Komentar 1. kolo 2. ŽNL: Kolo gostiju

U tri od četiri odigrane utakmice 1. kola 2. ŽNL slavili su gosti, pa s punim pravom možemo reći da je ovo bilo kolo g

U tri od četiri odigrane utakmice 1. kola 2. ŽNL slavili su gosti, pa s punim pravom možemo reći da je ovo bilo kolo gostiju. Čast domaćina spasila je tek Mladost iz Marije Bistrice koja je na svom terenu savladala Toplice 1:0 i to s bijele točke.

Belečka Mladost je s 3:0 savladala Lobor u Loboru. U Gubaševom je Milengrad sa 6:2 pobijedio Đalski. Na početku se nije činilo da bi moglo do toga doći, a poluvrijeme je završilo s 1:1. Najneizvjesnije je ipak bilo u Konjščini gdje je Sloga ugostila Omladinac iz Dubrovčana. Poveli su gosti u 10. minuti golom Mustača. Bradač je povisio na 0:2. Prišćan u 29. smanjuje na 1:2, a Jakopović poravnava na 2:2. Tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku domaće u vodstvo dovodi Latin. Škalec poravnava na 3:3, a pobjedu Omladincu donosi Bradač u 87. minuti udarcem s bijele točke.

U drugom kolu u nedjelju u 16,30 sastaju se: Toplice i Sloga, Milengrad i Mladost MB, Mladost B i Đalski, te Vatrogasac i Lobor.