: 73983226610; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/6
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE TUHELJ

Kandidat:
MILIVOJ ŠKVORC, dipl.oec.; ČREŠNJEVEC, ČREŠNJEVEC 26; rođ. 13.09.1960; OIB: 16306990908; M
Zamjenik kandidata:
ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.; TUHELJ, TUHELJ 53; rođ. 13.09.1962; OIB: 42695295778; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE TUHELJ
KLASA: 013-03/13-01/6
URBROJ: 2135-03/13-03/01-2
TUHELJ, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine TUHELJ, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE TUHELJ

1.Kandidatkinja: SNJEŽANA ROMIĆ, dipl.uč.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidatkinje: RENATO ILIĆ, ing.prometa
2.Kandidat: MILIVOJ ŠKVORC, dipl.oec.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenik kandidata: ARMANDO SLAVIČEK, dipl.ing.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Tuhelj NINOSLAV PINTARIĆ

OPĆINA VELIKO TRGOVIŠĆE
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-22
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: STJEPAN LOJNA

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN LOJNA; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA V. NAZORA 1; rođ. 16.12.1941; OIB: 86131419905; M
2. FANIKA SLAKOPER; HRVATICA; DUBROVČAN, DUBROVČAN 105; rođ. 09.03.1957; OIB: 77038668331; Ž
3. STJEPAN PEH; HRVAT; DOMAHOVO, DOMAHOVO 42; rođ. 12.11.1965; OIB: 12184082947; M
4. DARKO GAŠPAR; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 55; rođ. 22.01.1964; OIB: 72627612740; M
5. ŽELJKO KAHLINA; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA KONTREC I MAREC FRANJE 1; rođ. 02.06.1961; OIB: 69599421647; M
6. MARICA CVETKOVIĆ; HRVATICA; DOMAHOVO, DOMAHOVO 44; rođ. 10.06.1962; OIB: 26709569146; Ž
7. RUDOLF SELJAN; HRVAT; DRUŽILOVEC, DRUŽILOVEC 76; rođ. 23.08.1943; OIB: 81162496004; M
8. RUDOLF ŠILIPETAR; HRVAT; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 45; rođ. 19.01.1953; OIB: 40142300793; M
9. MARTIN LEMO; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, GAJEVA ULICA 5/A; rođ. 02.10.1983; OIB: 17848414689; M
10. BOŽIDAR LOJNA; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA V. NAZORA 12; rođ. 01.07.1948; OIB: 76489073380; M
11. LJUDEVIT MAREC; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 6/B; rođ. 19.06.1953; OIB: 14284864017; M
12. STJEPAN LOJNA; HRVAT; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 32; rođ. 18.03.1955; OIB: 54106422303; M
13. STIPO JAKIĆ; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ZVONIMIROVA ULICA 4/E; rođ. 08.11.1963; OIB: 70199357732; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-20
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA DR. STANKA PINJUHA 15; rođ. 16.09.1963; OIB: 14393311787; M
2. MILAN KRALJ, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 6; rođ. 03.01.1957; OIB: 26026806923; M
3. ROBERT ŠPOLJAR, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 25; rođ. 03.05.1976; OIB: 25508136337; M
4. ŽELJKO PAVLIŠA; HRVAT; RAVNICE, RAVNICE 79/C; rođ. 23.09.1962; OIB: 87615630774; M
5. IVAN ŽEINSKI; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 76; rođ. 06.11.1939; OIB: 67883288281; M
6. BOŽICA LEPEŠ, mr.pharm.; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, GAJEVA ULICA 12; rođ. 06.05.1948; OIB: 35566820941; Ž
7. DAVOR ANTOLKOVIĆ; HRVAT; VILANCI, VILANCI 4; rođ. 08.02.1990; OIB: 88802385723; M
8. DARIO BALIJA; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 59; rođ. 27.02.1979; OIB: 03869145949; M
9. LUKA KAHLINA, dipl.iur.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, NASELJE ZELENGAJ 25; rođ. 10.02.1985; OIB: 45314083543; M
10. MILIVOJ KRALJ, dipl.oec.; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 41; rođ. 11.10.1950; OIB: 93274886361; M
11. TOMISLAV BOGOVIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 106; rođ. 07.12.1983; OIB: 12982094766; M
12. DAVOR MEGLIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 32/B; rođ. 27.05.1973; OIB: 40692456775; M
13. DANIJEL PULEK; HRVAT; STRMEC, STRMEC 33; rođ. 24.04.1990; OIB: 56048538046; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-19
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: NIKOLA CAPAR

Kandidatkinje/kandidati:
1. NIKOLA CAPAR; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 38; rođ. 13.12.1947; OIB: 42983550815; M
2. BRANKO LJUBIĆ; HRVAT; POŽARKOVEC, POŽARKOVEC 61; rođ. 28.01.1958; OIB: 67047076260; M
3. ROBERT BOGOVIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 119; rođ. 26.09.1971; OIB: 07952654868; M
4. RUDOLF KONTREC; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 12; rođ. 19.01.1944; OIB: 70960637250; M
5. JOSIP PULEK; HRVAT; STRMEC, STRMEC 18; rođ. 22.04.1969; OIB: 11572942080; M
6. KREŠO KOZINA, bacc.ing.mech.; HRVAT; VELIKA ERPENJA, VELIKA ERPENJA 16; rođ. 11.12.1976; OIB: 93526703265; M
7. JOSIP MEGLIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 39/A; rođ. 09.01.1948; OIB: 63576706196; M
8. VLATKA PAVLINIĆ, dipl.ing.; HRVATICA; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 28; rođ. 15.01.1983; OIB: 75274388150; Ž
9. STJEPAN ŠKALEC; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 86; rođ. 18.11.1973; OIB: 79189656766; M
10. LJUBICA ŽEINSKI, dipl.soc.; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 76; rođ. 14.03.1942; OIB: 30096551110; Ž
11. PETRA KLOBUČIĆ; HRVATICA; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 52; rođ. 03.05.1991; OIB: 39980412096; Ž
12. STJEPAN RADOVANIĆ; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 44; rođ. 01.06.1945; OIB: 04788629626; M
13. BOŽICA KALAUZ; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, ZELENGAJ 40; rođ. 22.10.1976; OIB: 04772042320; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-18
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.; HRVAT; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 4; rođ. 18.06.1987; OIB: 48900219513; M
2. ŠTEFICA KUKOLJA, ing.građ.; HRVATICA; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 51; rođ. 02.03.1969; OIB: 58992701649; Ž
3. IVAN KONTREC, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 3; rođ. 11.01.1980; OIB: 79122126593; M
4. DAMIR JAKOPČEVIĆ, oec.; HRVAT; VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 18; rođ. 21.10.1982; OIB: 51399833557; M
5. LJILJANA VRANIĆ, mag.pharm.,mag.med.bio.; HRVATICA; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 39; rođ. 06.05.1974; OIB: 12349383497; Ž
6. MATIJA BOGOVIĆ; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 106; rođ. 14.02.1989; OIB: 30344303429; M
7. ZORAN ŠIPEK, dipl.ing.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ZELENGAJ 8; rođ. 23.07.1982; OIB: 59375268321; M
8. IVANA SLAKOPER; HRVATICA; BEZAVINA, BEZAVINA 28; rođ. 23.06.1973; OIB: 44397546780; Ž
9. LIDIJA ČARŽAVEC; HRVATICA; DUBROVČAN, DUBROVČAN 177; rođ. 07.03.1976; OIB: 21264648558; Ž
10. DARINKA HORVATIN; HRVATICA; DUBROVČAN, DUBROVČAN 130/C; rođ. 21.01.1967; OIB: 08247005014; Ž
11. KRISTIAN VRANIĆ; HRVAT; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 39; rođ. 24.02.1975; OIB: 30909893680; M
12. KAROLINA SLOVENEC; HRVATICA; BEZAVINA, BEZAVINA 32/A; rođ. 17.08.1988; OIB: 24883107842; Ž
13. ANICA TRESK, prof.; HRVATICA; DRUŽILOVEC, DRUŽILOVEC 25; rođ. 05.01.1981; OIB: 25703950494; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-01-21
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 33/B; rođ. 13.11.1957; OIB: 56661611987; M
2. LUCIJA BUHIN; HRVATICA; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA V. NAZORA 20; rođ. 07.12.1989; OIB: 46359421500; Ž
3. ZDRAVKO HALAMBEK; HRVAT; DOMAHOVO, DOMAHOVO 25; rođ. 31.03.1967; OIB: 38666341313; M
4. ŽELJKO MATANOVIĆ, ing.el.; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, HORVATSKA ULICA 10; rođ. 11.10.1971; OIB: 19212894302; M
5. MLADEN HORVATIN, ing.o.t.; HRVAT; DUBROVČAN, DUBROVČAN 175/A; rođ. 09.07.1976; OIB: 78640558882; M
6. JOSIP KONTREC; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA MATIJE GUPCA 18; rođ. 20.03.1990; OIB: 98014110352; M
7. BOŽIDAR LICHT; HRVAT; VELIKO TRGOVIŠĆE, KOLODVORSKA ULICA 2/A; rođ. 07.12.1951; OIB: 16854168155; M
8. JOSIP ŠILIPETAR; HRVAT; DRUŽILOVEC, DRUŽILOVEC 100; rođ. 10.11.1954; OIB: 87995865325; M
9. BRANKA PREBERINA; HRVATICA; DOMAHOVO, DOMAHOVO 24; rođ. 10.12.1983; OIB: 09286362085; Ž
10. MARIO VLADIMIR LACKO; HRVAT; RAVNICE, RAVNICE 51; rođ. 12.12.1974; OIB: 73650730628; M
11. DRAGUTIN PAVLINIĆ; HRVAT; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 36; rođ. 14.12.1957; OIB: 95223518336; M
12. STJEPAN KEGLEVIĆ; HRVAT; POŽARKOVEC, POŽARKOVEC 37; rođ. 07.04.1972; OIB: 35412736433; M
13. NIKOLA GAŠPAR; HRVAT; POŽARKOVEC, POŽARKOVEC 57; rođ. 01.10.1988; OIB: 04870103459; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01-28
VELIKO TRGOVIŠĆE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Nositelj liste: STJEPAN LOJNA
2.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.
3.HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: NIKOLA CAPAR
4.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.
5.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/23
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

