Komentar 11. kola IV. HNL-središte A: Mladost ispustila prijestolje

Nakon dugog niza kola na čelu prvenstvene ljestvice, Mladost je poslije minimalnog poraza na gostovanju kod Španskog

Nakon dugog niza kola na čelu prvenstvene ljestvice, Mladost je poslije minimalnog poraza na gostovanju kod Španskog ispustila prvu poziciju Trnju kojem je remi na Ponikvama bio dosta da zauzme prvu poziciju.

Kada je Zagorec na poluvremenu gubio rezultatom od 3:1, mnogi su očekivali još jednu gorku pilulu na ŠRC Podgora. Ipak Krapinčani su u drugom dijelu uspjeli napraviti potpuni preokret protiv možda i najslabije momčadi lige-Kustošije. Time je Kustošija dotaknula dno, a s dna se nakon prve gostujuće pobjede protiv Trešnjevke odmaknuo Inkop.

Klanjec je dva puta vodio protiv Sloge, a onda je u 60. minuti ostao bez jedinog vratara Humskog, pa je na vrata morao stati stoper Ivandić. S dva pogotka u samoj završnici Sloga je očekivano došla do punog plijena. U jednoj od svojih najboljih partija u posljednjih nekoliko godina Tondach je potpuno deklasirao ZET i ispratio tramvajce šesticom prema Savici.

Vrlo važnu pobjedu ostvarila je Dubrava protiv Ogulina, dok je Tekstilac na svom terenu bio bolji od neugodnog Ogulina.