18. kolo IV. HNL-središte A: Mladost se probila na 12. mjesto

U 18. kolu IV. HNL-središte A, zabočka Mladost ponovno je bila jedina zagorska momčad koja je osjetila slast pobjede. Za

U 18. kolu IV. HNL-središte A, zabočka Mladost ponovno je bila jedina zagorska momčad koja je osjetila slast pobjede. Zabočani su u prvom poluvremenu potpuno nadigrali Slogu, a da je Bunčec u nekoliko navrata bio prisebniji, mogli su već do poluvremena imati prednost.

Ključan trenutak dogodio se u 62. minuti kada je Skaramuca srušio Piljeka u svom kaznenom prostoru, a Fio s bijele točke donio sva tri boda zabočkoj Mladosti.

U zagorskom derbiju Tondach je bio bolja momčad, ali se iz Krapine vratio kući samo s bodom. Prvo je Čondrić već u 5. minuti iskoristio grešku domaće obrane, a stvari je na početak vratio Luka Kantolić. Bedekovčanci će dugo sanjati 83. minutu kada je mladi Krčmar izašao sam pred Malogorskog koji je bravurozno obranio njegov udarac, pa je bod ostao u Krapini.

Schiedel je na teškom terenu izgubio od vrlo kvalitetnog Tekstilca. Gosti su poveli prekrasnim pogotkom Rake, a onda je dva zicera promašio Kresonja. Kazna stiže u 40. minuti kada Halilović koristi poklon vratara Bobeka i zabija za 0:2. Kresonja je namjestio svoje nišanske sprave i smanjio na 1:2, da bi konačnih 1:3 postavio Halilović nakon nove greške Bobeka koji nije imao svoj dan.

ZAGOREC-TONDACH 1:1 (1:1).
KRAPINA: igralište S. R. C. Podgora, GLEDATELJA: 100, SUCI: Bučar, Rendulić (oba Duga Resa), Tonković (Karlovac). DELEGAT: Ranogajec (Oroslavje).
STRIJELCI: 0:1 Čondrić 5', 1:1 L. Kantolić 20'.
ZAGOREC: Malogorski, Novački, Stipić (69' Leljak), Ivanović, Majcen, Vidović, Miličević (82' Pastorčić), Cigula, Kunštek, L. Kantolić (51' Kovačec).
TRENER: Domagoj Kosić
TONDACH: Obradović, Bobinec (57' Savnik), Vukoja, Vidović, Glogoški, Benčić, Čondrić (75' Krčmar), Čehulić, Vukelić, Sedlar (70' Tukač), Ščuric.
TRENER: Željko Deak

SLOGA-GREDELJ-MLADOST 0:1 (0:0)
ZAGREB: igralište Kustošije, GLEDATELJA: 50, SUCI: Gorše (Zagreb), Dujmić (Ouglin) i Hrastovčak (Karlovac), DELEGAT: Sekušak (Hum na Sutli).
STRIJELAC: 0:1 Fio 63 (11 m)
SLOGA GREDELJ: Ivić, Perić, Šnjarić, Juko, Skaramuca, Dezdani (46' Bošnjak), Begić (61' Rendulić), Pašalić, Šokčević, Copak, Smolčić (76' Medved).
TRENER: Željko Radišić
MLADOST: Curać, Marijan, J. Tisanić, Iskrić (46' S. Tisanić), Junković (46' Vančina), Bunčec, Podolšak, Fio, Piljek, Petrišić, Sente.
TRENER: Ratko Ninković

SCHIEDEL-TEKSTILAC 1:3 (0:2)NOVI GOLUBOVEC: igralište Šterc, GLEDATELJA: 50, SUCI: Knežević, Krčevski (oba Karlovac), Pribanić (Ogulin), DELEGAT: Bedeniković (Zabok).
STRIJELCI: 0:1 Rako 8', 0:2 Halilović 40, 1:2 Kresonja 59', 1:3 Halilović 64'.
SCHIEDEL: Bobek, Škudar (65' Brozd), Belcar, Kos, Labaš, Bartolić, Ribić, Kresonja, Kuharić, Hitrec (14' Pavlek).
TRENER: Slavko Behin
TEKSTILAC: Kuna, Ičanović, Rakulić, Prpić, Tabaković, Trampus, Karamatić, Rako, Čibarić (87' Budić), Halilović, Smok (65' Gaši).
TRENER: Siniša Mioković