Kandidat:
NIKOLA CAPAR; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA STJEPANA RADIĆA 38; rođ. 13.12.1947; OIB: 42983550815; M
Zamjenik kandidata:
BRANKO LJUBIĆ; POŽARKOVEC, POŽARKOVEC 61; rođ. 28.01.1958; OIB: 67047076260; M

Predlagatelj:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/24
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
Kandidat:
ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.; MRZLO POLJE, MRZLO POLJE 4; rođ. 18.06.1987; OIB: 48900219513; M
Zamjenica kandidata:
ŠTEFICA KUKOLJA, ing.građ.; JEZERO KLANJEČKO, JEZERO KLANJEČKO 51; rođ. 02.03.1969; OIB: 58992701649; Ž

Predlagatelj:
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/27
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

Kandidat:
STJEPAN LOJNA; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA V. NAZORA 1; rođ. 16.12.1941; OIB: 86131419905; M
Zamjenica kandidata:
FANIKA SLAKOPER; DUBROVČAN, DUBROVČAN 105; rođ. 09.03.1957; OIB: 77038668331; Ž

Predlagatelj:
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/25
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

Kandidat:
STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.; DUBROVČAN, DUBROVČAN 33/B; rođ. 13.11.1957; OIB: 56661611987; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN HORVATIN, ing.o.t.; DUBROVČAN, DUBROVČAN 175/A; rođ. 09.07.1976; OIB: 78640558882; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/26
VELIKO TRGOVIŠĆE, 2. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, ZAGORSKA STRANKA - ZS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU
ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

Kandidat:
ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA DR. STANKA PINJUHA 15; rođ. 16.09.1963; OIB: 14393311787; M
Zamjenik kandidata:
MILAN KRALJ, dipl.ing.; VELIKO TRGOVIŠĆE, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 6; rođ. 03.01.1957; OIB: 26026806923; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ZAGORSKA STRANKA - ZS

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE
KLASA: 023-01/13-01/82
URBROJ: 2197/05-13-01/29
VELIKO TRGOVIŠĆE, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine VELIKO TRGOVIŠĆE, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VELIKO TRGOVIŠĆE

1.Kandidat: NIKOLA CAPAR
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: BRANKO LJUBIĆ
2.Kandidat: ROBERT GREBLIČKI, bacc.ing.el.
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Zamjenica kandidata: ŠTEFICA KUKOLJA, ing.građ.
3.Kandidat: STJEPAN LOJNA
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
Zamjenica kandidata: FANIKA SLAKOPER
4.Kandidat: STJEPAN PAVLIŠA, ing.el.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
Zamjenik kandidata: MLADEN HORVATIN, ing.o.t.
5.Kandidat: ZDRAVKO VUTMEJ, dipl.ing.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ZAGORSKA STRANKA - ZS
Zamjenik kandidata: MILAN KRALJ, dipl.ing.

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva Općine Veliko Trgovišće MARIJA KANTOCI

GRAD ZABOK
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-16
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: ALEN GEREK mag.ing.agr.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ALEN GEREK, mag.ing.agr.; HRVAT; ZABOK, ZAGREBAČKA ULICA 22; rođ. 28.04.1971; OIB: 78929351313; M
2. MARTINA RUBIL SKITANIĆ, prof.; HRVATICA; ZABOK, ULICA GRABROVEC 61; rođ. 29.10.1983; OIB: 04491033531; Ž
3. PETAR VRANČIĆ, mag.oec.; HRVAT; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 1; rođ. 15.03.1983; OIB: 62613180723; M
4. ŽELJKO HRASTINSKI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 47/A; rođ. 31.05.1957; OIB: 07083519420; M
5. DANIJEL ANTOLKOVIĆ; HRVAT; ZABOK, RADNIČKO NASELJE 19; rođ. 17.10.1983; OIB: 03824669305; M
6. TOMISLAV BASA; HRVAT; TISANIĆ JAREK, TISANIĆ JAREK 40/A; rođ. 16.12.1962; OIB: 98689733545; M
7. STJEPAN HANŽIĆ; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 60; rođ. 20.10.1957; OIB: 31751148131; M
8. JOSIP VURNEK; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 38; rođ. 17.12.1948; OIB: 58162325170; M
9. ŽELJKA HUIS, univ.bacc.ing.des.text.; HRVATICA; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 32/B; rođ. 22.08.1987; OIB: 02066922659; Ž
10. ŽELIMIR LEŽ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 11; rođ. 09.07.1976; OIB: 35795780371; M
11. STJEPAN TISANIĆ; HRVAT; TISANIĆ JAREK, TISANIĆ JAREK 42; rođ. 05.01.1955; OIB: 88837369941; M
12. DARKO FIKET; HRVAT; ZABOK, GRABROVEC 95/A; rođ. 11.03.1977; OIB: 70083895595; M
13. DALIBOR TUĐA; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 6; rođ. 27.10.1981; OIB: 77413915190; M
14. ZORAN BUNČEC, mag.ing.el.; HRVAT; PROSENIK GUBAŠEVSKI, PROSENIK GUBAŠEVSKI 5/E; rođ. 16.07.1983; OIB: 16204901335; M
15. RUŽICA ČRNJEVIĆ, prof.; HRVATICA; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 1; rođ. 30.08.1943; OIB: 78222540121; Ž

