Nogometaši Tondacha slavili u Samoboru i napravili veliki korak prema IV. NL-središte Zagreb

Sjajan posao napravili su nogometaši Tondacha iz Bedekovčine

Sjajan posao napravili su nogometaši Tondacha iz Bedekovčine u prvoj utakmici kvalifikacija za popunu IV. NL-središte Zagreb. Na gostovanju kod Samobora Tondach je slavio rezultatom 2:0. Oba pogotka postignuta su još u prvom dijelu utakmice. Tondach je u vodstvo doveo kapetan Mario Čehulić već u 6. minuti, a u 42. minuti Loren Jurina postavio je konačnih 0:2.

Ovom pobjedom Tondach je napravio veliki korak na putu prema plasmanu u IV. NL-Središte Zagreb. U nedjelju u 17.30 sati igra se uzvrat u Bedekovčini u koji Tondach ulazi s velikim kapitalom od dva gola prednosti.

U drugoj utakmici Ilovac je kao domaćin slavio protiv Moslavine rezultatom 4:2. Uzvrat u Kutini igra se također u nedjelju u 17.30 sati.

SAMOBOR – TONDACH 0:2 (0:2)

SAMOBOR: igralište Samobora, GLEDATELJA: 150, SUCI: Petrunić (Netretić), Tonković (Karlovac) i Rehorić (Brihovo).

STRIJELCI: 0:1 Čehulić 6', 0:2 Jurina 42'.

SAMOBOR: Kranjec, Biščan, Noršić (77' Kižlin), Severec, Regović, Ovčariček, Bartol (46' Hanachi), Aljinović, Ibrahimović, Golubić (57' Voloder), Klemenčić (57' Žunec). TRENER: Davor Orsag

TONDACH: Družinec, Rogan, Hendija, Bosec, Šalković, R. Jurina, Čehuli ć (90' Jagarčec), Borovčak (83' Radovečki),L.  Jurina (81' Sedlar), Lončarić (72' Merkaš), Frtalj (66' Jaković).  TRENER: Drago Bartolić