Poraz u Ivanić Gradu

3. HRL središte: 7. kolo: RK Ivanić-Grad – RK Bedekovčina 38:27

Rukometaši Bedekovčine su u 7. kolu 3. HRL središte gostovali kod Ivanić-Grada. Domaćini su bolje krenuli u utakmicu i malo po malo dizali prednost, da bi sa dvije veće serije u završnici poluvremena stigli do 24:10 na odmoru. Praktički utakmica je do pauze bila odlučena. Bedekovčina je u nastavku smanjila na konačnih 38:27, no poraz se, uz izostanak nekoliko igrača nije mogao izbjeći. Fenomenalan je bio Dejan Končić, koji je zabio čak 18 golova. Kod domaćina Davor Iveković zabio je 9 golova. Bedekovčina nakon sedam kola ima 8 bodova, a u 8. kolu Bedekovčina Moslavac.

RK IVANIĆ-GRAD – RK BEDEKOVČINA 38:27 (24:10)