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-19
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
Nositelj liste: MARIO DRAGANIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIO DRAGANIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA 103. BRIGADE 4; rođ. 20.12.1965; OIB: 13535115779; M
2. DALIBOR TIČAK; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 63; rođ. 27.03.1971; OIB: 45982071376; M
3. ĐINO SINKOVIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 18; rođ. 04.05.1964; OIB: 58006723332; M
4. SREĆKO MAK; HRVAT; HUM ZABOČKI, HUM ZABOČKI 3; rođ. 07.04.1966; OIB: 04967895463; M
5. DARIO PREKRATIĆ; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 71/B; rođ. 18.12.1978; OIB: 66513718104; M
6. DAREK KUNOVIĆ; HRVAT; GRDENCI, GRDENCI 92; rođ. 26.09.1969; OIB: 64385786307; M
7. FILIP TOMEK; HRVAT; ZABOK, NASELJE TOMEKI 5; rođ. 03.09.1991; OIB: 26241293186; M
8. MARIJA GRAH; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 90; rođ. 03.08.1982; OIB: 84072329986; Ž
9. ZLATKO GRABUŠIĆ; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 1; rođ. 19.04.1959; OIB: 07608100863; M
10. OZREN KRAJAČIĆ; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 96; rođ. 16.10.1969; OIB: 94103190118; M
11. KREŠO REPOVEČKI; HRVAT; REPOVEC, REPOVEC 56; rođ. 08.09.1979; OIB: 76884086553; M
12. MAJA ŠIVALEC; HRVATICA; PROSENIK GUBAŠEVSKI, PROSENIK GUBAŠEVSKI 51; rođ. 24.05.1990; OIB: 28489879814; Ž
13. SLAVKO BOGOJEVIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 61; rođ. 19.12.1967; OIB: 54443297100; M
14. DRAŽEN BALAŠKO; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 69/B; rođ. 14.01.1976; OIB: 17768727598; M
15. ALOJZ BUZJAK; HRVAT; GRDENCI, GRDENCI 62/B; rođ. 22.07.1959; OIB: 64807647798; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-14
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ERNEST OREMUŠ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ERNEST OREMUŠ; HRVAT; GUBAŠEVO, GUBAŠEVO 31/D; rođ. 27.09.1981; OIB: 78088569326; M
2. RANKO KUŠEC; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 218; rođ. 24.10.1968; OIB: 69966036803; M
3. INES CAKOL; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 28; rođ. 22.09.1986; OIB: 93525247156; Ž
4. ANDRIJA VUTMEJ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 47; rođ. 21.08.1985; OIB: 98470106404; M
5. SANELA DEJANOVIĆ; HRVATICA; MARTINIŠĆE, MARTINIŠĆE 15; rođ. 13.07.1988; OIB: 95527797559; Ž
6. IVANA GOLUBAN; HRVATICA; ZABOK, BREGI ZABOČKI 48; rođ. 12.06.1988; OIB: 75890877970; Ž
7. GORAN KOTARSKI; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 28; rođ. 30.12.1984; OIB: 19181543035; M
8. TOMISLAV HARAPIN; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 85; rođ. 29.03.1983; OIB: 20105680144; M
9. VALENTINA VUTMEJ;HRVATICA;ZABOK,ULICA MATIJE GUPCA 47; rođ. 04.06.1985; OIB: 51100528859; Ž
10. MATIJA FRANJČEC; HRVAT;ZABOK,ULICA TITUŠ BREZOVAČKI 6; rođ. 07.07.1984; OIB: 94569202105; M
11. DAVID ŠAMEC; HRVAT; GRDENCI, GRDENCI 35/ 001; rođ. 06.01.1989; OIB: 99653369222; M
12. VANJA CAKOL; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 28; rođ. 05.02.1990; OIB: 84296478681; Ž
13. MOHAMED AL-YOUNIS; ARAP; ZABOK, GAJEVA ULICA 6; rođ. 07.12.1952; OIB: 10993721710; M
14. TAMARA GOLUBAN; HRVATICA; ZABOK, BREGI ZABOČKI 48; rođ. 21.04.1987; OIB: 62592722291; Ž
15. TOMISLAV KONČEVSKI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, GREDICE ZABOČKE 2; rođ. 08.06.1970; OIB: 12938234105; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-18
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja KREŠIMIR KONČEVSKI, DAMIR ŽIGMAN, NEVENKA GREGURIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: KREŠIMIR KONČEVSKI

Kandidatkinje/kandidati:
1. KREŠIMIR KONČEVSKI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, GREDICE ZABOČKE 2; rođ. 03.11.1965; OIB: 00549331966; M
2. DAMIR ŽIGMAN; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 240/ 003; rođ. 01.12.1969; OIB: 54340544384; M
3. BRANKA VRBANEC; HRVATICA; ZABOK, BREGOVITA ULICA 16; rođ. 20.07.1973; OIB: 04651892268; Ž
4. DAVOR DUGOREPEC; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 89; rođ. 15.10.1965; OIB: 78713970346; M
5. BRANKA HERCEG; HRVATICA; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 28; rođ. 09.03.1980; OIB: 33189005879; Ž
6. TOMISLAV IVANKOVIĆ; HRVAT; ZABOK, ZAGORSKA ULICA 14; rođ. 08.01.1974; OIB: 60713537167; M
7. BOJAN ŠENJUG; HRVAT; ZABOK, KUMROVEČKA ULICA 1; rođ. 21.06.1977; OIB: 95355704355; M
8. ANDREJA DUGOREPEC; HRVATICA; ŠPIČKOVINA, ŠPIČKOVINA 36; rođ. 08.02.1976; OIB: 20981376559; Ž
9. DUŠAN JELENČIĆ; HRVAT; PROSENIK ZAČRETSKI, PROSENIK ZAČRETSKI 78; rođ. 28.06.1963; OIB: 68007445564; M
10. BRANKO BLAŽINIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 63; rođ. 21.12.1960; OIB: 82293670156; M
11. DINKA GREGURIĆ BRIŠKI; HRVATICA; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 38; rođ. 25.01.1980; OIB: 35121781286; Ž
12. JOSIP HERCEG; HRVAT; ŠPIČKOVINA, ŠPIČKOVINA 213; rođ. 15.02.1962; OIB: 32489133377; M
13. MARIO POSAVEC; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 93/A; rođ. 21.12.1975; OIB: 52756078770; M
14. BILJANA HANDANOVIĆ; HRVATICA; ZABOK, RADNIČKO NASELJE 9; rođ. 05.01.1984; OIB: 09669703098; Ž
15. TIN ŠEMOVČAN; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 79; rođ. 09.03.1992; OIB: 08808369306; M
Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-13
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja BRANKO PILJEK, MILIVOJ GREGURIĆ, VALTER SILADI, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: BRANKO PILJEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO PILJEK; HRVAT; ZABOK, TRG SVETE JELENE 4; rođ. 13.11.1959; OIB: 66453166466; M
2. MILIVOJ GREGURIĆ; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 136; rođ. 03.07.1955; OIB: 88939746925; M
3. VALTER SILADI; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 130; rođ. 25.04.1966; OIB: 76592244083; M
4. DRAGUTIN TISANIĆ; HRVAT; TISANIĆ JAREK, TISANIĆ JAREK 37; rođ. 12.01.1948; OIB: 16559582272; M
5. ZDRAVKO CUJZEK; HRVAT; ŠPIČKOVINA, ŠPIČKOVINA 93/B; rođ. 23.02.1958; OIB: 69208066542; M
6. SNJEŽANA LJUBIĆ; HRVATICA; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 155; rođ. 15.03.1975; OIB: 41168933553; Ž
7. DRAGUTIN KOLARIĆ; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 30; rođ. 18.11.1948; OIB: 74792489079; M
8. ROBERT MRAZ; HRVAT; ZABOK, MRAZOVA ULICA 4; rođ. 03.12.1987; OIB: 71659866703; M
9. IGOR GREGURIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA JOSIPA JURAJA STROSSMAYE 17; rođ. 13.06.1973; OIB: 07227576534; M
10. ROBERT LONČAR; HRVAT; GUBAŠEVO, GUBAŠEVO 18/A; rođ. 14.09.1982; OIB: 33381975786; M
11. NENAD BOROVČAK; HRVAT; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 16; rođ. 12.11.1975; OIB: 43974620050; M
12. MARIJAN ŠAMEC; HRVAT; GRDENCI, GRDENCI 28; rođ. 13.08.1954; OIB: 22040883494; M
13. ŽELJKO ŠEGINA; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 77; rođ. 21.12.1952; OIB: 73238938903; M
14. DIJANA GOLUBAN; HRVATICA; ZABOK, BREGI ZABOČKI 47; rođ. 17.09.1987; OIB: 94211257862; Ž
15. IVICA BALAGOVIĆ; HRVAT; ZABOK, KUMROVEČKA ULICA 2; rođ. 24.05.1961; OIB: 10820442803; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-15
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: IVAN HANŽEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN HANŽEK; HRVAT; ZABOK, KAŠTELSKI PUT 4; rođ. 19.02.1948; OIB: 52431648601; M
2. ŽARKO IVANČIĆ; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 72/A; rođ. 28.03.1967; OIB: 31036456132; M
3. ZORAN KRAJAČIĆ; HRVAT; HUM ZABOČKI, HUM ZABOČKI 80; rođ. 26.12.1954; OIB: 63993275875; M
4. ŠTEFANIJA KERESTEŠ; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 72; rođ. 26.09.1938; OIB: 22379429472; Ž
5. STJEPAN FOTIVEC; HRVAT; ŠPIČKOVINA, ŠPIČKOVINA 9/A; rođ. 04.12.1948; OIB: 70130165976; M
6. BOJANA BIRAČ; HRVATICA; ZABOK, ULICA TINA UJEVIĆA 1; rođ. 11.10.1984; OIB: 54435974559; Ž
7. VIŠNJA KUKOLJA; HRVATICA; MARTINIŠĆE, MARTINIŠĆE 76; rođ. 29.10.1961; OIB: 68276742936; Ž
8. ANTUN FOTIVEC; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 165/B; rođ. 03.05.1947; OIB: 77396867929; M
9. RINO VALEC; HRVAT; ZABOK, ULICA STJEPANA RADIĆA 30/A; rođ. 29.06.1977; OIB: 58082740808; M
10. VALENTIN MARTINEC; HRVAT; REPOVEC, REPOVEC 35/A; rođ. 28.01.1941; OIB: 89539128281; M
11. SANDRA ŠKREBLIN; HRVATICA; ZABOK, TRG DRAGUTINA DOMJANIĆA 5; rođ. 21.07.1974; OIB: 14955284475; Ž
12. IVAN KRAJAČIĆ; HRVAT; LUG ZABOČKI, LUG ZABOČKI 85; rođ. 01.05.1957; OIB: 99357252343; M
13. DAMIR HERČKO; HRVAT; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 68; rođ. 25.04.1975; OIB: 31511547659; M
14. SANDRA TURKOVIĆ; HRVATICA; ZABOK, ULICA MATIJE GUPCA 134; rođ. 30.06.1972; OIB: 19412888537; Ž
15. ŽELJKO TOMEK; HRVAT; ZABOK, GRABROVEC 7; rođ. 12.03.1956; OIB: 03210970554; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-17
ZABOK, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STANKO BELINA

