Izvrsni rezultati Kickboxing kluba Krapina u Bihaću

Natjecatelji iz Krapine natjecali su se u disciplini point fighting

Članovi Kickboxing kluba Krapina natjecali su se na Međunarodnom kickboxing turniru “Bosnia and Herzegovina Open 2017” u Bihaću gdje je ukupno sudjelovalo 428 natjecatelja iz pet država u point fightingu, light contactu i kick lightu.

Natjecatelji iz Krapine natjecali su se u disciplini point fighting. Borna Topolovec u kategoriji dječaka do 28 kilograma osvojio je prvo mjesto, dok je u kategoriji mlađih kadeta do 25 kilograma osvojio drugo mjesto. Antonela Cesarec u kategoriji mlađih kadetkinja do 37 kilograma nakon tri pobjede osvojila je prvo mjesto, dok je u kategoriji do 42 kilograma, nakon dvije pobjede izgubila u finalu i osvojila drugo mjesto. U Bihać su putovali i seniori Ivan Kralj do 69 kg i Robert Cesarec do 79 kg kojima je to bio prvi nastup izvan Hrvatske i obojica su osvojili drugo mjesto