Odigrano 22. kolo Četvrte hrvatske nogometne lige

Zagorec je u Krapini pobijedio Tekstilca Ravnice sa 1 : 0, a jedini gol postigao je Malarić u 73. minuti iz jedanaesterca. Posljednjeplasirani Tondach je napravio iznenađenje u Zagrebu i sa 2 : 1 pobijedio Ponikve.

U 22. kolu Četvrte hrvatske nogometne lige – Središte, Podskupina A, od zagorskih predstavnika pobjede su zablježila dva – Zagorec i Tondach.

Golove su postigli Šipek i Postonjski. Uz nekoliko neiskorištenih prilika iz igre, domaći igrači Ponikvi nisu realizirali ni jedanaesterac. Zabočka Mladost je izgubila u Zagrebu od Trnja sa 0 : 4, dok je Gaj u Karlovcu s Ilovcem odigrao neriješeno 2 : 2.

Na ljestvici vodi Maksimir s 45 bodova, ispred Trnja i Šparte Elektre koji imaju po 44. Četvrta Trešnjevka i peti Gaj imaju po 41 bod.

Zagorec je deseti s 26 bodova, zabočka Mladost jedanaesta s 25, koliko ima i dvanaesta Sloga Gredelj. Tondach je posljednji s 10 bodova.