Kandidatkinje/kandidati:
1. STANKO BELINA; HRVAT; ZABOK, ULICA IVANA I CVJETE HUIS 8; rođ. 24.01.1954; OIB: 72525198154; M
2. ŽELJKO BELINA; HRVAT; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 91; rođ. 14.06.1964; OIB: 06440496653; M
3. MILJENKO VRANIĆ; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 10; rođ. 15.07.1966; OIB: 26562900910; M
4. RATKO JELENČIĆ; HRVAT; JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 4; rođ. 11.09.1958; OIB: 41466173249; M
5. NIVES ROKIĆ; HRVATICA; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 101/B; rođ. 30.03.1977; OIB: 63330879762; Ž
6. BRANKO CUJZEK; HRVAT; ZABOK, NASELJE TRŠINSKI 17/B; rođ. 11.12.1984; OIB: 59259869649; M
7. DARINKO VRANČIĆ; HRVAT; TISANIĆ JAREK, TISANIĆ JAREK 36/A; rođ. 15.05.1962; OIB: 13019052573; M
8. ZDRAVKO GRAH; HRVAT; PROSENIK ZAČRETSKI, PROSENIK ZAČRETSKI 65/A; rođ. 13.02.1979; OIB: 29288683331; M
9. NENAD GORUP; NEPOZNATA; MARTINIŠĆE, MARTINIŠĆE 3; rođ. 28.11.1989; OIB: 17872464063; M
10. BRUNO GUDAN; HRVAT; DUBRAVA ZABOČKA, DUBRAVA ZABOČKA 94/A; rođ. 23.01.1974; OIB: 88285357106; M
11. DAMIR HERCIGONJA; HRVAT; ZABOK, ULICA NIKOLE TESLE 3; rođ. 26.07.1959; OIB: 34659297658; M
12. ANDREJA MATKUN; HRVATICA; HUM ZABOČKI, HUM ZABOČKI 1/C; rođ. 13.10.1976; OIB: 58814813499; Ž
13. ANA DEAK; HRVATICA; PAVLOVEC ZABOČKI, PAVLOVEC ZABOČKI 32; rođ. 22.04.1994; OIB: 54657547906; Ž
14. SINIŠA JELENČIĆ; HRVAT; ZABOK, NASELJE TOMEKI 21; rođ. 24.02.1979; OIB: 22700295350; M
15. FLORIJAN TUĐA; HRVAT; REPOVEC, REPOVEC 49; rođ. 20.10.1971; OIB: 86518566089; M

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/03
URBROJ: 2197/01-03/1-13-20
ZABOK, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZABOKA

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: ALEN GEREK mag.ing.agr.
2.HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
Nositelj liste: MARIO DRAGANIĆ
3.HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
Nositelj liste: ERNEST OREMUŠ
4.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: KREŠIMIR KONČEVSKI
5.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: BRANKO PILJEK
6.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: IVAN HANŽEK
7.ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: STANKO BELINA

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZABOKA
KLASA: 013-03/13-01/04
URBROJ: 2197/01-03/1-13-12
ZABOK, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZABOKA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZABOKA

1.Kandidat: ŽELJKO BELINA
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: MILJENKO VRANIĆ
2.Kandidat: ALEN GEREK, mag.ing.agr.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Zamjenica kandidata: MARTINA RUBIL SKITANIĆ, prof.
3.Kandidat: IVAN HANŽEK
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenica kandidata: NEVENKA GREGURIĆ
4.Kandidat: BRANKO PILJEK
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: VALTER SILADI

Predsjednik GRadskog izbornog povjerenstva
Grada Zaboka NADA MOHAČ

OPĆINA ZAGORSKA SELA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/02
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: DAVORIN LONČAREC

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVORIN LONČAREC; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 108/A; rođ. 25.01.1974; OIB: 72598399819; M
2. MARIJAN KLADNIČKI; HRVAT; KUZMINEC MILJANSKI, KUZMINEC MILJANSKI 8; rođ. 31.03.1988; OIB: 77337215907; M
3. BRANKA ŠPILJAR; HRVATICA; BREZAKOVEC, BREZAKOVEC 24; rođ. 24.12.1963; OIB: 64649274436; Ž
4. MARTINA KODRNJA; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 33; rođ. 28.03.1979; OIB: 49740726755; Ž
5. GORDANA PENEZIĆ; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 30; rođ. 23.07.1978; OIB: 52715338358; Ž
6. DRAŽEN ŠPOLJAR; HRVAT; MILJANA, MILJANA 47; rođ. 31.01.1980; OIB: 49746753630; M
7. MLADEN PENEZIĆ; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 30; rođ. 03.04.1972; OIB: 80635733418; M
8. DENIS ŽLOF; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 49; rođ. 23.03.1994; OIB: 19095258212; M
9. DARJA ŠUMAK LONČAREC; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 108/A; rođ. 06.08.1979; OIB: 27994982287; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/03
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA,03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: STJEPAN JURAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. STJEPAN JURAK; HRVAT; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 23; rođ. 06.01.1947; OIB: 59638641183; M
2. FRANC MASNEC; HRVAT; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 41; rođ. 12.03.1954; OIB: 76696620635; M
3. VLADIMIR ŠKALIČKI; HRVAT; BRATKOVEC, BRATKOVEC 39; rođ. 09.05.1942; OIB: 31294972415; M
4. DAMIR KRALJ; HRVAT; PUŠĆA, PUŠĆA 16; rođ. 24.09.1959; OIB: 72751576923; M
5. BRANKO HUNSKI; HRVAT; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 34; rođ. 07.12.1965; OIB: 52360169528; M
6. MARIJAN ŠIVAK; HRVAT; PLAVIĆ, PLAVIĆ 47; rođ. 01.02.1960; OIB: 14467324059; M
7. RENATA KAJBA; HRVATICA; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 24; rođ. 25.01.1974; OIB: 89646150631; Ž
8. DRAŽEN GRAH; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 8; rođ. 21.09.1959; OIB: 28325842361; M
9. MARIJAN MAČEK; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 19; rođ. 03.10.1971; OIB: 61605143589; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/04
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja KRISTIJAN BEZJAK, BRANKO CVETIĆ, DAMIR PRTENJAK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ŽELJKO KODRNJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO KODRNJA; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 33; rođ. 21.11.1946; OIB: 40565814543; M
2. KRISTIJAN BEZJAK; HRVAT; GORNJI ŠKRNIK, GORNJI ŠKRNIK 23; rođ. 27.10.1977; OIB: 33987943451; M
3. BRANKO CVETIĆ; HRVAT; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 4; rođ. 06.03.1955; OIB: 86213047691; M
4. DAMIR PRTENJAK; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 21; rođ. 29.01.1973; OIB: 12762303015; M
5. NEVENKA PREGLEJ; HRVATICA; POLJANA SUTLANSKA, POLJANA SUTLANSKA 20; rođ. 16.11.1959; OIB: 68936597946; Ž
6. IVICA ZGORELEC; HRVAT; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 132; rođ. 28.12.1971; OIB: 39231362171; M
7. MIRKO MAČEK; HRVAT; PLAVIĆ, PLAVIĆ 54; rođ. 16.02.1961; OIB: 94878822242; M
8. ŽELJKO BRUNDIĆ; HRVAT; MILJANA, MILJANA 37; rođ. 27.06.1966; OIB: 38637234566; M
9. TOMISLAV KARAŽIJA; HRVAT; GORNJI ŠKRNIK, GORNJI ŠKRNIK 1/A; rođ. 22.06.1979; OIB: 66255741399; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/05
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MILENA REGVAT, ANA ŽUČKO, VALENTINA ŠTVANEK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: NEVENKA ŠTVANEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. NEVENKA ŠTVANEK; HRVATICA; PLAVIĆ, PLAVIĆ 11; rođ. 15.03.1958; OIB: 03829396194; Ž
2. LIDIJA JURAK; HRVATICA; POLJANA SUTLANSKA, POLJANA SUTLANSKA 23; rođ. 29.03.1979; OIB: 41375953441; Ž
3. VESNA KAJBA-KOMERIČKI; HRVATICA; MILJANA, MILJANA 39; rođ. 17.08.1961; OIB: 43282342671; Ž
4. BOŽICA ZGORELEC; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 111; rođ. 13.12.1986; OIB: 49261310060; Ž
5. TANJA VALEK FISTRIĆ; HRVATICA; LUKE POLJANSKE, LUKE POLJANSKE 6/A; rođ. 17.05.1978; OIB: 92815819869; Ž
6. BOJANA BIRUŠ; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 61; rođ. 13.08.1980; OIB: 45410877635; Ž
7. ŠTEFICA HUMSKI; HRVATICA; HARINA ZLAKA, HARINA ZLAKA 17; rođ. 20.07.1967; OIB: 92678700144; Ž
8. DUBRAVKA ZGORELEC; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 135; rođ. 25.01.1977; OIB: 65846187956; Ž
9. DRAGICA ŽLOF; HRVATICA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 52; rođ. 14.12.1967; OIB: 31100113683; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA:013-05/13-01/07
URBROJ:2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZAGORSKA SELA

