Komentar 2. kolo 1. ŽNL: Zagorec VT maksimalno

Nakon dva odigrana kola jedino je momčad Zagorca iz Velikog Trgovišća s maksimalnim učinkom i s osvojenih 6 bodova. Nako

Nakon dva odigrana kola jedino je momčad Zagorca iz Velikog Trgovišća s maksimalnim učinkom i s osvojenih 6 bodova. Nakon što su u prošlom kolu u Maču bodove osvojili za zelenim stolom, u ovom su kolu s dva gola Krajačića bodove osvojili na travnjaku.

Jedinstvo je bilo gost na vlastitom igralištu i s 2:0 su savladali Stražu koja je u ovom slučaju bila domaćin. Rezultatski prilično neizvjesna bila je utakmica u Pregradi gdje je gostovao Radoboj. Gosti su poveli preko Dleska. Udarcem s bijele točke rezultat je poravnao Kolar. Domaće je u vodstvo doveo Kolar, a u posljednjoj minuti prvog dijela prednost domaćih povećava Čuček. U drugom poluvremenu Radoboj je smanjio rezultat golom Šošića, no to je bilo sve što su učinili.

Nakon poraza na svom terenu momčad Klanjca se raspucala u Gornjoj Stubici. Domaćeg Matiju Gupca su savladali sa 6:1. Prilično napeto je bilo u Dubravi Zabočkoj gdje je gostovao Gaj. Goste je Pozaić doveo u vodstvo u 4. minuti. U 60. minuti Ban i Pozaić su umjesto nogometa počeli prakticirati hrvanje pa ih je sudac Sokolić poslao na hlađenje.
Do kraja utakmice još je Krpanec potvrdio pobjedu Gaja.

Na utakmicama Oštrc – Rudar M i Oroslavje – Stubica nije bilo golova, a u Oroslavju je zabilježeno jedno isključenje.

U poretku na vrhu je Zagorec VT s maksimalnih 6 bodova. Po jednu pobjedu i neodlučan rezultat imaju Rudar M, Stubica i Oroslavje. Po tri boda imaju Ivančica, Klanjec, Jedinstvo, Gaj, Rudar D i Pregrada. Oštrc je osvojio tek jedan bod, dok su bez bodova Radoboj, Straža i Matija Gubec.