[BILI ODLIČNI] Učenici Centra za odgoj i obrazovanje Zajezda izvrsni na državnom prvenstvu

Na natjecanju su sudjelovali Valentina Petek, Andrija Maslek, Ivan Martin Biđin, Valentino Horvat, Ivan Čorković, Josip Brkić, Nikola Stevanović, Jakov Majstorić

U Poreču je od 20. do 22 ožujka održano Državno prvenstvo školskih sportskih društava RH za učenike s intelektualnim teškoćama na kojem su sudjelovali i učenici Centra za odgoj i obrazovanje Zajezda.

Na natjecanju su sudjelovali Valentina Petek, Andrija Maslek, Ivan Martin Biđin, Valentino Horvat, Ivan Čorković, Josip Brkić, Nikola Stevanović, Jakov Majstorić. Učenici su se natjecali u atletici (bacanje kugle, skok u dalj sa zaletom, trčanje 80 m i 400 m) i plivanju (25 m leđno, 25 m prsno, 25 m slobodno). - Svi učenici ostvarili su vrlo dobre rezultate u atletici. U velikoj konkurenciji bili smo nadohvat medalje, pa je tako Valentino Horvat osvojio 4. mjesto u trčanju na 80 m i skoku u dalj sa zaletom. Nikola Stevanović osvojio je 4. mjesto u trčanju na 400 m - rekli su iz Centra za odgoj i obrazovanje Zajezda.

Značajniji rezultati su ostvareni u plivanju. Tako je Andrija Maslek osvojio prva mjesto u dvije kategorije, 25 m prsno i 25 m leđno te drugo mjesto na 25 slobodno.