1.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: DAVORIN LONČAREC
2.HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: STJEPAN JURAK
3.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ŽELJKO KODRNJA
4.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: NEVENKA ŠTVANEK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA: 013-05/13-01/06
URBROJ: 2135/04-13-1
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja KRISTIJAN BEZJAK, BRANKO CVETIĆ, DAMIR PRTENJAK, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZAGORSKA SELA

Kandidat:
ŽELJKO KODRNJA; ZAGORSKA SELA, ZAGORSKA SELA 33; rođ. 21.11.1946; OIB: 40565814543; M
Zamjenik kandidata:
IVAN ŠUMAK; POLJANA SUTLANSKA, POLJANA SUTLANSKA 19; rođ. 13.05.1952; OIB: 79422560054; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZAGORSKA SELA
KLASA:013-05/13-01/06
URBROJ:2135/04-13-2
ZAGORSKA SELA, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZAGORSKA SELA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZAGORSKA SELA

1.Kandidat: ŽELJKO KODRNJA
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: IVAN ŠUMAK

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zagorska sela HRVOJE KARAŽIJA

GRAD ZLATAR
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-70
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: STANKO MAJDAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. STANKO MAJDAK; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 134; rođ. 02.10.1952; OIB: 57381276422; M
2. JANKO AUGUŠTAN; HRVAT; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 45; rođ. 25.02.1950; OIB: 94881461539; M
3. BOŽENA SLUNJSKI; HRVATICA; ZLATAR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 5; rođ. 01.01.1952; OIB: 30396886804; Ž
4. JASNA HANŽEK; HRVATICA; ZLATAR, KAŠTELSKA ULICA 15; rođ. 24.05.1970; OIB: 46687617718; Ž
5. IVAN LICITAR; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 142/A; rođ. 02.04.1949; OIB: 25895951603; M
6. JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK; HRVATICA; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 45; rođ. 22.07.1974; OIB: 09804886670; Ž
7. JOSIP PAVLIN; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 44; rođ. 11.01.1968; OIB: 31031752634; M
8. MARIJA DOMINIĆ; HRVATICA; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 29; rođ. 15.02.1953; OIB: 79283858461; Ž
9. IVANA ŠAŠKO; HRVATICA; ZLATAR, ULICA BANA IVANA MAŽURANIĆA 5; rođ. 29.05.1986; OIB: 87607909131; Ž
10. IVAN ŠAŠKO; HRVAT; ZLATAR, ULICA BANA IVANA MAŽURANIĆA 5; rođ. 14.07.1953; OIB: 81062988143; M
11. NIKOLINA PUKLIN; HRVATICA; BELEC, BELEC 49/A; rođ. 19.03.1983; OIB: 96731663674; Ž
12. TOMISLAV ŠALA; HRVAT; REPNO, REPNO 69; rođ. 05.04.1989; OIB: 64050600165; M
13. JOSIP HANŽEK; HRVAT; ZLATAR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 8; rođ. 12.12.1954; OIB: 66032416080; M
14. MARIJAN PALEJ; HRVAT; BELEC, BELEC 50; rođ. 22.02.1959; OIB: 04472469482; M
15. ZLATKO MALOGORSKI; HRVAT; ZLATAR, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 12; rođ. 04.09.1980; OIB: 67415872505; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-71
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP, HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositelj liste: RUDOLF FORKO

Kandidatkinje/kandidati:
1. RUDOLF FORKO; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 26; rođ. 04.03.1956; OIB: 96478092824; M
2. BRANIMIR BOLJFETIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3; rođ. 23.12.1993; OIB: 77495002136; M
3. DARKO POSARIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA LADISLAVA KUTNJAKA 4; rođ. 12.11.1989; OIB: 99698533508; M
4. DAVOR FUTIVIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 18; rođ. 10.11.1991; OIB: 61481372497; M
5. TOMISLAV PLAŠĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA BATUŠIĆA SLAVKA 10; rođ. 03.11.1992; OIB: 22142589455; M
6. ROBERTO DUGOREPEC; HRVAT; ZLATAR, ULICA BRAĆE RADIĆA 19; rođ. 08.03.1992; OIB: 01153163552; M
7. ANDREA PERETIN; HRVATICA; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 1; rođ. 10.06.1989; OIB: 46355672474; Ž
8. DRAGUTIN HORVAT; HRVAT; ZLATAR, ULICA KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 5/I; rođ. 11.04.1965; OIB: 48591936327; M
9. ZDENKA MOJČEC; HRVATICA; ZLATAR, TRG SLOBODE 8; rođ. 17.09.1957; OIB: 94495148768; Ž
10. ANA TUŠEK; HRVATICA; ZLATAR, VARAŽDINSKA ULICA 17; rođ. 01.05.1941; OIB: 85486216447; Ž
11. BERISLAV BOLJFETIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3; rođ. 05.03.1992; OIB: 38567599453; M
12. STEFANI HUDIĆ; HRVATICA; ZLATAR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 9; rođ. 20.01.1987; OIB: 42730626093; Ž
13. STJEPAN HUDIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA VLADIMIRA NAZORA 9; rođ. 20.10.1981; OIB: 20607235390; M
14. TOMISLAV FORKO; HRVAT; ZLATAR, TRG SLOBODE 23; rođ. 07.02.1979; OIB: 39551245064; M
15. SEBASTIJAN BARTOLIN; HRVAT; ZLATAR, BORKOVEČKI PUT 3; rođ. 06.10.1994; OIB: 16700208253; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-72
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja JURICA BIZJAK, DAVOR BRLIĆ, DANIJEL BENKOVIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: JURICA BIZJAK

