Dinamo pobijedio Radoboj 5:0

U 1/16 Kupa Hrvatske Dinamo je na gostujućem terenu savladao Radoboj sa 5:0. Na ne baš ugodnom sjevercu radobojski su no

U 1/16 Kupa Hrvatske Dinamo je na gostujućem terenu savladao Radoboj sa 5:0. Na ne baš ugodnom sjevercu radobojski su nogometaši pružali dobar otpor sve do 15. minute kad Kramarić prvi put trese mrežu golmana Ranogajca.

Na odmor se išlo sa rezultatom 2:0, a strijelac drugog pogotka bio je munjeviti Šitum ('31)m. Morales se upisao na listu strijelaca u 60. minuti, a zadnja dva gola za modre dao je Joe Šimunić ('62 i '79), i to glavom.

Atmosfera je bila izvrsna jer se na stadionu NK Radoboj okupilo nekoliko tisuća gledatelja, koji nisu bili previše razočarani što je njihov favorit izgubio, već su bili ponosni što su mogli ugostiti veliki GNK Dinamo, klub koji se nadmeće u Ligi prvaka.