Prvi poraz Bedekovčine

3. HRL središte: 4. kolo: RK Sloga Novosel-Križ – RK Bedekovčina 42:36

Rukometaši Bedekovčine su u 4. kolu 3. HRL središte gostovali kod Sloge Novoselec-Križ. Bio je to susret dvije neporažene ekipe u prva tri kola. Nakon početnih minuta, u kojima se igrala podjednaka utakmica, u središnjici prvog dijela, nakon par izgubljenih lopti Bedekovčine, domaćini su se malo rezultatski odvojili i na odmor otišli sa 21:15 dakle šest razlike. U nastavku, igralo se više-manje gol za gol, Bedekovčina se nije uspjela vratiti u utakmicu i na kraju je završili 42:36, dakle ista razlika, kao i na poluvremenu. Kod Bedekovčina 12 golova postigao je Dejan Končić, a po 9 Karlo Jurina i Marko Mohač. Kod domaćina Lukas Košić zabio je 11, a Marko Perković 10 golova. Bedekovčina je nakon četiri kola na 4. mjestu sa šest bodova, a u 5. kolu dočekat će Pavleke.

RK SLOGA NOVOSELEC-KRIŽ – RK BEDEKOVČINA 42:36 (21:15)