Europski kickboxing kup: Odlični rezultati Kickboxing kluba Krapina

Od 09-11. veljače u Karlovcu se održava Europski kickboxing kup u svim disciplinama za sve dobne skupine. Sudjeluje 1866 natjecatelja iz 28 zemalja odnosno iz 177 klubova

Od 09-11. veljače u Karlovcu se održava Europski kickboxing kup u svim disciplinama za sve dobne skupine. Sudjeluje 1866 natjecatelja iz 28 zemalja odnosno iz 177 klubova, a od domaćih klubova nastupio je i Kickboxing klub Krapina u disciplini point fighting.

Petra Marija Poslončec u kategoriji do 19 kg nije imala konkurencije pa se zajedno sa Skupnjak Dorom  natjecala među djevojčicama početnicama do 22 kg gdje je Petra Marija pobjedom u polufinalu  osvojila 2. mjesto, a bolja u finalnoj borbi bila je Dora Skupnjak koja je osvojila 1. mjesto.

Među djevojčicama Dora Skupnjak osvojila je 2. mjesto, a Petra Marija 5. mjesto. Borna Topolovec natjecao se je također u  dvije kategorije, među dječacima do 28 kg i među mlađim kadetima do 28 kg i osvojio  dva 9.mjesta.

Karla Poslončec među djevojčicama početnicama do 25 kg bila je 9., dok je u kategoriji djevojčica  zauzela  5. mjesto.

Antonela Cesarec borila se je u kategoriji do 42 kg gdje je osvojila 3. mjesto, u kategoriji do 47 kg gdje je zauzela 2. mjesto te u apsolutnoj grand champion kategoriji mlađih kadetkinja gdje je bila treća.