Odigrane selektivne utakmice pionira Krapinsko zagorske i Zagrebačke županije

U Zaboku su odigrane dvije kontrolno selektivne utakmice mladeži, selekcije Krapinsko zagorske i Zagrebačke županije.
M

Mladi zagorski nogometaši do 12 godina koje je s klupe vodio Danijel Tomašković pobijedili su svoje vršnjake sa 2:1. Vodstvo im je donio Zabočanin Vid Kotarski u 20. minuti, a na 2:0 povisio je Bedekovčan Luka Srebačić u 40. minuti. Počasni pogodak za selekciju Zagrebačke županije postigao je Roberto Aničić u 42. minuti.

U utakmici uzrasta do 13 godina Zagrepčani su uzvratili Zagorcima i pobijedili sa 2:1. Mreža Tonija Tkaleca se zatresla u osmoj minuta a pogodak je postigao Marin Marić. Na 1:1 poravnao je Bistričan Mihael Belko u osamnaestoj minuti, da bi gostima pobjedu sa 2:1 donio Ivan Zagorec u 32. minuti. Suci utakmica bili su Ognjen Latinović iz Zaboka, Drago Bartolić iz Mihovljana i Damir Ivančić iz Brezove, javlja radio Stubica