Kandidatkinje/kandidati:
1. JURICA BIZJAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 18; rođ. 02.01.1951; OIB: 25266128782; M
2. DAVOR BRLIĆ; HRVAT; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 47; rođ. 23.06.1971; OIB: 24398090389; M
3. DANIJEL BENKOVIĆ; HRVAT; ZLATAR, BORKOVEČKI PUT 11; rođ. 30.12.1984; OIB: 72559007814; M
4. DARKO BRLIĆ; HRVAT; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 47; rođ. 23.04.1977; OIB: 37872033107; M
5. JOSIP FINDAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 14; rođ. 16.02.1951; OIB: 98419584298; M
6. TATJANA LABAŠ; HRVATICA; ZLATAR, BORKOVEČKI PUT 8; rođ. 28.09.1983; OIB: 08219955213; Ž
7. IVAN KRPELNIK; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 15/A; rođ. 28.05.1952; OIB: 24344059015; M
8. ZDENKA BINGULA; HRVATICA; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 173; rođ. 13.03.1982; OIB: 62209700560; Ž
9. ADALBERT BOGI; HRVAT; DONJA SELNICA, DONJA SELNICA 81/A; rođ. 13.01.1957; OIB: 57572987354; M
10. ŽELJKA BRLIĆ; HRVATICA; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 47; rođ. 23.11.1983; OIB: 59262328280; Ž
11. BOŽENA DUMBOVIĆ; HRVATICA; ZLATAR, ULICA FRANJE PISAČIĆA 10; rođ. 04.09.1958; OIB: 08913740415; Ž
12. DARKO POZAIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA VEĆESLAVA HOLJEVCA 5; rođ. 21.02.1983; OIB: 58091614660; M
13. MARIO KRUŠELJ; HRVAT; ZLATAR, BREGOVITA ULICA 8/A; rođ. 20.02.1973; OIB: 05932899661; M
14. STJEPAN BIZJAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA FRANJE HORVATA KIŠA 56; rođ. 03.01.1957; OIB: 87272403554; M
15. MIROSLAV PLJUŠĆEC; HRVAT; ZLATAR, BREGOVITA ULICA 8/B; rođ. 24.10.1977; OIB: 48829273739; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-73
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MARIJAN ĐUREK, JOSIP POZAIĆ, ŽELJKO SVIBEN, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIJAN ĐUREK

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN ĐUREK; HRVAT; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 25.02.1942; OIB: 84131477506; M
2. JOSIP POZAIĆ; HRVAT; BORKOVEC, BORKOVEC 12; rođ. 01.12.1958; OIB: 46908563341; M
3. ŽELJKO SVIBEN; HRVAT; ZLATAR, ULICA SILVIJE STRAHIMIRA KRANJ 19; rođ. 25.07.1960; OIB: 55022861989; M
4. DARKO HITREC; HRVAT; ZLATAR, RIJEČKA ULICA 15; rođ. 12.04.1961; OIB: 32437887593; M
5. ZDENKA KUREČIĆ-FIJAČKO; HRVATICA; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 2; rođ. 11.10.1954; OIB: 02116614235; Ž
6. MARIO ŠKOF; HRVAT; GORNJA BATINA, GORNJA BATINA 3/C; rođ. 31.08.1988; OIB: 15543374120; M
7. IVANA MINĐAK ŠAKA; HRVATICA; ZLATAR, KAŠTELSKA ULICA 2; rođ. 19.03.1981; OIB: 37435630260; Ž
8. ROBERT BINGULA; HRVAT; ZLATAR, VARAŽDINSKA ULICA 33; rođ. 05.07.1984; OIB: 59949491050; M
9. MARIO PUKLIN; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 108; rođ. 15.01.1989; OIB: 02594995377; M
10. DUŠAN DUMBOVIĆ; HRVAT; RATKOVEC, RATKOVEC 38; rođ. 16.04.1958; OIB: 51831780444; M
11. VESNA POZAIĆ; HRVATICA; ZLATAR, ULICA LJUDEVITA GAJA 7/A; rođ. 19.12.1959; OIB: 16783143807; Ž
12. NATAŠA BINGULA; HRVATICA; ZLATAR, VARAŽDINSKA ULICA 33; rođ. 20.03.1987; OIB: 53889321250; Ž
13. NIKOLINA PUKLIN; HRVATICA; GORNJA SELNICA, GORNJA SELNICA 60; rođ. 31.03.1992; OIB: 83704785036; Ž
14. ŽELJKO BINGULA; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 67; rođ. 13.06.1986; OIB: 54118589035; M
15. JASNA PUKLIN; HRVATICA; GORNJA SELNICA, GORNJA SELNICA 60; rođ. 31.08.1968; OIB: 37594732392; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-74
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ŽELIMIR KUREČIĆ mag.oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELIMIR KUREČIĆ, mag.oec.; HRVAT; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 30; rođ. 31.10.1960; OIB: 65703613113; M
2. dr.sc. MIROSLAV KOPJAR; HRVAT; ZLATAR, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 2; rođ. 24.04.1945; OIB: 48407193546; M
3. DARKO VARGA; HRVAT; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 29; rođ. 22.04.1967; OIB: 93295044390; M
4. SREĆKO POZAIĆ, prof.; HRVAT; ZLATAR, ULICA VEĆESLAVA HOLJEVCA 5; rođ. 23.02.1982; OIB: 53928756714; M
5. BOŽIDAR HANŽEK; HRVAT; REPNO, REPNO 38; rođ. 18.05.1965; OIB: 13786728257; M
6. VLADIMIR MINĐAK, oec.; HRVAT; ZLATAR, ULICA KRSTE HEGEDUŠIĆA 1; rođ. 28.05.1953; OIB: 94904775059; M
7. EMIL SVIBEN; HRVAT; ZLATAR, ULICA KRALJA PETRA KREŠIMIRA 4; rođ. 21.08.1960; OIB: 32735159602; M
8. VIŠNJICA ŠKOF; HRVATICA; GORNJA BATINA, GORNJA BATINA 18; rođ. 09.01.1977; OIB: 87982852333; Ž
9. DANIJEL KLARIĆ; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 133; rođ. 19.11.1964; OIB: 03943974311; M
10. IVAN PLJUŠĆEC; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 122; rođ. 14.09.1949; OIB: 42451426640; M
11. LJUDEVIT VRLEC; HRVAT; ZAVRŠJE BELEČKO, ZAVRŠJE BELEČKO 17; rođ. 09.06.1964; OIB: 80050459210; M
12. MARIJAN PARLAJ; HRVAT; BORKOVEC, ULICA JURJA BRANJUGA 13; rođ. 14.04.1968; OIB: 34455354115; M
13. GABRIJEL DELIJA; HRVAT; BELEC, BELEC 114; rođ. 01.02.1963; OIB: 88112363063; M
14. FRANJO POŽGAJ; HRVAT; BORKOVEC, BORKOVEC 86; rođ. 01.10.1958; OIB: 32098417149; M
15. STJEPAN ROGINIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 10/A; rođ. 27.11.1957; OIB: 10555772477; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-75
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: JOSIP PAVLINIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP PAVLINIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 6/B; rođ. 09.05.1949; OIB: 33669799976; M
2. MIRICA GORUPEC; HRVATICA; ZLATAR, RIJEČKA ULICA 37/A; rođ. 08.06.1957; OIB: 58420116960; Ž
3. ALEN HRIBERSKI; HRVAT; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 3; rođ. 16.04.1969; OIB: 22507979237; M
4. DRAGA VARGA; HRVATICA; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 95/B; rođ. 20.02.1967; OIB: 07622875376; Ž
5. DARKO OZIMEC; HRVAT; JURANŠĆINA, JURANŠČINA 21; rođ. 21.02.1987; OIB: 77902139527; M
6. TOMO VUK; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 120/A; rođ. 05.10.1974; OIB: 32864018049; M
7. MIRJANA MIKAC; HRVATICA; CETINOVEC, CETINOVEC 1; rođ. 18.01.1974; OIB: 97311080615; Ž
8. DRAGUTIN PAVLIN; HRVAT; ZLATAR, BREGOVITA ULICA 1; rođ. 24.04.1969; OIB: 64447884796; M
9. JOSIP JAKOPIĆ; HRVAT; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 36; rođ. 21.08.1953; OIB: 73107427904; M
10. DRAGUTIN SPEVEC; HRVAT; ZLATAR, ULICA BRAĆE RADIĆA 2; rođ. 07.04.1943; OIB: 06511512537; M
11. MLADEN BALIĆ; HRVAT; CETINOVEC, CETINOVEC 1/A; rođ. 22.05.1973; OIB: 65581862525; M
12. JOSIP PEROŠ; HRVAT; ZLATAR, RIJEČKA ULICA 42; rođ. 30.10.1957; OIB: 59257963703; M
13. ZVJEZDANA POPIJAČ; HRVATICA; CETINOVEC, CETINOVEC 5; rođ. 28.08.1979; OIB: 32966243878; Ž
14. BOŽIDAR BREZOVEČKI; HRVAT; ZLATAR, VINOGRADSKA ULICA 3; rođ. 25.12.1954; OIB: 80397818261; M
15. JOSIP POSARIĆ; HRVAT; CETINOVEC, CETINOVEC 1/A; rođ. 24.01.1948; OIB: 64082813165; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-76
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja VILKO KUKEC, MLADEN PAŽUR, ZDRAVKO BALIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: VILKO KUKEC

