[FOTO] Plesačicama akrobatskog rock'n'rolla iz Konjščine brončana medalja na međunarodnom turniru

Na turniru su nastupile natjecateljice iz Austrije, BiH, Slovenije i Hrvatske. Natjecalo se tako 25 članova iz Akrobatskog rock'n'roll kluba Bistra, koji okuplja plesače iz Zaprešića, Brdovca, Bistre i Konjščine

Prošle subote u sportskoj dvorani OŠ Jelkovec održan je međunarodni turnir u akrobatskom rock'n'rollu "Limbo Rock Open" u organizaciji RRK Limbo Rock, Zagreb.

Na turniru su nastupile natjecateljice iz Austrije, BiH, Slovenije i Hrvatske. Natjecalo se tako 25 članova iz Akrobatskog rock'n'roll kluba Bistra, koji okuplja plesače iz Zaprešića, Brdovca, Bistre i Konjščine te su natjecatelji ostvarili odlične rezultate i osvojili dvije medalje. Broncu su osvojile natjecateljice iz Konjščine u kategoriji Male formacije 2 - Deja vu (Lana Brlek, Luana Sambolić, Lara Brleković, Nina Jelenčić, Nicol Majdak, Lana Kruhek).

Dodajmo kako su nova formacija Šljokice iz Bistre (Ivona Drviš, Petra Hasilo, Valentina Krkač, Lucija Petrušić, Lucija Plečko, Gabrijela Tuđen, Mihaela Tuđen, Tea Tišljar, Vanesa Lončarić) na svojem prvom natjecanju osvojili izvrsno 6. mjesto.

Srebrnu medalju u juniorskoj kategoriji Mlađi juniori 2 osvojili su Lara Kolarić i Jakov Bogdan iz Bistre, te ovim turnirom skupili dovoljno bodova za prelazak u višu međunarodnu kategoriju Mlađi juniori 1.

Roko Žunić i Magdalena Stahov su izvrsno otplesali do 4. mjesta u  kategoriji Mlađi juniori 2 te im je medalja izmakla za koji bod.

Rezultati svih natjecatelja kluba:

Male formacije 3:

6. mjesto – ŠLJOKICE -  (Ivona Drviš, Petra Hasilo, Valentina Krkač, Lucija Petrušić,

Lucija Plečko, Gabrijela Tuđen, Mihaela Tuđen, Tea Tišljar, Vanesa Lončarić)

Male Formacije 2:

3. mjesto – Deja vu (Lana Brlek, Luana Sambolić, Lara Brleković, Nina Jelenčić, Nicol Majdak, Lana Kruhek)

Male Formacije 1:

4. mjesto – Focus (Antea Burilo, Paola Horvat, Dora Jukić, Vida Žunić, Anja Šlegl)