Mal-Gal Građevinarstvo zahvaljujući Matiji Caparu i Mariju Joziću prošlo u finale Kutije šibica

U 40 minuta pogodaka nije bilo, a prolaz Mal-Galu donijele su obrane Marija Jozića i golovi Matije Capara u raspucavanju.

Prvi polufinalni dvoboj Kutije šibica donio je očekivanu neizvjesnost, ali ne i pretjeranu kvalitetu. Igralo se čvrsto, u 40 minuta nije bilo pogodaka, a nakon izvođenja kaznenih udaraca dalje je prošla momčad Mal-Gal Građevinarstva...

Tvrda i neizvjesna utakmica između Mal-Gal Građevinarstva i MNK Cvjetno Poliklinike Milojević riješena je nakon izvođenja kaznenih udaraca. U 40 minuta pogodaka nije bilo, a prolaz Mal-Galu donijele su obrane Marija Jozića i golovi Matije Capara u raspucavanju.

Krapinska momčad je u susret ušla kao blagi favorit, međutim Cvjetno se sjajno držalo i na drugoj strani ozbiljno prijetilo vrlo dobrom Joziću koji je u nekoliko navrata izvlačio svoju momčad.

Na jednoj strani je vrlo opasan bio Igor Mostarlić dok su igrači Cvjetnoj prijetili ponajviše preko Bojana Kubovića, ali pogodaka ipak nije bilo.

Pristupilo se izvođenju kaznenih udaraca gdje je Korab Morina odmah promašio, a Kubović je doveo Cvjetno u prednost. U drugoj seriji je Capar bio precizan na jednoj strani, na drugoj strani je Jozić obranio pokušaj Marina Jelušića da bi Cvjetno imalo meč loptu nakon što je Mostarlić pogodio vratnicu u trećoj seriji. Ipak, Jozić još jednom izvlači Mal-Gal obranivši udarac Kazimira Poljaka. Odlučivala je dodatna serija u kojoj je Capar pogodio za 2:1, a Kubović promašio gol i Mal-Gal je otišao u finale.

Drugog finalistu dat će dvoboj između Ribljeg restorana Korkyre koji je blagi favorit protiv Carling Puba.