Kandidatkinje/kandidati:
1. VILKO KUKEC; HRVAT; GORNJA SELNICA, GORNJA SELNICA 23; rođ. 05.01.1962; OIB: 39618996912; M
2. MLADEN PAŽUR; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 28; rođ. 23.05.1975; OIB: 17669976169; M
3. ZDRAVKO BALIĆ; HRVAT; BELEC, BELEC 81/A; rođ. 30.10.1982; OIB: 34174953874; M
4. IVAN GRZELJA; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 159; rođ. 23.06.1978; OIB: 38454719884; M
5. DARKO MEZAK; HRVAT; DONJA SELNICA, DONJA SELNICA 59; rođ. 12.01.1989; OIB: 13668173503; M
6. ZVONIMIR DELIJA; HRVAT; BELEC, BELEC 39/C; rođ. 12.02.1979; OIB: 34476304856; M
7. BARICA ŠPOLJAR; HRVATICA; BELEC, BELEC 66; rođ. 31.07.1989; OIB: 50081055071; Ž
8. JURAJ HANŽEK; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 39; rođ. 28.05.1963; OIB: 45951769692; M
9. SNJEŽANA ČUKLJEK; HRVATICA; DONJA SELNICA, DONJA SELNICA 21; rođ. 13.09.1969; OIB: 02623101440; Ž
10. RAFAEL KUKEC; HRVAT; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 39; rođ. 04.04.1986; OIB: 82295650393; M
11. IVANA DELIJA; HRVATICA; BELEC, BELEC 39/C; rođ. 13.04.1981; OIB: 62815260429; Ž
12. IRENA BALIĆ; HRVATICA; BELEC, BELEC 81/A; rođ. 24.08.1986; OIB: 63255770904; Ž
13. NEVENKA SAMBOLIĆ; HRVATICA; BELEC, BELEC 50; rođ. 01.07.1963; OIB: 98654274339; Ž
14. ŠTEFICA HANŽEK; HRVATICA; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 39; rođ. 04.05.1970; OIB: 32333146218; Ž
15. ŠTEFICA ŠAKA; HRVATICA; BELEC, BELEC 95/A; rođ. 21.08.1973; OIB: 17870603966; Ž

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-77
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: KRUNOSLAV KLANCIR

Kandidatkinje/kandidati:
1. KRUNOSLAV KLANCIR; HRVAT; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 6; rođ. 11.10.1970; OIB: 64029544616; M
2. MLADEN ŠKREB; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3/B; rođ. 20.09.1976; OIB: 01927019930; M
3. NADICA ŠTAHAN; HRVATICA; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 15; rođ. 30.09.1952; OIB: 74509001368; Ž
4. JURAJ ŽERJAVIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 38/A; rođ. 11.11.1981; OIB: 36374429239; M
5. SINIŠA SAMBOLIĆ; HRVAT; ZLATAR, VARAŽDINSKA ULICA 11; rođ. 27.09.1982; OIB: 48391424676; M
6. KAZIMIR SVIBEN; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 6/A; rođ. 26.05.1978; OIB: 73431167748; M
7. MIRJANA BAJZEK; HRVATICA; ZLATAR, KAŠTELSKA ULICA 8; rođ. 13.07.1959; OIB: 12123789550; Ž
8. ANA VIDOVIĆ; HRVATICA; ZLATAR, ZAGORSKA ULICA 3; rođ. 13.06.1954; OIB: 89851031783; Ž
9. MARTIN KUHARIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 5; rođ. 31.03.1956; OIB: 79668002677; M
10. DAMIR BRUČIĆ; HRVAT; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3/B; rođ. 17.10.1977; OIB: 67753008693; M
11. DARIO POSARIĆ; HRVAT; LADISLAVEC, LADISLAVEC 30; rođ. 19.10.1985; OIB: 55716210499; M
12. DARKO ŠKRLEC; HRVAT; ZLATAR, ULICA BATUŠIĆA SLAVKA 9; rođ. 15.11.1983; OIB: 61997407252; M
13. MARIO ŠKREB; HRVAT; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 58/A; rođ. 05.02.1978; OIB: 89625683495; M
14. DAVOR PILJAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA GRADEC 9; rođ. 01.06.1980; OIB: 18022334754; M
15. ŽELJKO KOBEŠČAK; HRVAT; ZLATAR, ULICA SILVIJE STRAHIMIRA KRANJ 13; rođ. 25.02.1953; OIB: 64129718333; M

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-78
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA GRADSKOG VIJEĆA GRADA ZLATARA

1.AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste: STANKO MAJDAK
2.AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositelj liste: RUDOLF FORKO
3.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: JURICA BIZJAK
4.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIJAN ĐUREK
5.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: ŽELIMIR KUREČIĆ mag.oec.
6.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: JOSIP PAVLINIĆ
7.KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: VILKO KUKEC
8.SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: KRUNOSLAV KLANCIR

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-62
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja JURICA BIZJAK, DAVOR BRLIĆ, DANIJEL BENKOVIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
JURICA BIZJAK; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 18; rođ. 02.01.1951; OIB: 25266128782; M
Zamjenik kandidata:
DAVOR BRLIĆ; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 47; rođ. 23.06.1971; OIB: 24398090389; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-63
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja MARIJAN ĐUREK, JOSIP POZAIĆ, ŽELJKO SVIBEN, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
MARIJAN ĐUREK; ZLATAR, ZAGREBAČKA ULICA 2; rođ. 25.02.1942; OIB: 84131477506; M
Zamjenik kandidata:
ŽELJKO SVIBEN; ZLATAR, ULICA SILVIJE STRAHIMIRA KRANJ 19; rođ. 25.07.1960; OIB: 55022861989; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-64
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidatkinja:
MIRICA GORUPEC; ZLATAR, RIJEČKA ULICA 37/A; rođ. 08.06.1957; OIB: 58420116960; Ž
Zamjenik kandidatkinje:
JOSIP PAVLINIĆ; LADISLAVEC, LADISLAVEC 6/B; rođ. 09.05.1949; OIB: 33669799976; M

Predlagatelj:
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-65
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU, ZAGORSKA STRANKA - ZS, HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
KRUNOSLAV KLANCIR; ZLATAR, ULICA MILIVOJA STANČIĆA 6; rođ. 11.10.1970; OIB: 64029544616; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN ŠKREB; ZLATAR, ULICA MATIJE GUPCA 3/B; rođ. 20.09.1976; OIB: 01927019930; M

Predlagatelj:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-66
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja VILKO KUKEC, MLADEN PAŽUR, ZDRAVKO BALIĆ, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
VILKO KUKEC; GORNJA SELNICA, GORNJA SELNICA 23; rođ. 05.01.1962; OIB: 39618996912; M
Zamjenik kandidata:
MLADEN PAŽUR; MARTINŠĆINA, MARTINŠĆINA 28; rođ. 23.05.1975; OIB: 17669976169; M

KANDIDAT GRUPE BIRAČA

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-67
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ, ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
ŽELIMIR KUREČIĆ, mag.oec.; ZLATAR, MARTINEČKA ULICA 30; rođ. 31.10.1960; OIB: 65703613113; M
Zamjenik kandidata:
dr.sc. MLADEN KRUŠELJ; BORKOVEC, BORKOVEC 22/A; rođ. 30.06.1961; OIB: 80594366392; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-68
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, odlučujući o prijedlogu predlagatelja AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS, HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

Kandidat:
STANKO MAJDAK; DONJA BATINA, DONJA BATINA ZL. 134; rođ. 02.10.1952; OIB: 57381276422; M
Zamjenica kandidata:
JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK; ZLATAR, SAJMIŠNA ULICA 45; rođ. 22.07.1974; OIB: 09804886670; Ž

Predlagatelj:
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO
GRADA ZLATARA
KLASA: 013-03/13-01/01
URBROJ: 2211/01-04-04-13-69
ZLATAR, 03.05.2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Gradsko izborno povjerenstvo Grada ZLATARA, sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR GRADONAČELNIKA GRADA ZLATARA

1.Kandidat: JURICA BIZJAK
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: DAVOR BRLIĆ
2.Kandidat: MARIJAN ĐUREK
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: ŽELJKO SVIBEN
3.Kandidatkinja: MIRICA GORUPEC
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Zamjenik kandidatkinje: JOSIP PAVLINIĆ
4.Kandidat: KRUNOSLAV KLANCIR
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
ZAGORSKA STRANKA - ZS
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
Zamjenik kandidata: MLADEN ŠKREB
5.Kandidat: VILKO KUKEC
KANDIDAT GRUPE BIRAČA
Zamjenik kandidata: MLADEN PAŽUR
6.Kandidat: ŽELIMIR KUREČIĆ, mag.oec.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Zamjenik kandidata: dr.sc. MLADEN KRUŠELJ
7.Kandidat: STANKO MAJDAK
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A - HSS
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Zamjenica kandidata: JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK

Predsjednik Gradskog izbornog povjerenstva
Grada Zlatara MARKO MALOČA

OPĆINA ZLATAR BISTRICA
REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-30
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: DANIJEL BARTOLEK

Kandidatkinje/kandidati:
1. DANIJEL BARTOLEK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, DONJA BRESTOVEČKA ULICA 25; rođ. 25.08.1988; OIB: 27828565611; M
2. JOSIP ANDREC; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 14; rođ. 21.02.1966; OIB: 98231266460; M
3. ZDRAVKO KORPAR; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 108/A; rođ. 13.05.1960; OIB: 46324632435; M
4. NIKOLINA LUGARIĆ; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA ULICA 28; rođ. 15.11.1982; OIB: 55757135159; Ž
5. MARIO ŠKRLEC; HRVAT; LIPOVEC, LIPOVEC 109; rođ. 29.11.1977; OIB: 95240939825; M
6. BRANKO KORPAR; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 8; rođ. 08.02.1969; OIB: 68952780301; M
7. SILVESTAR BUDEN; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, SELSKA ULICA 3; rođ. 18.01.1980; OIB: 15193545422; M
8. DRAGICA KRAJNIK; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, SELSKA ULICA 19; rođ. 18.05.1973; OIB: 58307762900; Ž
9. DENIS BELANOVIĆ; HRVAT; OPASANJEK, OPASANJEK 24; rođ. 05.07.1993; OIB: 72073369204; M
10. SILVESTAR TARANDEK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, SELSKA ULICA 17; rođ. 17.11.1992; OIB: 46975937834; M
11. IVAN TOPLJAK; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 32; rođ. 26.10.1963; OIB: 76710488514; M
12. DANIJELA BUDEN; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 42; rođ. 16.08.1986; OIB: 84170315958; Ž
13. JOSIP PETRINEC; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 108/A; rođ. 04.08.1982; OIB: 81974783551; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-29
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽARKO MIHOLIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽARKO MIHOLIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA 21; rođ. 30.06.1958; OIB: 35365263753; M
2. DARKO CRNIČKI; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA ULICA 7; rođ. 05.09.1969; OIB: 07667269370; M
3. BOŽIDAR KAPEC; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 109/B; rođ. 18.11.1954; OIB: 54329471580; M
4. DAVOR SUGNETIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA ULICA 23; rođ. 19.12.1964; OIB: 26058502543; M
5. SUZANA ŽUNIĆ; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, SPORTSKI PROLAZ 20; rođ. 21.08.1979; OIB: 71316579899; Ž
6. STJEPAN MIKULEC; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 106; rođ. 18.09.1942; OIB: 73171766153; M
7. VLADIMIR FRČKO; HRVAT; OPASANJEK, OPASANJEK 20; rođ. 24.11.1961; OIB: 83834461173; M
8. LUKA LEVAR; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 33/A; rođ. 08.05.1985; OIB: 49455469130; M
9. IVICA MIKULEC; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 8; rođ. 28.09.1954; OIB: 02101118137; M
10. MILJENKO SKOČAK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 23; rođ. 09.10.1968; OIB: 68921216504; M
11. MILAN HOIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA LJUDEVITA GAJA 27; rođ. 13.01.1946; OIB: 04712419849; M
12. IGOR MARGETIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, GRANČARSKA CESTA 5/D; rođ. 12.07.1988; OIB: 52686412504; M
13. BRANKA GJUREK; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, ULICA AUGUSTA ŠENOE 2; rođ. 05.04.1953; OIB: 26358257296; Ž

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-31
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st.1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDACIJSKU LISTU
ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: SAŠA PAVLOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. SAŠA PAVLOVIĆ; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 53; rođ. 28.03.1967; OIB: 05417203707; M
2. IVAN ŠANTEK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 5; rođ. 14.06.1953; OIB: 62847552704; M
3. BOŽIDAR KUŠTOVIĆ; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 33/A; rođ. 02.01.1953; OIB: 32813744298; M
4. IVANA GROŠ; HRVATICA; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 8; rođ. 18.10.1978; OIB: 91284633583; Ž
5. ZDENKA MIKULEC; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA ULICA 48; rođ. 04.11.1943; OIB: 18535238905; Ž
6. DAMIR FRČKO; HRVAT; OPASANJEK, OPASANJEK 12; rođ. 07.11.1971; OIB: 58287023269; M
7. SLAVKO ČIŽMEK; HRVAT; LIPOVEC, LIPOVEC 71; rođ. 11.06.1960; OIB: 13580540512; M
8. JOSIP BARTOLEK; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, GORNJA BRESTOVEČKA ULICA 19; rođ. 20.03.1962; OIB: 57989041095; M
9. STJEPAN MARTINJAK; HRVAT; LOVREČAN, LOVREČAN 82; rođ. 15.01.1947; OIB: 63062256809; M
10. IVAN JURIŠA; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 25; rođ. 14.08.1954; OIB: 77627890359; M
11. MIRKO KUNTIĆ; HRVAT; ZLATAR-BISTRICA, DONJA BRESTOVEČKA ULICA 54; rođ. 30.09.1942; OIB: 25740558694; M
12. VJEKOSLAVA SIMIĆ; HRVATICA; ZLATAR-BISTRICA, BUKOVEČKI PUT 27; rođ. 08.03.1946; OIB: 43013366549; Ž
13. STJEPAN GRŠIĆ; HRVAT; VELEŠKOVEC, VELEŠKOVEC 33/A; rođ. 30.07.1950; OIB: 27300948481; M

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-33
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 24. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDACIJSKIH LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: DANIJEL BARTOLEK
2.HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ŽARKO MIHOLIĆ
3.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: SAŠA PAVLOVIĆ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-28
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

Kandidat:
JOSIP ANDREC; ZLATAR-BISTRICA, VLADIMIRA NAZORA 14; rođ. 21.02.1966; OIB: 98231266460; M
Zamjenik kandidata:
DANIJEL BARTOLEK; ZLATAR-BISTRICA, DONJA BRESTOVEČKA 25; rođ. 25.08.1988; OIB: 27828565611; M

Predlagatelj:
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA:013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-27
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.

Na temelju članka 22. st. 1. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12),Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,odlučujući o prijedlogu predlagatelja HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS, SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU,utvrdilo je i prihvatilo

PRAVOVALJANOM KANDIDATURU ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

Kandidat:
ŽARKO MIHOLIĆ; ZLATAR-BISTRICA, ZAGORSKA 21; rođ. 30.06.1958; OIB: 35365263753; M
Zamjenik kandidata:
DRAŽEN MIKULEC; LOVREČAN, LOVREČAN 40; rođ. 07.02.1973; OIB: 44315268506; M

Predlagatelj:
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

REPUBLIKA HRVATSKA
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO
OPĆINE ZLATAR-BISTRICA
KLASA: 013-01/13-01/1
URBROJ: 2211/08-13-32
ZLATAR BISTRICA, 3. svibnja 2013.
Na temelju članka 23. i čl. 25. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne Novine", broj 144/12), Općinsko izborno povjerenstvo Općine ZLATAR-BISTRICA,sastavilo je

ZBIRNU LISTU PRAVOVALJANIH KANDIDATURA ZA IZBOR OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE ZLATAR-BISTRICA

1.Kandidat: JOSIP ANDREC
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Zamjenik kandidata: DANIJEL BARTOLEK

2.Kandidat: ŽARKO MIHOLIĆ
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Zamjenik kandidata: DRAŽEN MIKULEC

Predsjednik Općinskog izbornog povjerenstva
Općine Zlatar-Bistrica VANJA PETROVIĆ

Još članaka iz "Sponzorirani članci"

Anketa

Za koga ćete glasati u prvom krugu predsjedničkih izbora u RH?

  • Kolindu Grabar Kitarović
  • Kolindu Grabar Kitarović
    21,50%
  • Ivu Josipovića
  • Ivu Josipovića
    31,76%
  • Milana Kujundžića
  • Milana Kujundžića
    15,38%
  • Ivan Vilibor Sinčić
  • Ivan Vilibor Sinčić
    13,61%
  • Neću izaći na biralište
  • Neću izaći na biralište
    17,75%

Facebook

Zbog prometne nesreće u zoni čvora Jankomir (A3), 300 m prije Jankomirskog mosta, u smjeru grada, promet teče jednim trakom. Kolnici su mjestimice mokri i skliski u Lici. Magla smanjuje vidljivost i usporava vožnju mjestimice u unutrašnjosti, ...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program